Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćTalka
Aneta 79, ja jestem czwatra dobe po, od piczatku prawabbolala znacznie bardziej. Teraz wlasciwie lewa wcale nie dokucza a prawabprzy kazdym ruchu rwie i szczypie szczegolnie z zewnatrz. To musi byc zwykla reakcja na pewno nic zlego sie nie dzieje, lekarz wiedzial ze w tym miejscu bardziej boli i jakos nie wlaczal alarmu. Tez jestes swiezo po, trzeba poczekac i nie panikowac. Zawsze moga ci zrobic usg jesli lekarz stwierdzi ze cos jest nie tak ale z tego co czytam wszedzie to bardzo popularne ze jedna bolo bardzoej od drugiej wiec spokojnie, ja bym sie nie martwila :) a powiedz jak widzisz czy w ciagu 10 dni zauwazylas juz zmiane w wygladzie piersi od operacji? Moje sa tak mocno pod pachami chcialabym zeby sie jednak zeszly, ale nie wiem w jakim czasie spodziewac sie zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscTalka, jeszcze układ ich się zmieni, ale czas to kwestia indywidualna, z tego co czytam tu na forum, to baaardzo różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goścTALKA.moje tez są troche bardziej na boki,i nie wiem czy nie powinnam miec mniejsze jesli chodzi o srednice natomiast większa projekcje czyli więcej odstające od klatki,ale to moze tez to, ze mam je scisniete biustonoszem uciskujacym no i narazie sa wysoko ale ponoc maja opasc i wygladac bardziej naturalnie.w kazdym razie narazie nie widze wiekszych zmian od operacji.dzisiaj byłam u kolezanki która ma sklep z bielizna i narazie póki co mam rozmiar 75D,chyba ze zmaleja jak zejdzie opuchlizna i troche opadna.a ból-ucisk nadal jest to chyba tez przez ten stanik uciskujący :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pidgyn - "jest cyc, nie było nic" - pięknie powiedziane! :) ja się właśnie tak nastrajam przed operacją, musi być gicio! a tak w ogóle bardzo długo Was czytałam, a teraz postanowiłam też wkroczyć, tak więc witam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojcinon - to juz jutro? ;o ale ten czas szybko leci! pamietam, jak sie nie moglas doczekac:D no to w takim razie trzymam kciukasy, jak tylko bedziesz mogla to dawaj znac jak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Cześć! Jestem juz po :) operacja trwała chyba ponad godzine bo o 13 juz byłam wybudzona. Jest extra, czuje jedynie nacisk/ ucisk a tak to jest extra :) strach ma wielkie oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
Mójcion i wreszcie ten wielki dzień nadszedł. Fajnie że się dobrze czujesz. Dawaj znać ja efekty. Jaki rozmiarek będzie w końcu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Samosia powiem ci ze tak na oko to ja nie wiem jaki to rozmiar ;) ale no sa naprawdę bardzo bardzi ładne :) sie śmieje ze jak jeszcze bardziej sie zakocham w sobie to mi maż nie bedzue potrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Mojcijon, wow, niesamowite, ze masz sily pisac. Widze, ze samopoczucie dopisuje :) Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Mojcijon. To witaj w świecie cycolinek I nie szalej oszczędzaj się. Zdroweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Hej dziewczyny. W środę idę do mojego lekarza na ost.konsultacje przed zabiegiem (jeśli się zdecyduje bo ciągle sie waham). Termin operacji 5kwietnia Lekarz proponuje tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Hej dziewczyny. W środę idę do mojego lekarza na ost.konsultacje przed zabiegiem (jeśli się zdecyduje bo ciągle sie waham). Termin operacji 5kwietnia Lekarz proponuje tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Hej dziewczyny. W środę idę do mojego lekarza na ost.konsultacje przed zabiegiem (jeśli się zdecyduje bo ciągle sie waham). Termin operacji 5kwietnia Lekarz proponuje tylko 250 i to pod gruczol Napiszcie mi czy macie pod gruczol czy mięsień ? Może jest tu ktoś kfoa pod gruczol dłużej niż rok czy dwa? Martwię się ze pod gruczol piersi po kilku lata i opadną i ze implant będzie wyczuwalny Startuje z małego B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Iwona83 ja moge pisać, latać .. ze skakaniem gorzej :) Gadam jak najęta, juz brałam leki prysznic od pasa w dól z mężem :P wiec wiecie same :) wszystko mi dopisuje :) ja mam pod mięsień, wiec nie pomogę. wiem natomiast ze te podmieśniowe beda mniejsze o 10-15%, nie wiem jak jest z tymi pod gruczoł, ale chyba one nie są sciskane własnie przez mięsień Naprawdę nie ma co sie zastanawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pidgyn, a podeslesz mi fotki swojego biustu? Tez jestem szczupła i lekarz nie chciał dać mi wiecej niż 305 ml, wiec jestem ciekawa Twoich ;) Moj mail: nataszka_wroc@o2.pl, jak chcesz to podesle Ci moje Przed i Po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Mojcion ale super ze juz jestes po :) teraz 2 miesiące rekonwalescencji i pozniej piękne dekolty :)) u mnie minęły 2 miesiące wiec juz jestem aktywna fizycznie :) robię treningi takie jak przed operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
Ali po 2 mies nic już nie ciągnie? Tez pamietam że dosć szybko do siebie doszłam :) Moj Ci on ale z Ciebie zgrywus jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali to po 2 miesiącach już normalnie zacząłeś ćwiczyć?A co z basenem?Strasznie mi brakuje ćwiczeń na razie siedzę na tyłku ale boję się że mięśnie mi zanikną i tyłek będzie się trząsł i zamiast radochy z ciała to będę na plaży zakrywała cielsko bo ja z nudów się obrzeram i jeszcze szkoda mi jak każdy ćwiczy a ja ściemniam że chorą jestem a mnie aż roznosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojcijon
