Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćMika
Gość - widać ewidentnie, że masz jakoś problem sama ze sobą. Cokolwiek ktokolwiek by napisał i tak się czegoś złapiesz. Mnie to nie rusza. Jak dla mnie jesteś jakąś zakompleksiona baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Mójcijon - ignoruj gościa , szkoda czasu na polemiki z nią _ niech sobie pisze co chce :) :) :) w czwartej jadę do kontroli kardiologicznej _ wydaje mi się ,że wyniki są ok , ale ostatecznie potwierdzi to kardiolog , wtedy umawiam się na 2 termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisała baba. No tak, jak wzięłam stronę dziewczyny która ma problem to jestem zakompleksiona. Człowiek na forum dowie się kim jest hehehe pani psycholog się znalazła od siedmiu boleści a kobiecie z problemem nawtykala. Gorszej obludnej baby świat nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz i nie wracaj. I kogo obchodzi że jedziesz? Tu się pisze o operacji ponoć a nie co będziesz robić. Jak idziesz do toalety to też to piszesz? A nie to na fb zapodajesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Wniosek nasuwa się sam po tym co piszesz. Sposobie w jaki to robisz i co najistotniejsze- toku myślenia, który jest płytki. Nie trzeba być Panią Psycholog żeby to dostrzec. Przykład: Ktoś korzysta z usług solarium-jest pusta osoba. BRAWO TY ;) Co do wykształcenia to napewno mam wyższe od Ciebie, o to się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i jasnowidz hehe zapomniałaś dodać że i tak na mopie jeździsz cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustak się obraził hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Pisałam błyskotliwa kobieto o wykształceniu a nie o tym czym się kto zajmuje. No cuz... Haha zlewam Cię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Proszę o pomoc czy któraś miała w piątej dobie po zabiegu temp ja mam cały czas stan podgoraczkowy 37.2 po za tym coraz lepiej proszę o odpowiedź czy tak może być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Dziewczyny trzymajmy się naszych spraw. Widzicie ze koleżanki na solarium nie stać. Juz sama niewie do czego się przyczepić. Biorę taką pustkę śmiechem. Ale to bezradność. Są też takie które na mopie jeżdżą ale pracują i je stać. Kafeteria dotycząca nerwic też jest polecamy. Beti 48. No może juz niedługo będziesz mogła się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyraz " cóż " zdradził twoje wykształcenie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Może lekarz do operacji dołoży słownik gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Gość K. To trudne bo nie wiemy jaka jest reakcja Twojego organizmu. Myślę że najlepiej poradź się doktora oni maja większe doświadczenie. Może nie powinnaś się martwić ale lepiej dopytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Matko co tu się dzieje po pisowni wykształcenia będziemy sprawdzać Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
gościu nieuprzejmy, po to się tu pisze jak ktoś jest po operacji żeby te dziewczyny które są przed mogły zapytać o jej przebiegu, gojeniu i tym podobnych sprawach. Kto nie jest zainteresowany to moze tego nie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
GoscK podwyższona temp moze oznaczać ze organizm z czymś walczy. Moge sie mylić, ale jesli bierzesz przeciwbólowe typu ibuprom czy paracetamol to one sa chyba tez przeciwgorączkowe wiec powinno zbijać. A z drugiej strony nie zbija sie temp. poniżej 38 z hakiem. Ja bym zadzwoniła do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Beti48 trzymam kciuki zeby było po twojej Ciekawe jak Ziza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamimki
Jej ale jaja jakieś gadziny się pojawiły złośliwe aż głupio takie przepychanki czytać i tracicie wątek młode damy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się dzieje tutaj :D każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie :) tak fajną furę możesz kupić za 15 tys ja mam taką opel bertona ma 10 lat jest złoty i sportowy i dla mnie to fajna fura bo nie wydała bym więcej na coś co mogę w każdej chwili rozp...ierniczyc. A na piersi brałam kredyt , oszczedzalam ale nie dało się jak jedno pracuje tylko teraz narzeczony dostał pracę jako wojskowy i dlatego wzięłam kredyt bo go splace w rok nie oszukujmy się :) Ludzie w Polsce są biedni.. Bogatym można nazwać kogoś kto ma 100 tys na koncie i zarabia ponad 10 koła miesięcznie .. A to czy żałuję ? Nie wiem czy żałuję czy się boję bo sram się o to abym nie miała jakich kolwiek komplikacji.. bo nie stać mnie na kolejny kredyt teraz to jest poważna operacja i wg mnie powinny się jej podjąć osoby które są naprawdę w potrzebie i które są na to psychicznie nastawione i przygotowane . Ja taką nie jestem 2 tyg temu poszłam do doktora i chciałam jak najszybciej więc mam teraz strach i telepiace się nogi przed komplikacjami :) Gosc 14.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
