Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
Zoperowana Ty sama sobie ten ból robisz . Weź męża czy chłopaka pod rękę idź na spacer żyj posprzataj delikatnie w domu to nie będą plecy boleć.. mnie tylko bolą w nocy ale już za tydzień zamierzam na bok się przewracac więc kobieto wstawaj i żyj mi lekarz kazał chodzić bo zatory i krwiaki mogą się porobić bo nie chciałam w klinice wstać nawet więc i Tobie radzę a zobaczysz że lepiej się poczujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa nie wiem :) Staniki co firma to inna rozmiarówka.Na moje oko rozmiar a,całkiem płaska nie byłam. Dzisiaj 5 doba dalej cierpię,to leżenie plackiem na plecach jest okropne,bolą.Rękoma nie wiele jestem w stanie zrobić,szybko się męczę.Przyznam,że nie spodziewałam się aż takiego bólu.Kurcze chyba mam kryzys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa czy pytasz jaki teraz mam? Na staniku tym do operacji był rozmiar L.W ciuchach nawet nie widać,że coś majstrowałam,bo zawsze nosiłam staniki z gąbki.Ale nago to przepaść do tamtych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to jest z tym stanem po operacji, ile dni trzeba leżeć plackiem, a po jakim czasie mimo bólu ruszać się ? Bardzo bym chciała dojść do siebie w ciągu dwóch tygodni, czytając wasze wpisy widzę, że jest to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie bo chodzi mi o ta projekcje :P wciaz mysle jaki wziac dla siebie rozmiar ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza mysle o tej 5.3 ... ja tez w gabkach chodze ... tylko nie chce przesadzic 30wiktoria z tego co widze jak po 3/4 dobie sie wstanie i bez forsowania zyje to szybciej sie dochodzi do siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoperowana
Ja chodzę, ruszam się, nie jest tak że leże cały czas w łóżku. Tylko jest tak że pochodzę 30-40 min i już plecy bolą, więc wtedy siadam na 30-40min i znowu bolą, to z kolei się położe i przechodzi ale po jakimś czasie znowu boli więc ja znowu na nogi i tak w kółko muszę zmieniać pozycje. Ja 2 dni temu też ciasto upiekłam, pranie porobiłam, ruszam się, ale to nie wiele pomaga. Dziś planuję pierwszy dluższy spacer. Mam nadzieję, że dam rady po nim wrócić do domu hi hi A jeszcze mam pytanie o pas uciskający na klatkę piersiową. Ile czasu go nosiłyście i jak się po nim czułyście? Mnie ten pas strasznie wkurza, bo tak mocno uciska że nie mogę brać pełnego oddechu. Chirurg dał mi rozmiar S bo jestem szczupła, ale po 2 dniach miałam tak dosyć, że kupiłam rozmiar M. Niby jest troszkę lepiej, ale czuje przez niego dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoperowana czy mimo noszenia pasa piersi poszły Ci lekko w górę?Ja mam stracha,że ten pas był zbyt słabo zciśnięty bo ewidentnie mam je wyżej.Nie wiem czy to opuchlizna,czy implanty.Wygląda to kiepsko.Dzwoniłam do mojego dr.dzisiaj mam wysłać zdjęcia.Dziewczyny po operacji jak to jest?Martwię się,pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoperowana
Właśnie boję się tego samego, że jak pas jest mocno ściśniety to nie mogę oddychać a że jak po poluźnie to piersi pójdą do góry. Czy teraz poszły to cięzko mi jeszcze powiedzieć, bo nie wiem na ile to jest to a na ile jeszcze opuchlizna od góry. W poniedziałek mam ściąganie szwów i zobaczę co dr powie. Poza tym martwi mnie jeszcze jedna sprawa. Do tej pory piersi miałam idealnie równe a przy wczorajszej kąpieli zauważyłam że prawa piers jest lekko większa:( Mam nadzieję, że to chwilowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
74 pod biustem biust 0+ implant mentor 260 10.5 szerokosc/10.0 wysokosc projekcja 5,3... nie wiem co z tego wyjdzie, no i mam waska klatke tak przodem patrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoperowana
Mi się wydaje ze chyba wszyscy muszą nosić pas, żeby piersi nie szły do góry bo by wtedy wyglądały nienaturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoperowana
Wydaje mi się, że wszyscy muszą nosić ten pas, żeby biust nie poszedł zbytnio do góry bo wyglądałoby to nienaturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa czemu tylko 260?Lekarz powiedział,że więcej nie wejdzie?Dziwne bo pod biustem masz całkiem sporo. Nie wiem czego oczekujesz,ale mogą wyjść trochę małe.Ja mam pod biustem 3 cm więcej,dr mi zmieścił 375ml.Ale miałam troszkę swojej piersi.Jeśli masz wątpliwości to może warto jeszcze pójść do innego na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gość _ ja mam w Lubinie , a nie w Lublinie :) tak , takie są u dr. ceny , zresztą we Wrocku u dr. chyba Kratochwila też są podobne , kumpela robiła i ma piękny biust , jest mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoperowana no wlasnie niekoniecznie i ciekawa jestem jakie jest wskazanie do noszenia ... czesc dziewczyn chyba nie nosila ... Zuza ja nie chce miec wielkich i nie zalezy mi na zmieszczeniu, chce miec B/C, po prostu chce moc sie rozebrac na plazy czy isc na basen bez myslenia ze nie mam nic... szerokosc klatki piersiowej tak jak mierzyla mi lekarka to nie obwod tylko przodem stojac wymiar od jednego konca do drugiego bez przykladania centymetra tak jakby wyciagnac spod bokow linijki do przodu i szerokosc miedzy linijkami, wymiary anatomicznego ktore mi wymierzyla pozwalaja na trzy objetosci z trzema projekcjami, 3,8(ta odpada), 4,4 w 225 ml, i najwieksza projekcja 5,3 w 260 ml, do danego wymiaru zeby wgladalo naturalnie(wykluczyla calkiem okragle) nie wejdzie wiecej z implantow mentora ... a tak mnie wymierzyla zeby bylo naturalnie, dopiero pozniej zapytala jaki chcialabym rozmiar i powiedziala ze miedzy 250-275 da mi rozmiar taki jak chcialabym, chyba ze wezme inny wymiar ale obawiam sie ze wtedy bedzie nienaturalnie to pewnie daloby sie wlozyc i wiecej tylko ja mam jakies wyobrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym nie straszac nikogo oczywiscie "Im większy jest implant, tym mniejsza jego powierzchnia pokryta zostaje mięśniem piersiowym w części dolnej i bocznej piersi – mięsień po prostu jest za krótki. Jeśli chodzi o powikłanie związane z kształtem (mowa tu o implantach anatomicznych): jeśli wkładki nie zrosną się dostatecznie mocno z tkankami, wówczas mogą się przekręcić, co spowoduje zniekształcenie piersi. I tu znów im większy implant, tym większe jest to ryzyko. W przypadku implantów anatomicznych o rozsądnej wielkości, ryzyko to wynosi ok 1-2 %, a przy większych nawet 10 %. Należy pamiętać, że implant okrągły też może się przekręcić i dopóki kręci się dookoła własnej osi (zgodnie lub przeciwnie do wskazówek zegara), nie ma to wpływu na kształt piersi, ale może też przekręcić się „tyłem do przodu”; w takiej sytuacji płaska podstawa, która powinna przylegać dościany klatki piersiowej skierowana jest do przodu. Większe implanty są naturalnie cięższe, co powoduje, że efekt zabiegu jest mniej stabilny w czasie i może się okazać, że po kilku latach skóra piersi bardzo się rozciągnie i konieczna będzie mastopexia lub implanty zsuną się w dół." ze strony kliniki gdzie operuje Kasprzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoperowana
Rosa ja mam Mentora anatomiczne 390ml. Chciałam osiągnąć rozmiar duże C ( przed operacją miałam A, kiedyś przed ciążami B). W biustonoszu na takie też wyglądają, ale po jego zdjęciu wydają mi się gigantyczne, ale może mi się tak wydaje na tle mojej sylwetki bo jestem dość drobna. Mam nadzieję, że niedługo trochę osiądą, zrobią się miękkie i wtedy nie będą aż tak duże. Z tego co czytałam na forach żadna kobieta nie narzekała na za duże, raczej wszystkie żałowały że nie zrobiły większych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowalam 260 mysle ze bez sensu brac inne :) mam nadzieje ze lekarz wyprowadzi mnie z bledu i nie beda bardzo sterczace do przodu :P bo jednak sa niskie