Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość marzena
Dziewczyny wogole co to za dyskusja i porównanie. Myślę że większość z nas jedzie na tym samym wózku jeżeli chodzi o kasę. Jedne biorą kredyt drugie długo oszczędzają aby zrealizować swoje marzenia. Jak dla mnie 15-20 tys. to dużo. I długo zastanawiałam się czy to warto. Ale teraz jak jestem już po to nie żałuję tylko żeby nie było komplikacji. W końcu zrobilam coś tylko dla siebie. Życie jest zbyt krótkie żeby rozkminiac czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojcijon udaje ze jedzie na innym wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Dziewczyny, wydaje mi się ze wszystkie jesteśmy na tym forum z jednego powodu. Wchodzę na forum, żeby poczytać na temat, który mnie nurtuje, a nie czytać jak sobie dokuczacie. Myślałam, ze ludzie się tu wspierają nawzajem. Wszystkie jesteśmy zestresowane- tymbardziej te przed, ja jestem pośród nich. Szanujmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum powinno mieć dopisek w tytule: " tylko dla zadowolonych" Nie wolno pisać że się żałuję, że nie podoba mi się, że lekarz zrobił coś nie tak, bo będzie atak! Ale obłuda na maksa! I jak można czerpać wiedzę z forum? Kłamstwo kłamstwem pogania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
Gosciu powyzej ale co ma piernik do wiatraka....Oczywiscie pisz jezeli masz jakies spostrzezenia o lekarzu czy innych waznych kwestiach. A uwaga o samochodzie byla po prostu zyczliwa forma wsparcia kogos :)Serio tego nie zauwazylyscie.Jasne ze generalnie taka kasa to duzo kasy,ale jak ktos juz to zrobil i ma dola puszac ze zamiast bolu i cyckow wolalby fajna fure to faktycznie brzmi smiesznie.Za 10tys.nie ma fajnej fury:)I chocby ktos sie posiksl ze zlosci to tego nie zmieni:)Nie zauwazylam zadnego naigrywania sie z innych a wrecz przeciwnie mile podejscie i chec wsparcia.Ktoras ma mega ciezki charakter albo po prostu taki czuje dyskomfort,ze sie wscieka i musi sie wyzyc... Generalnie to powazna decyzja i zawsze towarzysza jej watpliwosci,nigdy ich sie nie zlikwiduje. Dziewczyny czy macie jakies info jak biust zachowuje sie po 10latach?Czy sa jakies dolegliwosci bolowe czy po prostu organizm przywyknie zupelnie...Tak sobie sama mysle ze to drugie bo np.mam zalozona spirale wewnatrzmaciczna antykoncepcyjna.Pierwsze dni byly niefajne,organizm chcial sie jej pozbyc i bolal mnie mocno brzuch i takie poczucie ze ma sie w sobie metal tez dziwne.Przywyklam,wygoda i komfort super,organizm przywykl,no problem. Ciekawe czy tak jest z biustem i silikonem? Czy mozna cos takiego.porownac do np.sztucznego biodra ktore ludziom wstawiaja albo zastawki itp.Wiem ze silikony to nasz wybor nie koniecznosc a to o czym pisze to juz koniecznosc zdrowotna,ale zostawiajac ten aspekt to czy mozna porownac obecnosc implantow w piersiach do wlasnie sztucznego biodra,jakiejs sruby czy zastawki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że żadna z nas nie ma sztucznego biodra więc jak ma ktoś odpowiedzieć? Nie mogę z tak dziwnymi pytaniami, ktoś chciał nas rozsmieszyc ale nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym miejscu dziewczyna napisała że za biust zapłaciła 10 tys? To nie Caritas. Skąd ty tą cenę wzięłas? Ja robiłam za ponad 20 tys u znanego wszystkim lekarza i tak tanio nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
Nie pytam czy ktos ma sztuczne biodro:))Az sama sie usmialam.Pytalam czy waszym zdaniem mozna odnalezc tu jaks analogie... Kurde a bylo tak milo.Jakas nadeta sie znalazla i robi sie niesympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:23 u db lekarza w dosc znanej klinice w W-wie masz 10200za okragle mentory.Doplacasz za kazda dobe 1200 plus badania.Sa tez inne za 15tys i sa tez za 9200ale na 10lat.Sama bylam zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaka nadeta? Przecież sama się uśmiałas hihihi czyli rozluznilam atmosferę, a była nadeta jak baranie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na stronę dr Szczyta i pokaż mi tak niską cenę. Skąd wiesz gdzie ona robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny spokój zaraz zaczynają się chłopaki do wzięcia, humorki się poprawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:28 nie napisalam ze u Szczyta:) linea corporis Db nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Dziewczyny, jakie srodki przeciwbolowe bralyscie. Ja bede miala operacje w UK i podobno przepisuja zwykle tabletki przeciwbolowe. Brala ktoras ketanol? Mam kolejna konsultacje z moim lekarzem pod koniec kwietnia i tydzien pozniej operacja. Oczywiscie zapytam go czy moze przepisac mi cos mocniejszego na wszelki wypadek. Ale tez z drugiej strony wole sie juz przygotowac w razie W. Tak wiec pomyslalam o ketonalu. Jezeli ktoras z Was brala to moge wiedziec jak czesto? Wiem, ze kazdy przechodzi bol inaczej, ale pytam orientacyjnie. Z gory dzieki!!! :) P.s ja tez na polowe zaciagnelam pozyczke :) Kompletnie nie rozumiem o co sie sprzeczacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Czesc kochane. Ciesze sie ze ,, za mouch czasow,, na forum panoeala milosc i wspolne zrozumienie :) coraz ciezejnsie to czyta przez podejrzewam jedna niezadowolona, co jej peenie kredytu odmowili :P jestem juz 17 dni po, wszystko super, wyszlo 70f/g. Sa sliczne :) wszystkim przed zycze trwania w przekonaniu o slusznosci decyzji!!! To najlepsza inwestycja dla kazdej dziewczyny ktorej psychika tego potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak za Twoich czasów :P a ten tekst o tym że odmówili kredytu to z miłości napisałaś. Sympatyczna jesteś na maksa. Ps Nie wierzę że komuś odmówiono kredytu tylko ktoś na siłę próbuje ukrywać że wszystkie muszą być zadowolone, a jak jest negatyw tzn ze coś z nią nie tak. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Zuza 067. Moja Droga to wszystko stres. Ja przechodziłam to samo. Co do uwag osoby która sieje zamęt to myślę że nie dyskutujmy bo z,, pustego to i Salomon nie naleje " Z drugiej strony szkoda mi tej osoby bo nie może być szczęśliwa. Współczujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Zuza to stres. Przechodziłam to samo dopiero wtedy gdy już wszystko dogralam czułam się spokojniejsza. Wycisz się odwróc uwagę od tego co się dzieje to stres minie. Dziewczyny a kiedy mogę iść do solarium. Jestem miesiąc po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Jeśli napisałabym imię czy zalogowalabys sie hasłem było by np wiadomo ze ktos nie podszywa sie pod ciebie i nie podburza dyskusji. Tenat jady zostawiam bo śmierdzi jak zgniłe jajo Mozna byc niezadowolonym ale na litość boska jak dorosła kobieta zdająca sibie sprawe z następstwach operacji zaluje? Po 3 dniach gdy czuje jedynie dyskomfort a bol mozna powstrzymać lekami? I przytaczać przykład ze by sie samochód lepiej kupiło. Sory to operacja a nie wybór miedzy dwoma dobrami. Potem nastolatki czytają czy młode kobiety i robia głupoty. Albo utwierdza sie w przekonaniu ze tylko głupie puste i nieodpowiedzialne baby robia sobie silikony. Proszki przeciwbólowe Ja brałam ketonal 50mg, patacetamol i ibuprom. Naprzemiennie co 4 godziny. Ale i tak ta dawka okazała sie z yt duza dla mojego żołądka. Najlepiej skontaktuj sie z lekarzem. Dodam ze ja brałam przeciwbólowe 3 doby. Potem nie odczuwałam takiej potrzeby. Co do odczuwania piersi to moja kolezanka ma 7 lat i jej znajome 10 i ponad 10. Wykarmiły dzieci i piersi maja nadal te "pierwsze" bez wymiany. Wydaje mi sie ze jesli nie na komplikacji i wybrałyśmy implanty dożywotnie w sensie nie wymagających wymiany z powodów gwarancji na określona liczne lat użytkowania to chyba czujemy he jak "nasze ciało" a nie obce. Przybajmniej chce w to wierzyć. Koleżanki nie mówiły ze czuć te wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto tu jest pusty? Pytanie" dziewczynki kiedy mogę iść na solarium "? Ale pustką powiało fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Przepraszam za bledy ake pisze z telefonu i Autoslownik płata figle. Temat --- Jady= kasy Zuzia trzymam kciuki! Daj znac jak bedziesz juz w stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma prawa żałować! Jak ktoś żałuje to wynocha z forum, tak? Brawo dla dzielnych babek które niczego nie żałują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojcijon ale bełkot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Jola gdzies mi sie obiło o uszy albo czytałam ba stronie mojej kliniki ze dwa miesiace na solarium po operacji trzeba poczekać minimum. Ale głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
A co w tym złego jak ktoś korzysta z solarium? Ją chodze raz na czas i nie widzę w tym nic złego?! Z tego powodu że pójdę jestem pusta? Bardzo ciekawy wskaźnik wartości ;) Jeszcze jestem przed ale wyczytalam, że po miesiącu można byleby blizny zakleić, najwyżej Dziewczyny mnie poprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Żałować bo sie noe podobają, żałować bo sie zdrowie psuje, sa komplikacje. Żałować bo facet nagle zwariował jest zazdrosny albo mu cycki silikony zbrzydły. Ale nie zalowac ze sie jednak samochodu nie kupiło. Przeciez operacja to poważna decyzja, szereg czynności poprzedzających, konsultacj****adania. Tego naprawde trzeba byc pewnym. Przekonanym o tym ze sie to dźwignie. Mi die wydawało ze to jest nie takie hopsiup jak decyzja co wybrać w sklepie. Do tego trzeba byc jednak gotowym psychicznie. Nie rozumiesz roznicy ? Czasem lepiej jest pomysleć niż cos klepnąć, albo zachować swoje życiowe przemyślenia dla siebie, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Nic złego ze ktos chodzi na solarium. Chyba ci sie cos pomyliło. :) Chodzi o blizny i bezpieczeństwo. Poza tym na tym forum juz temat solarium był poruszany. Jakby ktos chciał wiecej informacji to moze tez sie cofnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że puste baby chodzą do solarium. Wystarczy wejść na wiocha, no coment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie można żałować głośno? Trzeba milczeć i płakać do poduszki? Może kobieta czekała na słowa otuchy, może jest chwilowe załamanie bo boli, bo dziecko płacze? Może za miesiąc kobieta oznajmił że jednak jest super? Ale wy zamiast wesprzeć to wolicie atakować jak stado wron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×