Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam pomóżcie mi.. jestem 3 dzień po zabiegu okropnie się boję jakich kolwiek powikłań. Sama się podnoszę z łóżka co sprawia mi ból leżę chcwile na pół siedząco a chwilę chodzę aby odpoczely plecy narzeczony pracuje do 15 a mama już za 4 dni wraca do pracy.. mam roczne dziecko i nie wiem co robić.. po jakim czasie mogę podnosić już dziecko ?? I kiedy można spać na boku , lekarz kazał już się wykąpać w 3 dobie i codziennie zmieniać plastry przemywam je woda utleniona a czy mogę się wykąpać i nic mi się nie stanie czyli nie dojdzie do zakażenia ?? Proszę pomóżcie jestem w rozpaczy.. A ból jest okropny .. mam w lewej 360 a w prawej 390 wyjściowy rozmiar był A jedna była prawa nawet zero więc wzięłam drugi większy ,implant pod mięsień mam. Przy wstawaniu mocno rwie w klatce najbardziej szkoda mi dziecka płacze chce do mnie a ja jestem bezradna. Piersi mam piękne rozmiar D wyglądają pięknie ale najchętniej cofnela bym czas i nie podjęła się tego .. Za te pieniądze bym wolała jeździć fajną fura... Bardzo żałuję ale czasu nie cofne błagam pomóżcie mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona 83 to jeśli dobrze pamiętam zdecydowałaś się na tego dr.co zaproponował Ci większe impanty?Czy jeszcze do jakiegoś zupełnie nowego? 30 wiktoria dam Ci radę ,żyj normalnie jakoś przesadnie nie dbaj o siebie bo jeszcze się przegrzejesz wiatr zawieje i gotowe.U mnie tak właśnie było. Rosa 1987 mój dr. powiedział,że podczas miesiączki nie operuje,ale różnie tu dziewczyny na forum piszą,zależy od lekarza.Ja osobiście bym nie chciała być operowana w czasie okresu,bo po operacji kiepsko z ruchem rąk a jakoś o siebie zadbać trzeba. Dziewczyny mam ten wynik CRP max jest do 6 ja mam w normie 1,05 Czy przy lekkim przeziębieniu jakie jest u mnie,gardło nie boli,kataru brak mam tylko ten stan podgorączkowy cały czas mogło nic nie wykazać? Już zdurniałam całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Ja zabiegu jeszcze nie miałam,ale siedzę i czytam.Najwięcej dziewczyn ma właśnie kryzys w trzeciej dobie,później już powinno być z dnia na dzień lepiej.Ale każda z nas inaczej to przechodzi.Piszesz ,że są piękne i ciesz się nimi.Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Do gość z 14:20 . No moja Droga wybacz szczerość ale wyboru cycki czy auto należalo dokonać przed zabiegiem Zapewniam Cię ze większość z nas tutaj wolało biust niż auto. Wogole to myślę że dopada Cie depresja bo nie możesz wziąć na ręce dziecka. Każda z dziewczyn to przechodzi ale wiedz że na ten czas możesz okazać miłość bez obowiązku brania na ręce. Sam fakt że jesteś i mówisz do dziecka i Cie słyszy. Nie załamuj się Twój dotyk dłońmi, nawet przytulanie samą buzia to już dużo. Twoje dziecko nic nie traci. Nie schizuj. To minie szybko a potem powiesz ze dałaś rade ze wszystkim. I będziesz się cieszyć. My tu wszystkie silne babki jesteśmy i też kochamy nasze pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbarellaMink
Witam Dziewczyny. Chciałabym wymienić implanty na większe jakiego chirurga polecacie który nie boi sie włożyć dużych implantów ? Chciałabym jechać na konsultacj***ardzo i porozmawiać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Nataszka_wróć miałaby jeszcze pare pytan do Ciebie :) jakiej firmy masz implanty? I pamiętasz może jakimi firmami nasz doktorek operuje? :) jeśli jesteś z Krakowa to wróciłas odrazu po operacji do domu, czy zostalas do następnego dnia? :) i do kiedy po konsultacji trzeba wpłacić zaliczkę a kiedy calosc? Bardzo dziękuję za pomoc !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę dajcie znać czy miałyście temp.zabieg był w czwartek teraz mam 38.5 ale cały dzień bez leków. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam np. temperaturę chyba w drugiej czy trzeciej dobie . Ogólnie to jak teraz pamiętam cztery miesiące później to po czwartej dobie było już z dnia na dzień coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14.20 taki powiecmy mam Nick bo jestem na tel i nie mogę się zalogować. Wiem że panikuje ale bardzo się boję komplikacji a co ja zrobię za tydzień jak pójdzie mama do pracy ?? Przecież nie ppdniose dziecka a pampersa trzeba zmienić i ululac :(( a jak z myciem się ?? Mogę normalnie się myć już czyli piersi woda i np mydlem czy lepiej się powstrzymać jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscMIKA jesli dobrze pamietam to nataszka pisala o polytechach, a na stronie widzialam ze wkladaja jeszcze allergan, moj lekarz wklada gownie mentory, kiedy dokladnie masz konsultacje ? gosc 14:20 fajnej fury za takie pieniadze nie kupisz :P:P:P no i masz duze implanty wiec odczuwasz bol inaczej ale wczystkie dziewczyny pisza ze przechodzi zuza ja moja wlasnie zapytalam ... zastanawiam sie jeszcze czy nie przesunac hormonami, ale nie wie czy w ten sposob mozna ... kurcze kurcze kuuuuuurcze !!! jak na zlosc BarbarellaMINK ja widzialam na jednej stronie lekarza ktory wklada duuuze (ale wdlg mnie to ani fajne ani atrakcyje... to moje zdanie) http://www.niemkiewicz.pl/powiekszanie-piersi-dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Gosc z 14:20. Dziewczyno, po pierwsze spokoj. Skoro to zrobilas znaczy ze bylas zdecydowana. To co teraz piszesz to jakies strachy pooperacyjne. Trzymaj sie swojej decyzji ze chcialas to zrobic i zrealizoealas marzenie. Teraz musisz poradzic sobie psychicxnie ze swoim chwilowym niedomaganiem :) rodzina ci pomaga, to super. Ja moge ci opowiedziec jak to z bolem bo jak czytam o twoich odczuciach co do bolu to jakbym czytala o sobie mam podobne wielkosci - 380. Z kazdym dniem bedzie lepiej. Trzecia i czwarta doba byla najgorsza. Potem juz z gorki. Na boku da rade spac po 10 dniach ale ja tego nie robie- implanty musza miec czas na ulozenie sie. Dzis -14 dni po u mnie bola juz tylko cięcia czyli raczej tak szczypia jak kolano po wywaleniu sie no i sutki sa bardzo wrazliwe. Ale taki bol to nie bol. Tak ze kochana, GLOWA DO GORY! Masz piekne cycki to i samochod sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Do dziewczyny co ma roczne dziecko .. Po pierwsze za 10-20 tys to jaka super fura? Weź nie dramatyzuj :) Jestem 13 dni po op. Mam roczne dziecko takze/14 miesiecy/ i tez noe pod psze. Pieluchę mozesz zmienić na podłodze na jakiejś macie czy rzeczniczku. Dzuecko zasypia w łóżeczku .. Ja takze nie podnoszę dziecka poza tym przed operacja nie pytałaś lekarza ile czasu nie mozesz podnosić? Kazdy lek mowi inaczej i najlepiej słychać sie własnego. Ja zostaje z dzieckiem tez na 4/5 godzin sama i bawię sie z córka na podłodze, zabawkami klockami i karmie tez na podłodze- siadamy i jemy, nie podnoszę do fotelika. A nie masz niani jakiejś? Ze y ci pomogła jeszxze przez ok 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Co do opatrunków to ja po tygodniu miałam zdjęte szwy i juz opatrunków nie nosze. Mam czasem pisac Oscaniseptem moge brać prysznic, myc sie cała. Blizn przez kolejne 3 tyg(czyli jeszcze 2 tyg) nie smarować nie zaklejać.. Maja sie wysuszyć a nie babrać w maściach i olejach. Kazdy lekarz jak widac mowi inaczej dlatego ważne jest słuchanie sie własnego bo tylko on ponosi za to odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jestem spokojna :) ale nadal boję się komplikacji czyli krwawienie lub jakieś te torebki bo nie stać mnie będzie na poprawki.. Dziecko właśnie nie będę podnosiła tylko bawiła się np na macie. Lepiej się czuje tylko co jedynie to przy wstawaniu i chodzeniu rwie mocno mięsień po lewej stronie na początku zeber. A tak to jest okej . Mam pytanie czy plecy można smarować czymś przeciw bulowym czyli te mascie rozgrzewające ?? I dzisiaj idę pod prysznic i czym mam umyć piersi np mydło bambino będzie okej ?? I czy mocno sciskac piersi bandazem bo mi lekarz kazał kupić stanik sportowy i opaska sciskac to bandazem elast i nie wiem jak mocniej ścianę to boli jak cholera ... Gość 14.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Dziewczyny czy piersi troszkę zmaleją. Mam wrażenie ze są ogromne ale to dopiero 4 dzień po zabiegu .prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza tak idę do doktora który zamiast 270 proponował 295/310. Termin we wrześniu. Poczekam jeszcze kilka miesięcy ale myślę że warto. Wkomcu to na całe życie. Gościu z 14.20 wybacz ale będę szczera. Mając roczne dziecko trzeba pytać lekarza o takie rzeczy Mnie lekarz sam zapytał czy karmiła- Tak. W jakim wieku dzieci są teraz- 1 i 3lata. Mocna sugestia lekarza: Nie podnosić do 4tyg.przy implancie pod mięsień. Pomyśleć o opiece. Co Pani zrobi jak się dziecko rozchoruje i bedzie chciało przytulać się/ zasypiac na piersi / rękach. Powikłania mogą być duże a opieką nad rocznym dzieckiem nie jest taka prosta Poproś mamę o jeszcze jeden tydzień i nie ryzykuj komplikacji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gość K. Tak zmaleją Będą się nieustannie zmieniać trzeba czekać. Ja przyznam szczerze że dostałam cycuszki idealne do mojej figury ale gdybym teraz miała wybierać wzielabym większe Żeby w bluzeczce było więcej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już pisałaś w innych postach:) tak, piersi zmaleją:) daj sobie trochę czasu - opuchlizna musi zejść, muszą się ułożyć. to dopiero 4 doba po operacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