HEJAAA LASKI! ALI no własnie ty juz 2 miesiące po! zaraz i mi stuknie :) doczekac sie nie mogę :) na pierwszy rzut oka pielegniarki ma byc pelne C/małe D czyli tak jak chciałam! staniczek sportowy mam 65C ale górą wychodzą te piersi :) są boskie! dziewczyny przed! jestem niecałe 24 godz po operacji i jakbym musiała to ide znowu :) naprawde nie ma czego się bać, owczem dziewczyna obok bardziej stękała, a ja do godziny 3 w nocy w stali od 1-10 na ból dawałam ciagle 1 :) a nawet bym zero dała.. koło 3 w nocy bol był jak po intensywnym treningu, mięśnie zastane i "talerz zupy" an klatce piersiowej- oceniłam te nidogodności (nie ból) na 3 jeśli marzycie o powiekszeniu piersi i paraliżuje was narkoza, wybudzanie, ból- nic z tych rzeczy! nie naleze do super odwaznych batdziej bym siebie określiła jako paniczną ignorantkę medyczną- paicznie sie boje, a ignorantka to sie wcale a wcale nie znam na proszkach, zabiegach, nazwach itd ;) ale jak widac może i panikara mieć piersi :P Noc oczywiscie nie nalezała do cudownych i przespanych bo jednak to pozycja wymuszona.. niewygodna.. Ale o tym pisze tu każda dziewczyna nie bójcie się- to jedyne co mogę napisać Do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
HEJAAA LASKI! ALI no własnie ty juz 2 miesiące po! zaraz i mi stuknie :) doczekac sie nie mogę :) na pierwszy rzut oka pielegniarki ma byc pelne C/małe D czyli tak jak chciałam! staniczek sportowy mam 65C ale górą wychodzą te piersi :) są boskie! dziewczyny przed! jestem niecałe 24 godz po operacji i jakbym musiała to ide znowu :) naprawde nie ma czego się bać, owczem dziewczyna obok bardziej stękała, a ja do godziny 3 w nocy w stali od 1-10 na ból dawałam ciagle 1 :) a nawet bym zero dała.. koło 3 w nocy bol był jak po intensywnym treningu, mięśnie zastane i "talerz zupy" an klatce piersiowej- oceniłam te nidogodności (nie ból) na 3 jeśli marzycie o powiekszeniu piersi i paraliżuje was narkoza, wybudzanie, ból- nic z tych rzeczy! nie naleze do super odwaznych batdziej bym siebie określiła jako paniczną ignorantkę medyczną- paicznie sie boje, a ignorantka to sie wcale a wcale nie znam na proszkach, zabiegach, nazwach itd ;) ale jak widac może i panikara mieć piersi :P Noc oczywiscie nie nalezała do cudownych i przespanych bo jednak to pozycja wymuszona.. niewygodna.. Ale o tym pisze tu każda dziewczyna Nie bójcie się- to jedyne co mogę napisać .. i pamiętajcie- grunt to uśmiech i pozytywne nastawienie :) Do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Mójcijon czyli co sugerujesz ? Piszesz że nie ma się co zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Trochę boje się pod gruczol...ze będą wyczuwalne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojcion - dzieki z ten wpis! takie slowa dodaja duuzo otuchy:)))) superrrowo, ze wszystko tak gładko idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mójcijon gratuluję Ci i cieszę się że tak fajnie się czujesz,Twój wpis napewno doda otuchy tym które mają obawy. Ja też się czułam tak jak Ty i aż się martwiłam czy nie za dobrze i czy nie zaszkodzę sobie bo mnie nosiło i męczy mnie brak ruchu.Teraz przed Tobą bieganie do lusterka i podziwianie efektów,ja tak miałam czasami nawet po kilka razy na dzień tak zwariowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Mojcijon super ze juz po! Gratuluje i witam w swiecie cycolinek :) Zycze jak najmniej dyskomfotru i jak nawiecej usmiechu. Ja moimi nadal nie moge sie nacieszyc a juz jestem 3,5 miesiaca po. To tylko cycki a tyle radosci :) Asylwetka ja nadal czekam na fotki od Ciebie :) marzena85@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Megi, poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, miałam powiększane piersi pół roku temu. Mam implanty Operację przeszłam bardzo dobrze, w znieczuleniu ogólnym, po wybudzeniu czułam się ok., szczerze, to myślałam, że gorzej to wszystko zniosę. Do pracy wróciłam po dwóch tygodniach (praca w biurze także o tyle fajnie miałam,że nie wysiłkowo). Operacje przeszłam u doktora Łątkowskiego więc jeden z lepszych z tego co się orientowałam w Polsce. Nie chciałam trafić do mało znanego, bo obawiałam się. Jestem dumna z siebie, że się zdecydowałam i dopięłam swego:]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćek
Heja dziewczyny proszę poradźcie gdzie w Krakowie wykonuje zabieg doświadczony chirurg w cenie do 14000 wszędzie mowi mi powyżej 18 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćek to zależy jakie implanty, mnie interesowały okrągłe Mentory i zabieg robię w cenie 13 600 u dobrego specjalisty w trójmieście, ale w Szczecinie też u bardzo dobrego chirurga ten sam zabieg kosztował 12 000. Może przy takich różnicach w cenie warto pojechać trochę dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Mojcion ale z Ciebie wariatka. Pozytywna oczywiście. To prawda, że juz do wakacji niewiele zostało, ale dziewczyny co są dopiero po ne forsujcie się. Dojdzcie do siebie i dopiero ćwiczonka! A te co są przed to operacją to mogę powiedzieć, że ja w żadnym wypadsku nie żałuję decyzji pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×