a maja duza projekcje ... chyba ze bedzie nalegac przed zabiegiem na mniejsze ... ale mowila ze ma przygotowane trzy zestawy i wybierzemy najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Rosa słusznie robisz ze ufasz lekarzowi! Ja tak zrobiłam i jak narazie jestem szczesliwa, choc spostrzeżenia mam jak Zoperowana :) zeby zmiękły i osiadły bo E ubraniu ok, a nago naprawde sa spore. Ale nie narzekam bo na meza działają naprawde oszałamiająco. Jestesmy ze soba 13 lat, mamy 29l, i powiem wam ze czuje sie jak na poczatku związku. Nowe motyle w brzuchu ;) każdej tego zycze! Co do pasa - ja nie nosiłam, piersi opadły same, nosze stanik 22h/dobę, bo po kąpieli moge na 2 godzinki zdjąć. Byc moze jeszcze troche opadną ale w sumie nie umiem tego ocenić, bo bliznę mam w takim miejscu ze mi by pasowało i byc moze tak ma juz zostać? Nie wiem, dowiem sie na wizycie 21,04. Mysle ze to czy musimy bosic pas czy nie wynika z metody lekarza, jego spodobu na "zainstalowanie" implantu. Oglądałam duzo co prawda z internetu- filmików gdzie po prostu dziewczyny mowia o rożnej technice- jedni montują wysoko robiac taka wiekszą kieszeń, a inni maja juz wypracowany swoj system, wytwarzajac mała kieszeń wielkości implantu. ;) ale specem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
No też nie miałam pasa ani moja koleżanka. Pas trzyma i zabezpiecz*******iwość mięśnia. Mojcijon dobrze to wyjaśniła to zależy od techniki doktora.. On wie jak nacina i czy jest potrzeba podtrzymywać mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez pewnie zalezy od wielkosci implantu i napewno przy wszczepianniu pod pacha jest konieczny przelozony mam zabieg na 16 na sobote ... ja nie chce tak ... no chyba ze z samego rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny, oprację planuję przed swietami bozego narodzenie albo po, jednak nie wiem czy uda mi sie zebrać odpowiednią sumę dlatego jeszcze czekam:( ile płaciłyście za całość? wiem, że zalezy od implantów a ja bym chciała anatomiczne.. któraś może zorientowana jeśli chodzi o ceny trójmiejskie?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoperowana
Hmm może faktycznie zależy to od techniki lekarza, czy pas jest potrzebny czy nie. Nie pomyślałam o tym wcześniej. Mi kazał nosić aż prze 6 tyg, co mi się nie uśmiecha, bo sprawia mi to duży dyskomfort. Wczoraj poszłam na spacer z dziećmi i mężem na 2,5h. Myślałam że tam padnę, bo to było moje pierwsze wyjście z domu od czasu operacji i trochę było zbyt intensywne. Ale ku mojemu zaskoczeniu od czasu spaceru kręgosłup boli mniej niż wcześniej, choć nie powiem że wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi doktor odradzil ten stanik specjalny z pasem bo 1. Sportowy stanik za 50 zł jest wykonany z takiego samego materiału i jest wygofniejszy i zamiast pasa mam bandarz elastyczny mogę regulować i jest bardzo wygodny a e pasie powiedział że pacjentki narzekają i cierpią tylko a teraz już mija 10 dzień po zabiegu a ja nie czuje żadnego bólu nic nie boli kaszle psikam i nic zero bólu :)) Implanty 360 a drugi 390 nie są duże mam rozmiar C teraz mierzylan biustonosz więc 260 ml to wobec mnie bez sensu robić tak małe ja bym chciała mieć D i za te 10 lat wezmę nawet 450 ml to nie jest wcale duży rozmiar jak opuchlizna zniknie robią się małe .. A jakieś piersi miałam jakieś tam było za co złapać więc dziwi mnie bardzo jak ktoś napisze że miał rozmiar a wsadzili 300 ml a ma D... Dla mnie D to takie już duże cycki a mam wobec mnie C nosiłam mega push upy więc nikt nie poznał ze robiłam piersi sobie no zobaczymy jak w biustonoszu będą wyglądały :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Mójcijon jak samopoczucie , coś jeszcze Cię boli ? ile to już dni po ? jakie prace wykonujesz w domu ? czy spokojnie można podnieść ręce ,żeby np. włosy zapleść czy związać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×