Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Wiktoria trzymamy kciuki :) Asylwetka ja miałam wyjęte na drugi dzień,dzwoniłam dzisiaj do dr. powiedział,że się jeszcze oczyszcza,i to może trochę potrwać,ale mnie ta dziurka pobolewa,martwię się czy dobrze się goi.Boże... oszaleć idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria - głowa do góry, będzie super! wszystkie tu trzymamy za Ciebie kciuki :) gość - hahaha i tak to już jest z tymi facetami :D ale to dobrze, był sceptyczny, bo pewnie bał się o Ciebie, a jak widzi, ze wszystko okej, to zaczyna doceniac efekty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
Dziś przeżyłam wstyd upokorzenie i powiem szczerze że moja samoocena = -10 w skali od 0 do 10xd schudłam i niestety cycki rozwiez a bez odchudzania duże nie były a teraz nie mogę patrzeć w lustro gdyby nie fakt że chce zrobić operacje tylko funduszy brak xd ale zbieram zbieram :-P w każdym razie do czego zmierzam cycki spadły staniki w których się wylewaly teraz wiszą :-( i kupiłam mega pushup tragedis.... Żeby wyglądały tak jak wcześniej i żeby po operacji nikt nie skumal że coś się drastycznie zmirnilo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc a propo malego przedzialka: "Prawie wszystkie pacjentki chciałyby, aby piersi po zabiegu były tak blisko siebie jak to tylko jest możliwe - jednak zwykle nie ma możliwości umieszczenia ich bliżej siebie niż w odległości 3 cm. Wynika to z tego, że jeśli implant umieszczamy pod mięśniem, musimy zachować nienaruszony przyczep mięśnia piersiowego do mostka- a mięsień ten przyczepia się zwykle ok 1.5 cm od linii środkowej. Przecięcie tego przyczepu może spowodować powstanie powikłania nazywanego symmastią. Nawet jeśli zaraz po zabiegu lub nawet kilka tygodni później powikłanie to nie wystąpiło, nie oznacza to, że nie wystąpi po kilku miesiącach lub latach od zabiegu." http://art-med.com.pl/images/artmed/dobor_implantow/symastiaweb.jpg http://art-med.com.pl/images/artmed/dobor_implantow/symm1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Rosa, Wiktoria, też mam jutro zabieg, wszystko przygotowane, zaplanowane, mam nadzieję, że nic się nie wydarzy i wszystko pójdzie zgodnie z planem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze sie cos takiego zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze sie cos takiego zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze sie cos takiego zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa1987
Mika trzymam kciuki ... ja mam w sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
trzymam za Was kciuki _ dajcie znać po operacji , jak się czujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki torba spakowana, dzwonili z przypomnieniem, żeby nic jutro nie jeść i nie pić. Jak tylko będę w stanie to napisze. Ta noc będzie długa :) Dzięki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30wiktoria ZAZDROSZCZE !!! niby dwa dni ale takie straaaaasznie dlugie a do tego dzieciaki mi sie pochorowaly i boje sie ze i ja tez zlapie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosa1987 tak rozmawiałam o tym z lekarzem wytłumaczył mi ze ja miałam swoich troszkę piersi i duży implant i dlatego się zlaczyly . Też na wiYcie jemu to powiedziałam. Ale uspokoił mnie i powiedział że to zasługa implantu bo uciekł do środka a nie na boki więc powinnam się cieszyć ale przede wszystkim ja miałam takie piersi jak byś ukroila pół grejfruta i przytchnela sobie do klaty więc powiedział od razu mi ze piersi bda ładne bo mam swój naturalny kształt ładny no i taką mam budowę po prostu. Jak karmilam podczas ciąży też miałam złączone piersi nawet bardziej więc wiedziałam że nie będzie odstepu dużego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
ROSA ja mam odstępy własnie ze 3 cm, i jak piersi mi zmiękną to wiem ze sie w staniku bliko ułozą, ale jakos mi ten rpzeziałek nie przeszkadza, ładnie to wygląda.. :) a może nie ejstem obiektywna? :) WIKTORIA TRZYMAM KCIUKASY! to już za godzinkę! BETI48 super termin :) też miałam 21go :) tylko marca a ty w 1. dzień lata chyba bedziesz miała op.? Ja po 3 tyg robie już wszystko procz ćwiczeń i andmiernego dźwigania. Czasem jak sie przeciąge to mnie coś pociągnie :) a tak prócz tego to nic mi nie doskwiera i robie tak jak pisałam wszystko. jak sobie pomyślę,że minęły zalediwe 3 tyg to wierzyć mi się nie chce, bo czas leci jak wariat, a piersi nie dokuczają wcale, plecy czasem pod koniec dnia.. ale to hcyba naturalne zmęczenie Czasem po prostu czuję, że ta operacja miała miejsce pierdyliot lat świrtlnych temu, i gd6bym juz mogła ćwiczyć i dźwigać, wziąć na spontanie córki na ręce to bym zapomniała, że w ogóle jakąś operację miałam. życzę tego KAŻDEJ! Gość :) rozbawiłaś mnie z tym mężem swoim, bo ja z własnym mam podobnie :) Bardzo to jest pocieszające.. że tak fajnie można się dowartościować i ten maż tak bardzo może zwariować na punkcie swojej żony raz jeszcze ;P A niby gadali że piersi nowe nam niepotrzebne co? :) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Mójcijon , jak możesz wyslij mi fotki , bardzo chcę zobaczyć Twój efekt :) przypomnij jeszcze proszę , jakie masz implanty ? pozdrowionka :) exstra , że tak świetnie się czujesz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, ale duzo z Was ma teraz zabiegi ;D az nie zapamietalam wszystkich nickow! widze, ze wiosna to czas zmian ;) trzymam kciuki za kazda z Was, jak bedziecie w stanie to piszcie tu szybciutko co i jak! Mojcion - Ty to w ogole ekspresowo dochodzisz do siebie ;D pamietam, ze juz od samego poczatku nie narzekalas i dobrze wszystko znosilas. super, dodajesz duza dawke optymizmu do tego forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Część Dziewczyny :) powiem tak, bolu wogule nie czuję, właściwie to nic nie czuję, jak bym się drzemla i obudziła z piersiami. Normalnie wstaje, wszystko bez zmian, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Mika to super:) Pisz relacje co i jak. I nie chcę być złośliwa, ale aż w oczy kolą Twoje błędy ortograficzne. Pisze się "w ogóle":) I nie obrażaj się za poprawienie Cię. Zazdroszczę, że już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Gość może jedno będzie wykluczać drugie ale taki boski słownik mam w telefonie. Sama znam pisownię. Muszę to jakoś wyłączyć bo pisze szybko ale wyrazy automat przekręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
A tam, to słownik nie ją :P właśnie nic mi nie jest, normalnie wstalam chwilę po, jadłam, pilam, wszystko w jak najlepszym porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
gośćMika - no zobacz, czyli są dziewczyny, które przechodzą to mega łagodnie! :) super, oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćMika przypomnij jakie masz implanty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30wiktoria a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×