Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

BarbarellaMink a jakie uzyskałaś po operacji ? Ja tez będę miała 325 mentory okrągłe, mam 160 cm i 52 kg wagi i mam nadzieje, że efekt będzie znaczący ! liczę na D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbarellaMink
Miseczka D nic nie mówi. Ja zawsze miałam 70B z Push Up ale według pomiarów miałam A bo pewnie biustonosze bez Push Up pewnie miałyby miskę A. Teraz mam 65 E/F. Ale to nie jest duża miska ! Przy obwodzie 65 to ma sie trochę inaczej.... Jak dla mnie szału nie ma. Jak chciałabym wyjsć bez stanika to nie ma opcji jak młoda dziewczynka coś tam widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość f lub gosc izi
Super jestescie wszystkie.Ten wiek w takim razie moj nie najgorszy.Najgorzej boje sie ze nie bede w stanie nirmalnie funkcjonowac przez te 2tyg...Caly czas myslec jak to zgrac i co powiedziec rodzicom ze np .nie domagam...Nie chce Im mowic.Tylko maz mnie wspiera i rozumie.Dzis powiedzial ze akceptuje mnie cala a jak chce to zebym sobie zrobila.Tak sie napalilam na te cycki ze cala noc nie spala.Lekarz i klinika juz wybrany-mojcion mnie przekonala po swoich wpisach.Nie wiem co myslec o pkraglych implantach bo takie chce,nie ukrywam ze kieruja mna wzgledy fin.bo sa tanie.Anatomiczme juz z 4tys drozsze.Tyle ze ogladalam foto i te okragle na piersiach podobnych do moich fajnie wygladaja.Czy ktoras moze mi przeslac foto jak robila okraglymi..Wiem ze dr Stanczyk pewnie mi i tak zaproponuje to co uwaza.Jednak zauwazykam ze jak ktos ma rozm.a maly ale jednak ma czyli w push upie b to okragle db wygladaja.Moje sa cout puste po ciazach bo kp b krotko.Najgorzej jak sie schylam-wyglada to dramatycznie tzw kamien w skarpecie...Wiec mysle ze bedzie gdzie wepchnac wieksza wkladke...moj mail natasza251@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ja to nie miałam rpoblemu z tym czy powiem, czy sie wyda.. wiecie.. ja zawsze w towarzystwie jak sie zgrywał temat operacji plastycznych to zawsze mówiłam że "Ja to sobie kiedys cycki pierdzielne" :) i jakoś wiem, że nikogo to nie zdziwi za specjalnie.. bo kto mnie zna, to wie jaka jestem.. Rodzice Bardzo.. BARDZO mnie wspierają.. codziennie mogę liczyć na ich pomoc (choć podkreślam że koło siebie to ja już po pierwszej dobie mogłam dużo zrobić praktycznie samoobługa w pełni) Mama ciagle się zachwyca, tata też wyraził opinie, że rzeczywiscie wyglądam idealnie (w ubraniu rzecz jasna :P )Siostra bardzo mi kibicuje, i juz przed operacją nakupowała mi koronkowych staniczków, twierdząc, że skoro ona nie ma na co kupowac takich to sprawia jej przyjemnosc kupowania dla mnie :) To naprawde miłe.. Myslę, że dzieki takiemu spokojowi też lepiej dochodzę do siebie bo się nie zadręczam. Oczywiscie są w moim otoczeniu ludzie pewnie nieprzychylni którzy zaraz coś powiedzą, skomentują.. no ale co?! ja przez te osoby mam sie hamować? no przepraszam bardzo a kogo co to obchodzi :) w nooosie takich trzeba mieć. Abo tam gdzie i ciemniej ! ;P A tak całkiem serio wiadomo- po co mówić i sie tłumaczyć? nie ma takiej potrzeby.. Wydaje mi się, że ludzie nawet jesli coś zauwazają to to jest tak intymna sprawa PIERSI, że się ugryzie w język, odwagi zabraknie .. A jeśli już ktoś zapyta to już nasza sprawa jak im to wytłumaczymy.. Ja po prostu powiem TAK, a już dalsze pytania utne to kto mi bedzie w kartę zdrowia zaglądał, czuje się dobrze, dziękuję :) Też czasem koleżanki mogą się sptać bo być moze też tego pragną? mają kompleks? NIe można się po prostu nastawiać co to będzie..Przecież my siebie takie akceptujemy.. chciałyśmy tego :) więc po co się przejmować ludźmi? co do rozmiarów, to dziewczyny naprawdę wg mnie zasiegnąc należy opinii co najmniej 2 lekarzy, i samemu wiedzieć co sie chce- to chyba przede wszystkim. A drugie w kolejności to zaufać lekarzowi.. Bo oni nie biorą tych rozmiarów z wydumania :) tylko z waszych