Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość asylwetka
Wiktoria, czytając Twój wpis, sądzę, że byłaś w mojej klinice w Sz-nie :) ja akurat w Trójmieście nikogo godnego nie znalazłam, dlatego akurat do Szczecina jechałam na op :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościek, ja robilam w Krakowie 4 tyg temu, ale płaciłam łącznie z konsultacją 18900 zł. Jeden z lepszych lekarzy w PL. Trzy moje koleżanki tam robiły i wszystkie są zadowolone, zresztą nie ma w necie ani jednego złego komentarz odnośnie tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Nataszaka. Ja robiłam w Poznaniu zapłaciłam za mentory anatomiczne 15 tys i mój doktor też jest godny polecenia. I to nie jest tak ze każdy ma same dobre wpisy. Zanim dokonałam wyboru u każdego znalazłam plus i minus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mójcion Gratulacje !!! Ale jesteś pozytywnie zakręcona :) Dobrze bo ja już trzęsę porami :) A Twój optymizm mi bardzo pomaga.Dziewczyny miałam trochę zamieszania z badaniami.Wczoraj byłam jeszcze na konsultacji onkologicznej,bo mojemu doktorowi nie spodobało się moje usg.Na szczęście wszystko ok i dostałam zielone światło.Dzisiaj zrobiłam krew i jeśli wyniki wyjdą dobrze to 1 kwietnia idę pod nóż.Iwona 83 a dlaczego pod gruczoł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
zuza 067, w sumie to nie wiem dlaczego. Nawet pytalismy z mezem ale wlasciwie to nie znamy odpowiedzi, sama nie wiem co powiedzial, czyba chodzilo o to czy sie zmiesci pod miesien czy cos takiego. Chociaz proponowal zaledwie 250 max 275 wiec to i tak malo. Lekarz ma jakies watpliwosci pojscia pod miesien chyba, bo mowil, ze chce wolną rękę jak cos. Ale nie zgodze sie na to, bo wydaje mi sie, ze pod miesien ma wiekszy sens (jestem szczupla i malo tluszczyku, wiec implant moze byc wyczuwalny) i trwalszy efekt. Z reszta zaden inny lekarz nie mial watpliwosci z pojsciem pod miesien. W koncu to metoda dla szczuplych, zeby implant sie zbytnio nie odznaczal. Widze, ze jedyna jestem u ktorej lekarz mial watpliwosci z implantem pod miesien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciek Ja robilam w Krk za 15 tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona - ja też chcę pod mięsień, w sumie głównie dlatego, ze też jestem dość szczuplutka i chce mieć pewność, że efekt będzie delikatny i jak najbardziej naturalny. :) może dopytaj po prostu lekarza, dlaczego uważa metodę "pod gruczoł" za lepszą, może ma na to jakieś dobre argumenty. to poważna decyzja, więc warto się o wszystko dokładnie podpytać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWONA83 ja tez jestem baaardzo szczupła na gorze, zero skory, zero cycka, implant mam 305 ml anatomiczne pod mięsień i powiem Ci, ze chyba nie zgodziłabym sie pod gruczoł bo mógłby byc wyczuwalny. Lekarz przed operacja powiedział mi, ze bede wyczuwała bok implantu (od strony pachy) bo jestem chudzina i tak niestety jest. W prawej piersi czasem go czuje pod palcami, w lewej nie. Moze jeszcze zarośnie. Jestem 4 tyg po operacji i teraz widze, ze chyba poprosiłabym o ciut większe ;) Choc moj maz mówi, ze sa ogromne ;) Zakupiłam sobie juz dwa kompleciki ;) W triumphie wyszło mi 70D natomiast w Esotiq 70E :) W niektórych sklepach 65E. Jak chcesz to Ci podesle zdjecia Przed i Po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do nataszka_wroc ,ja jestem dzisiaj równe 2tygodnie po operacji,mam 350ml mentory okragłe pod mięsien,ale zastanawiam sie czy nie za małe.doktor miał mi dac 370 ale jednak podczas operacji zdecydował ze lepsze beda 350 ,naraie sa ok,ale boje sie ze moze jak opuchlizna zejdzie to zmaleja ,ja nie jestem szczuplutka tylko ,,normalna ,, :) przy wzroscie 165 waze 60 kg.czy twoje zmalały czy sa takie same,a co ze szpara miedzy piersiami czy one ci sie zeszły potem bardziej czy zostały takie same,w ogóle czy sie zmieniły mesiąc po zabiegu,moge ci wysłac zdjecia