Ignorowac trolla. Mam nadz.ze ten temat bedzie sie caly czas rozkrecal.Jestem przed operacja i wazne jest to co tu czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolem jesteś ty. Masz problem to idź do lekarza bo twój post nic nie wnosi. Daruj sobie złośliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej magister takich błędów nie robi, to jest hańba. Chwali się że ma wyższe wykształcenie a po błędach mogę spokojnie napisać, że ledwo gimnazjum skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 14:20 ja tez mam stracha ... i przed samym zabiegiem i przed komplikacjami ... napewno bedzie u Ciebie dobrze ... a za kolejny kredyt po splacie tego albo za gotowke :D zakupisz sobie fajna fure :) mysle ze z powiekszaniem to jest tak ze jak sie nie zrobi to dusi i dusi ... i albo w koncu sie zrobi albo sie zrezygnuje i sie dusic tak czlowiek bedzie do konca zycia ... ja tez z dnia na dzien sie zdecydowalam potem chcialam szybko termin zeby nie zrezygnowac bo wiem ze sie zawsze znajdzie jakas inna rzecz na co trzeba wydac jak sie ma ... a tak w koncu po tylu latach spelnie swoje marzenie !!! jak z dzieciaczkiem? Wypracowaliscie juz jjakis sposob dzialania ... ja mam dzieciaki ponad 2 latka ale i tak czasem je przytulam podnoszac ... ale one rozumniejsze i bardzo samodzielne nawet mlodsze... mam nadzieje ze damy rade ... goscMika kiedy masz konsultacje ? zuza jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
Rosa ja także podjęłam decyzję z dnia na dzień.Całe życie o tym marzyłam.Jak urodziłam 3ke dzieci i nadarzyła sie okazja i zachęta przez męża na temat spełnienia marzenia pomyślałam o piersiach.Konsultacje mam 24maja a tak jak operacji boje sie tego,ze nie ogarne chaty,domu i wszyscy sie domysla ze cos nie halo,ze do roboty nie bede w stanie po 2tyg.wrocic itp...Niby blahostki ale jednak. Jak juz sie zdecydowalam ide za ciosem bo potem bee zalowac i zalowac.A licze na to jak napisala mojcion ze puersi po roku czy dwoch beda jak moje i nie bede miec non stop poczucis ze mam silikony i cos obcego we mnie co mi przeszkadza.Jak zrobie te operacje to pewnie nie bde spac po nicach z wrazenia a przed to juz nie mowie.. Czekam na relacje dziewczyny chyba zuzy ktora pojechala na operacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze nie ma 2 miesięcy od operacji i już zapomniałam jak to jest nie mieć biustu. Przywykłam do nich,coraz lepiej się układają i wcale nie są jak dla mnie takie napompowane. Myślę, że niektóre dziewczyny mogą się po czasie zastanawiać nad tym czy nie dało by się więcej upchać,bo opadną im po czasie emocje po operacji przyzwyczają się że już mają biust, zapominają o tym jak było i zaczynają kombinować ale chyba większość kobiet tak ma no chyba że ewidentnie nie dogadały się z lekarzem w tej sprawie efektu. Jak oglądam się teraz w lustrze to niby dałoby się więcej wpakować ale czy było by to bezpieczne i fajnie wyglądało to już pewności nie mam. Szczerze mówiąc ja przed operacją tylko cycki oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co ja miałam zamiar kupować staniki dopiero za miesiąc a w weekend była promocja kuponowa w sieciówkach więc zaatakowałam triumfa i esotiqa i mam 5 cudnych staników bez gąbki i jeśli operacja mnie nie wykończyła to mania kupowania bielizny mnie dobije co tam buty teraz tylko biustonosze się liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do czasów bezcycnych to przyznam Wam się że nie dość że oglądałam efekty operacji w necie to jeszcze gapiłam się na niewinne napotkane kobietki taki ze mnie zbok był ale wszystko po to żeby wyrobić sobie zdanie o jakich tak naprawdę marzę i wyszło na to że mają być średniawe i takie właśnie są nie chciałam żeby wyszło na to że wcześniej nie mogłam sobie nic normalnego kupić bo nie miałam piersi a po operacji ten sam problem tyle że z nadmiarem szczęścia.Po za tym za duży biust to większe ryzyko powikłań, wcale nie jest wygodny a o wyglądzie nie mówię bo każda marzy o innych i to co dla mnie za duże to dla innej dziewczyny będzie za mało a jeszcze dochodzi fakt że podstępnie udaję że zawsze takie piersi miałam ogólnie to nic nikomu nie mówiłam i nikt jeszcze nie zauważył że coś majstrowałam i żeby nie wiem co nikomu nic nie powiem a z dobrodziejstw mego biustu korzystam tyko ja i mój M. Swoją drogą to jak przypomnę sobie moje super pushupy to nie dziwię się że nikt się nie gapnął nawet sobie jeden na pamiątkę zostawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pushupy też trochę zakłamują efekt operacji bo w szerszych bluzkach może wydawać się że szału nie ma i wszystko na darmo ale teraz ściąga się po prostu biustonosz a wcześniej biustonosz z cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do solarki to chyba chodzi o to żeby blizn nie opalać bo ciemnieją oprócz oczywiście innych przeciwwskazań związanych z korzystaniem z tego sposobu opalania ale jeśli chodzi o szczerość to ja osobiście nie opalam się na heban ale tak wczesną wiosną lubię sobie wejść ze 3x na 6 min żeby przyzwyczaić skórę do słońca i żeby potem mnie nie zpaliło za bardzo no i z raz zimą wygrzać gnaty w blasku lamp☺ ale oczywiście w tym roku chowam się przed słońcem jak zapyziała hrabianka jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×