wymiarów, szerokości klatki, budowy kośćca, układu żeber! A nie.. przykładając palec do ust, dumając i sie na gust swój zdawać.. Musicie znaleźć same lekarza dla siebie idealnego, któremu bezgranicznie zaufacie, a nie takiego co "kolezanka z neta mi mówiłaaaaa" ;) Każda z nas ma inne piersi.. Ja oglądając TYSIĄCE zdjęc nawet jesli wydawało mi się, że ta kobieta z foto ma takie piersi jak ja to byłam przekonana ze da mi anatomy! a jednak BACH! okrągłe! dwóch dr to samo mówiło! więc nie ma co czytać, patrzeć tylko trzeba wziać telefon i umówić się do lekarza. :) Planowałam tą operację kształt, rodzaj tekstury, implantów przez 13 lat! Wicie ile sie w tym czasie zmieniło!? mnóstwo! ale co ja wam chciałam tu napisać.. hmm straciłąm wątek! A! przez tyle lat byłam przeknana ze zrobię coś innego a zaraz po konsultacji wszystko obróciło się o 180stopni. Więc też dziewczyny PRZED KONSULTACJĄ nie planujcie nic.. Po Operacji tez moje piersi wyglądały troche inaczej.. ale czego tu sie spodziewać- to były moje piersi a nie piersi pani z obrazka bo miała TAKI SAM IMPLANT.. ale to nie bylam ja ;) więc trzeba po prostu znaleźć lekarza któremu ufacie, dobrze się wam z nim gada i czujecie że was zrozumiał w 100%, i jeśli on wie ze nie spełni wasyzch oczekiwań to wam o tym powie. a nie bedzie mówił "Bdzie pani zadowlona".. :) On musi wam powiedziec jak to bedzie wyglądać, a wy musicie się o to zapytać. i określić dokładnie czego wy chcecie.. Boże.. masło maślane? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BarbarellaMink a mogłabyś puścić mi na meila ross8881@wp.pl foto ? Ja w tej chwili mam pod biustem 75 cm, a w biuście 82 cm, jestem też drobnej budowy, a lekarz dał Ci wybór w implantach ? proponował większe ? Mi powiedział, że 325 to max i jeżeli chcę większe to nie u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
ja na pierwszej konsultacji powiedziałam ,że bardzo mi zależy na wypełnieniu góry __ dr. od razu sam zaproponował mentory okrągłe _ po dokładnych pomiarach powiedział , że będą mentory okrągłe , wysoki profil 350 ml ... o anatomach nie rozmawialiśmy wcale _ gdyby mi takie zaproponował to bym się nie zgodziła , bo anatomy to ja mam swoje nie małe :) zależy mi na wypełnieniu góry , więc rozważałam 300 ml { nosiłam woreczki z wodą i ryżem } , ale dr. powiedział , że implanty będą pod mięsień , więc troszkę z ich objętości ubędzie i zasugerował 350 ml, mówiąc , że przy tych właśnie będzie efekt jak z woreczkami __ cieszę się , bo jak już cierpieć to dlaczego sobie troszkę nie powiększyć :) koszt całkowity 10.500 z anestezjologiem , 2 doby w klinice , konsultacja pooperacyjna ___ jedyne za co płacę to wyniki krwi , usg przed operacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
30wiktoria _ ja robię w Lubinie dr. Leszczyński _ u niego okrągłe 10.500 , anatomy 12.500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość f lub izi
mojcion zazdroszczę rodzinym choć i moja jest cudowna, tzn. siostra i rodzice, jednak nie zrozumieją... Zwłaszcza rodzice, bo siostra jednak może i tak. I to też mam zgryz, bo nie wiem jak ukryć przecież sporą niedyspozycję po operacji. Nie mam koleżanek, które są obeznane w operacjach plastycznych więc jednak poczta pantoflowo- netowa jest jedyne czym się kieruję plus opinie ,które znajdę na forach...Oczuwiście te opinie moga być zmanipulowane, a postać z kafeterii i i jej wiarygodne sprawozdania z operacji itp. już nie. Tak więc mojcion pokierowałam się Twoimi sugestiami,a po konsultacji okaże się czy decyduje się na tego lekarza czy nie. I jeszcze o 1 nie pytałam:ile trwają babdania przed i czy to duż dodatkowy koszt? Beti 48 ta cena o której piszesz jest faktycznie b korzystna. Podobnie jak u Ciebie mnie także zalezy na wypełnieniu góry i też myślę o okrągłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - nigdy nie jest sie 'za starym' zeby zrobic cos dla siebie! ja podziwialam moja Babcie, ktora pomimo 80 lat zawsze dbala o dobry wyglad, zawsze schludne ubranie, ładna fryzura , a czasem i wizyta u kosmetyczki! ;) w takich kwestiach wiek nie powinien miec zadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszkaa
Podobno w Czechach można taniej. ponoć dużo niemiek tam jezdzi. Któraś z Was robiła zagranicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo osób robi w Czechach o czym można poczytać na forum dr Furmanka lub dr Brzuchanskiego. W szpitalu mówią po polsku także nie ma czego się obawiać a cena ok 10 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Do dziewczyn po. Chciałam was popytać moje Drogie Jestem 29 dni po zabiegu. Wczoraj i dziś mam uczucie ciągnięcia w obu piersiach. Jakby mi tam dwa kamienie siedziały. Czy któraś też tak miała, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
BarbellMink, czy ja tez moglabym prosic o fotki przed i po? Mam dylemat z podobnym rozmiarem. Pozdrawiam Iwona. Mail: Iwona@iwist.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość f lub gosc izi
Gosc jola moze to tymczasowe.Poszukaj na forach co dziewczyny pusza.. Mnie przeraza ten bol.Wlasnie czytalam ze to boli jak poród i w ogole jakas masakra...Ze to porownywalne dla organizmu do ciezkiego wypadku.Przerazilo mnie to...Jednak tak sobie mysle ze mialam 2cc i to dla mnie pikus a slyszalam od kobiet ze to masakra i przez pare dni nie wstawaly..Mam nadz.ze podobnie db moj organizm zareaguje na operacje.Dobija mnie tez spanie na plecach bo cale zycie na brzuchu lub boku.Cos za cos trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem drugi rok po operacji i cały czas śpię na plecach. Wcześniej moja ulubiona pozycja to na brzuchu. Teraz nie ma o tym mowy bo boli jak cholera. Ktoś też tak ma? Czy tylko ja taka pechowa? Obecnie mam rozmiar 70 H, czy to ma wpływ na mój stan? Czy to się zmieni czy już do końca życia zostały mi plecy do spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
ale to nie ma reguły, wcale nie jest powiedziane że będzie Cię boleć. nie myśl o tym w ten sposób, poza tym dostaje się przeciwbóle..także idzie wytrzymać. tyle dziewczyn wytrzymało, dlaczego masz Ty nie dać rady?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można porównać ból do ciężkiego wypadku skoro nie miała wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaciął się temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gość f. Przerażające są te krytyczne opisy bólu. Większość dziewczyn od dawna pisze ze bólu niema. Zapewniam Cię ze tez byłam z tego powodu niespokojna. Ale gdy obudziłam się po narkozie to przez chwile tego bólu szukałam. A tak naprawdę to oprócz uczucia kubła z wodą to nic innego. Przekonasz się sama. Moja koleżanka na łóżku obok to wogole jakby lajt. Wiec nie bój się niema czego. Pamiętaj tylko żeby nie jeść po zabiegu. Bo nie wiesz jak twój organizm zareaguje. My nie jadlysmy dopiero na drugi dzień rano choć w nocy juz czulysmy głód. Koleżanki za ścianą zjadły kolacje i wymiotowaly. Wiec poco się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
gość a co owiedział lekarz? nie obiło mi się o uszy dotychczas, żeby kogoś bolało 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bólu to się przekonam,już niedługo i zdam relację.Jadę dzisiaj o godz.14.30 mam być w klinice.Taka w 100% zdrowa nie jestem,najwyżej anestezjolog wypędzi mnie do domu :) Albo sama uciekne....ze strachu :) A jeśli chodzi o wiek to ja też już taka młoda nie jestem mam 36 lat i wcale nie uważam,że jestem za stara :) Czekałam długie lata na te cycki.Przypomnę jeszcze mentory 375 ml okrągłe podmięśniowo. Odezwę się po wszystkim paaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuza to kurcze powodzenia i trzymam kciuki zeby juz bylo po:)Masz tyle lat co ja i ja takze planuje operacje w tym roku. Gosc a czy pytalas lekarza o ten bol..Wlasnie to mnie przeraza jak ktos