przed i po i jesli ty bys mogła to tez bym prosiła o fotki :)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dziewczyny co do tej szpary, ja jux jestem pol roku po operacji i ta szpara jest dalej duza. Czy to sie zmieni? Piersi sa moim zdaniem za bardzo na boki. W ogole chciałabym zeby jeszcze trochę opadly. Czy po pol roku kształt juz jest ostateczny jak mysliscie? W ogole czy moglybyscie tez napisac po jakim czasie zaczelyscie chodzić w normalnych biustonoszach? I jak to wygląda w nocy? Spicie bez? Bo ja w ostatnim czasie ciagle śpię bez, a nawet nie wiem czy tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dajcie maila to Wam wyślę, ja tez czekam na Wasze: nataszka_wroc@o2.pl Ja tez mam szpare dosyć dużą i nie sądzę żeby się zeszły do środka, jedyne co to jak całkowicie zmiekną to chyba w staniku bedzie można je ułożyć do środka. Wg mnie ciut zmalały od zabiegu. Ja mam 170 cm i ważę 54 kg chyba. Z tego co wiem, tak przynajmniej mój lekarz kazał, to przez chyba jeden mc muszę chodzić w staniku, który u niego kupiłam, caly czas, w nocy też (http://archiwum.allegro.pl/oferta/triumph-bialy-biustonosz-sportowy-workout-n-90c-i3779631668.html), później mogę już w normalnym, tylko na noc ubierać ten sportowy, przez 3 mc w nim spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dziekuje za odpowiedz. Czyli postopilam prawidlowo bo na poczatku spalam tez w tym szpitalnym. Teraz juz bez niczego. W ogole czesto mi sie zdarza wychodzic z domu bez stanika(swoja droga z******te uczucie dla kogos, kto nigdy cyckow nie mial) i wlasnie nie wiem czy dobrze robie? Bo chyba nie powinni sie tak chodzic bez. Ta szpara mnie martwi, chcialabym zeby sie piersi bardziej zeszly. Ale ja swoje mialam prawue pod pachami wiec pewnie nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno. Moje piersi po pol roku sa dalej twarde jak skala. Czy to sie jeszcze zmieni? Martwie sie, ze przez to iz ja nie mialam w ogole tkanki tluszczowej to te implanty nie maja sie z czym "wymieszac" i nigdy nie beda miekkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc a wktorej klinice Krakowskiej robiłas? prawie wogole nie mam piersi jestem bardzo szczupła jakie implaty byście mi poleciły? na co zwracac uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
nataszka _wroc przyślij mi prosze zdjęcia na maila z opisem z czego wychodziłaś i jakie wkładki masz. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w Specjalistyczne Centrum Chirurgiczne Estetika-Nova. Też jestem szczupla mam 167cm waze 50kg i też nie miałam piersi, totalne zero. Ja mam implanty anatomiczne 330ml pod mięsień i powiem Ci ze wyszly idealnie. Takie fajne srednie naturalne. Gdybym wziela większe na pewno by byly za duże do mojej figury. Ja chciałam mniejsze -275ml, ale doktor namówiła mnie na takie i nie żałuję.Ale każdy ma inna budowe itp.wiec najlepiej iść na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Dziewczyny, nic mnie nie boli i nie ciągnie. Od 2 tygodni cwicze z ciężarami ( powoli wraca waga ciężarów sprzed operacji, wiadomo nie chce przegiąć) do biegania polecam stanik z Decathlonu bo mocno trzyma piersi i jest pełen komfort. Dalej w nocy nosze biustonosz thriumpha tri active ( jakos tak chyba z przyzwyczajenia:) z pływaniem tez ok. Ja w okresie rekonwalescencji obiecałam sobie ze nie będę wcinać słodyczy ale nie udało sie :( od 2 tyg treningi 4xtydz i restrykcyjna dieta ( w zasadzie powinnam napisać racjonalne odżywianie, bez śmieciowego, przetworzonego żarcia) sa efekty! Także dziewczyny do lata jeszcze wszystkie zdążymy sie wylaszczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ali Ali!! Ty jestes juz laska!! Dziewczyny krotki update - o 3 w nocy miałam wymioty, ktore sie utrzymywały do 10 rano, nawet wody nie mogkam sie napić. Okazało sie ze przepisane mi Leki p.bólowe sa dla mnie zbyt mocne. W nocy dzwoniłam do lekarza i o 9 powiedział ze nie ma co sie meczyc i