GoscK. Oczywiście ze zmaleją opuchlizna zejdzie i musisz czekać będą się zmieniać nieustannie. Mój doktor zapewnił mi wielkość idealną do mojej figury ale gdybym teraz miała wybierać wzielabym większe Żeby w bluzeczce było więcej widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam dzisiaj z lekarzem,i na podstawie CRP chce podjąć się operacji.Ale ja mam dzisiaj problem ze sobą :( Boję się :( Od środy mam ten stan podgorączkowy,kompletnie nie wiem dlaczego,nie mam kataru,gardło mnie nie boli,tylko jestem już wykończona psychicznie :( mam wrażenie jakbym była lekko osłabiona,i to mnie najbardziej martwi.A mój organizm będzie musiał sobie poradzić z dość mocną ingerencją,boję się ,że wynikną z tego jakieś komplikacje :( Jeśli jutro odpuszcze to pewnie już nigdy do tematu nie wrócę(jestem na własnej działalności gospodarczej ,pracuje sama i zorganizowanie tylu wolnych dni będzie mega trudne,zresztą u męża w pracy też) Co robić ???? CRP przeczy temu jak się czuję,czyżby moja psychika płatała mi figla? Dziewczyny co radzicie?" Brać byka za rogi "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza moze to temp ze stresu ... kazdy organizm reaguje inaczej :) trzymam kciuki za jutro !!!! ja sie stresuje ta miesiaczka ... do diaska ze tez tak sie musialo to jedno z drugim nalozyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakie tu same milionerki siedzą, dla was super fura to pewnie za 200 tys? Już to widzę. Skoro za 20 tys to byle co, więc może pochwalić się jakimi autami jezdzicie. Myśli taka jedna z drugą że jak operację za kredyt zrobi to jest strasznie bogata. Wstyd! Ktoś prosi o pomoc a tu madruja się jedna przed drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc to nie chodzi o to ze za 200 czy 300 tys tylko ze za te 15000 to mozna kupic samochod 10 letni :) za mlodszy czy jakiejsc konkretnej marki luksusowej trzeba dac wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś cola kogoś jest byle co, dla drugiego będzie cały majątek. Uszanujcie innych, biedniejszych. Często czytam że kobiety biorą kredyt na operację czyli operację nie robią tylko bogaci, sławni ludzie. W dzisiejszych czasach większa połowa kobiet może ją mieć, wystarczy że pracuje i weźmie kredyt. Więcej wyrozumiałości. Zamiast krytykować napisz dobre słowo, bo tego oczekują kobiety kiedy mają doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Dziewczyny.. Juz ma forum pojawiło sie zgrzytanie? Ja dobrze słyszę? Ja nie potrafie zrozumieć jak kilka dni po operacji mozna zaliwac ze sie złe wybrało , przeciez to poważna decyzja. Noe bede juz komentować. Zgadzam sie Ieona- ja w pierwszej chwili myslalam o dzieciach jak to bedzie. Nie zrobiłabym teraz operacji gdybym miała pomoc nad dzieckiem zaledwie tydzien. wolałabym poczekać bo tak jak mówisz- ryzyko komplikacji - a co za tym idzie to tez zdrowia i pieniędzy!! I trzeba to brać pod uwage Nie rozśmieszyłaśjie z tymi bogaczami z cyckami na kredyt.. Fiu fiu. Byc szanowanym to jazdy chce a innych bedzie szufladkował.. Tiruriru ma badylu. Same goście bezimienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Rosa ja brałam proszki antykoncepcyjne ciurkiem zeby okresu nie było .. Moj dr pozwolił i ginekolog tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojcijon czekam na odpowiedz mojego lekarza ... no i jak cos to pewnie znowu wizyta u gina mnie czeka zeby mi cos przepisal na opoznienie tak z 7 dni dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma do rzeczy imię? Czy raczej ksywa? Jaka mam pewność że piszesz z jednego niku? Już była taka co stopka w opisie zdradziła ją jaka była żmija. Jak zalogowana to slodzila a bez logowania bluzgala ile wlazlo. Dla ciebie mogę być ciocia Zosia, ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×