pisze ze 2lata po i boli...Ale to tak jak ze wszystkim kazdy przechodzi to inaczej. Mam pyt.do dziewczyn po operacji:czy mozna spac na wznak bo takie zalecenia i boli,tak? Czy z dnia na dzien czujecie sie lepiej? Kiedy mozna spac swobodnie na boku?Czy to w ogole wchodzi w gre..Cale zycie spie na boku a a brzuchu uwielbiam.Na wznak nie umiem usnac i sie mecze.Nie wiem jak to ogarnac ale martwie sie na zapas jednak chce byc wszystkiego swiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola - tak, to normalne :) często może Cię coś pobolewać, ciągnąć, "rozpierać" w początkowym okresie, później będzie już coraz lepiej:) gosc f - nie czytaj takich rzeczy :D takie drastyczne opisy tylko niepotrzebnie Cie zestresuja, a jak poczytasz sobie relacje innych dziewczyn tutaj to wcale nie było źle! u mnie tak samo. ketonal brałam tylko raz dziennie, a ból był taki jak po intensywnym treningu;) nie ma co sie niepotrzebnie nakrecac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia Zuza067 :).Ja mam 37 lat i tez zrobiłam sobie teraz w marcu i wcale nie uwazam ze jestem za stara.tez miałam miec 370ml ale wkoncu lekarz włozył mi 350ml okragłe mentory pod miesień i nie wiem czy ciutke nie sa małe wiec twoje powinny byc super .Nie bój sie ,jednych wcale nie boli ,a inne wiecej.u mnie najgorszy był pierwszy tydzien a potem to juz kazdego dnia coraz lepiej :).Powodzonka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie napisałam że boli mnie cały czas, chodziło mi tylko o spanie! Kiedyś tylko na brzuchu a teraz nie da rady bo piersi bolą od leżenia na brzuchu. Być może dlatego że mam duże, pisałam 70 H. Pytanie było do dziewczyn z dużym biustem takim jak mój czy też mają problem z lezeniem na brzuchu. Te co mają małe pewnie tego problemu nie mają, dlatego takie zdziwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałam nikogo straszyć, tylko zapytać czy tak ma być? Czy tylko ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Zuza trzymam kciuki. Gość. Tez sobie nie wyobrażalam jak zasne na wznak bo spałam tylko na boku. Otóż pierwsze dwa dni było ciężko ale wszystkie dziewczyny po powiedzą Ci ze organizm kiedy będzie chciał spać to zasniesz i zapewniam Cię też ze nasz umysł jest tak nabuzowany niepotrzebnym stresem ze nawet nie przewrócisz się na bok.a po czterech dniach to spałam na plecach i nic mi nie przeszkadzało. Kurcze wydaje mi się że w tym całym działaniu pierwsze skrzypce gra nasz stres. Też byłam wystraszona nie umiałam sobie wyobrazić jak to będzie boleć. No sorry ale nic mnie nie bolało. Strach tylko żeby nie szaleć z rękoma aczkolwiek po dwóch tygodniach poszłam do pracy fizycznej. Te cycunie sprawiły mi tyle radości ze nie zwracalam uwagi ze coś ciągnie. Spełniajcie marzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
Dobrze ze jest to forum:)Jak sama myslalam o operacji to myslalam o sobie ze jestem nierozsadna i prozna i sa inne potrzeby w rodzinie a ja nam parcie na cyc.Fakt ze maz jest kochany i co bym chciala sobie podrasowac on sie zgodzi mimo ze mamy inne wydatki on mowi ze to poczeka i tyle.Konsultacje u dr J.Stańczyka mam dopiero na 24maja.Po co tyle czekalam nie wiem.A chcialam wyrobic sie na operacje miedzy 20czerwca a 15lipca a to chyba nierealne.. Jola super ze masz takie pozytywne podejscie.W nocy probowalam spac na wznak i obiecalam sobie ze bede tak po trochu robila zeby choc troche sie przyzwyczaic.Dziewczyny dlaczego tak naprawde zdecydowalyscie sie na operacje i czy nie boicie sie co bedzie za te 20lat ?I pytanie kolejne czy to jest tak ze macie super syt.finansowa i to dla Was pikus te okolo powiedzmy 15tys.czy np bierzecie kredyt,odkladacie na ten biust od paru lat itp...? U mnie po prostu bedzie zastrzyk gotowki dodatkowy prawdopodobnie i z tego piersi robie. Jezeli nie bedzie to az tyle co mysle pozostala kwote rozkladam na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×