zebym przyjechała do nich. Podali kroplówkę, dali przeciwwymiotne i Heeeloooł :) jestem tuuuu :) Tak wiec dzis brałam tylko paracetamol o godz. 11 i ketonal o g.18:15 i to tyle :) a operacje miałam w poniedziałek :) Do lustra zaglądam :) czasem az płacze ze wzruszenia ze to juz za mną :) ze sie odważyłam, ze juz mam piersi:) i sa takie moje, wymarzone! Kocham je juz teraz We wtorek za niecały tydz. Mam zdjecie szwów. I wtedy bede mogła sie nornalnie kapać, do tego czasu zakaz moczenia opatrunków i zdejmowania staniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Iwona83 pod gruczoł ? Szczerze ja rozpatrywałem tylko implant pod mięsień, jakos nie jestem zwolenniczka pod gruczoł.. Sa mniej delikatne w "efekcie", cześciej widac implant, i po czasie 5-... Latach tez inaczej sue zachowują. Ale ja specem nie jestem. W momencie wszczepienia piersi doświadczenia mi nie dodało ani wiedzy To zeby się nie zastanawiać to dot. W ogole operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Hej. Jutro będzie 3 tyg od operacji powiększenia piersi. Mialam wlozone Mentory 425 i 450 (roznica ze względu na dysproporcje w wymiarach piersi wyjsciowych), podmiesniowo.. Operacje miałam w klinice dr. Szczyta u dr Januszka. Nie powiem, pierwszy tydzien pooperacyjny slabo, zapewne ze wzgledu na wielkosc wkładek. Teraz lepiej,ale w nocy potrafia dokuczać. Poki co piersi wydaja mi sie mega duze, ale lekarz twierdzi ze przy mjej dosc szerokiej sportowej klacie tak wlasnie powinno byc..... Mam nadzieje ze jak opuchlizna zejdzie bedzie ok. Wyjsciowo mialam 75c, tetaz to chyba bedzie z F albo i E. ;-) Czy ktos ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie zastanawiam (nie pisze tego zlosliwie) czym osoby o normalnym rozmiarze piersi np 75c czy nawet b to juz fajne cycki sa, kieruja sie przy powiekszaniu? Nie pisze tego zlosliwie tylko chce poznac wasze podejscie, dlaczego to zrobilyscie, przeciez 75c to normalne duze cyce:) po co powiekszac? Po co przechodzic przez ten bol to gojenie sie a potem miec w sobie twarde implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość - ja mam koleżankę, która ma na prawdę duży biust i uważam, że absolutnie nie ma na co narzekać, a ostatnio powiedziała mi, że właśnie z tej cześci ciała jest najmniej zadowolona i chciałaby miec większe. wydaje mi się, że niekiedy trudno samą siebie obiektywnie ocenić. to tak jak z wagą, Ty możesz uważać, że jesteś gruba, a wszyscy inni twierdza, że jesteś chudziutka. wydaje mi się, że w tym tkwi sedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak najedzony glodnego nie zrozumie. Ja zawsze mialam totalne zero klata jak u chlopca i do szalu mnie doprowadzaly dziewczyny z normalnymi cyckami mowiace ze nie maja cyckow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Do gosc z 14.15 Tak jak pisalam, mam szeroka klatke o ramiona. U mnie miseczka C wygladala jak u innych A.... o sukience czy bluzeczce na cienkich ramiączkach, bez stanika....zapomnij.... Do tego jeszczo dosc nisko osadzone.... Jesli nie wierzysz, moge podesłać zdj. Lekarz sam zaproponowal mi 450 i 425, okragle, o wysokim profilu, pomimo ze uprzedzlam ze nie chce miec duzych piersi. To swiadczy o tym, ze to jednak nie chodzi o moje zwykle fanaberie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
dodam te że miseczka miseczką.. ale niektór kobiety po ciażach.. a po dwóch.. to nie mają piersi… mają pustą skórę/worki .. i mimo, że innym wydaje się, że tam jest pierś, to w rzeczywisości stanik trzyma skóre.. Poza tym to nawet nie chdozi o to, co się komu podoba- duże, małe, chude, grube… rude czy czarne.. TYLKO ŻEBY SIĘ DOBRZE CZUĆ WE WŁASNEJ SKÓRZE, bo to my ze sobą idziemy przez życie, i TRZEBA SIĘ LUBIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Mójcion! swięta racja! ważne żeby samej ze sobą się czuć dobrze. A co do ciązy to taki już los kobiety jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×