Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

zuza067 jakie były Twoje wcześniejsze wymiary i zapytam jeszcze o wzrost i wagę, bo fajny masz rozmiar i jestem ciekawa jakie masz wymiary, że lekarz takie implanty dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze następujące pytanie, czy w dniu zabiegu podpisywałyście jakąś umowę, bo ja pytałam w recepcji u mojego lekarza i dowiedziałam się, że u nich nie praktykuję się takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Zuza. Tak pieką nie mart się. Jest wrażenie jakby skóry brakowało. To też minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Rosa, ją też mam zabieg w przyszłym tygodniu to będziemy praktycznie rowno razem z Wiktoria :) właśnie zastanawiam się na jak długo będę musiała sobie odpuścić pracę... Wiktoria, muszę zapamiętać z tym zaświadczeniem :) dobrze, że o tym napisalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Hej! PASY BEZPIECZEŃSTWA- to ja zapięłam normalnie ;) i jeżdżę już samochodem(op. 21.03.16) więc jak widać znowu potwierdza się reguła, że każdy ma inaczej. SEKS- może to zabrzmi dziwnie, ale ja wytrzymałam 4 dni ;) pozycje- no same zobaczycie jaie wam przyjdą do głowy i jakie będziecie miały możliwości, ale dla chcącego nic trudnego ;) SPANIE- powoli od 2 dni zaczynam spać na boku :) BÓL- nie odczuwam, czasem pociągnie, mięśnie zabolą, albo jak coś niefortunnie złapie to zaboli. SYMULACJA KOMPUTEROWA VECTRA 3D- ja miałam i nie byam zachwycona, jakoś większe wyobrażenie o piersiach dały mi te implanty w staniczku. Na tej symulacji widziałam tylko rozciągnięty obraz moich piersi i jakoś bardziej mi się one nie podobały niż podobały. A sprawdzałyśmy dokładnie takie jakie mam, i wyglądają po op. o niebo lepiej BETI48 :) dobra jesteś agentka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
AHA! zapomniałam dodać, że jak szperałam w inetrencie kiedys to wpisałam w wyszukiwarkę breast augmentation simulator i mi wyskoczyły propozycje, są takie gdzie mozna swoje zdjęcia wgrać, moze spróbujcie :) i poszukacie http://www.sculptmydream.com/sculptor https://www.loveyourlook.com/breast/augmentation/new-you.aspx musicie poszperać bo po wpisaniu takiego hasła wyskakują różne pozycje. można dopisac 'add your own photo' albo "free" żeby darmowe było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
Czyli nie brac tej symulacji na wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
monikamimki , a to sorki , pomyliłam Cię z inną dziewczyną , pracującą w oświacie :) dziewczyny mam termin 21.06 , tak jak chcę _ dr. mi odpisał , ucieszył się ,że ze mną wszystko ok :) uśmiał się ze mnie , że tak się prześwietliłam na wszystkie strony hahaha :) jadę do niego w poniedziałek , ustalić szczegóły i ponownie sobie powkładać próbki implantów :) ale obstaję przy swoim _ mentor,okrągłe , wysoka projekcja 325-345 ml ... cena się nie zmieniła _ 10.500 całość { implanty , operacja , anestezjolog , stanik , 2 doby w klinice w Lubinie } :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Mójcijon , ciszę się ,że tak rewelacyjnie dochodzisz do siebie _ chcę tak samo :) pamiętam ,jak obie panikowałyśmy przed , a tu proszę masz już wszystko za sobą , uprawiasz seks , prowadzisz auto , jesteś szczęśliwa _ Twoje opisy uwielbiam czytać , bo są bardzo optymistyczne :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30Wiktoria ja malutka jestem:) 153 cm 50 kg ale klatę mam szeroką 77 cm.Przed wizytą zrobiłam sobie woreczki z wodą 350 ml ,i stwierdziłam ,że to max.Ale dr.dobrał 375ml i dobrze, że go posłuchałam bo są idealne ;)Faktycznie jak implant idzie pod mięsień to trochę mniejsze wychodzą.Ja swoje miałam małe,ale całkiem zgrabne(nie rodziłam)implant dość duży wiec może dlatego tak cierpię.Normalnie słoń mi usiadł i ani myśli zejść :))Jeśli chodzi o "umowę" to raczej u mnie było jakie implanty ,firma, i kilka kartek jakie komplikacje mogą wystąpić.Umowę dostałam do domu,żeby się na spokojnie z nią zapoznać i podpisać.Zaświadczenie o pasach dostałam razem z l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dziewczęta kochane :) Noszę plastry silikonowe na blizny już miesiąc będzie, ale blizny.. jedna leciutko pojaśniała i miejscami to prawie w kolorze ciała jest albo jaśniejsza, ale druga - cała brunatnoróżowa.. Czy też tak miałyście, czy po takim okresie powinny już być jaśniutkie a ja coś nie tak robię? Nisze plastry średnio 16-20h.. no co jest? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ja jestem jeszcze na urlopie macierzyńskim, ale z kolei opieka nad dzieckiem nie jest lżejsza od pracy. Mąż ma mieć urlop 3 tygodnie i w tym czasie przejmie wszystkie obowiązki, mam nadzieje, że po tym czasie dojdę do siebie :) Ja ma 14 kwietnia, a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ja jestem jeszcze na urlopie macierzyńskim, ale z kolei opieka nad dzieckiem nie jest lżejsza od pracy. Mąż ma mieć urlop 3 tygodnie i w tym czasie przejmie wszystkie obowiązki, mam nadzieje, że po tym czasie dojdę do siebie :) Ja ma 14 kwietnia, a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ja jestem jeszcze na urlopie macierzyńskim, ale z kolei opieka nad dzieckiem nie jest lżejsza od pracy. Mąż ma mieć urlop 3 tygodnie i w tym czasie przejmie wszystkie obowiązki, mam nadzieje, że po tym czasie dojdę do siebie :) Ja ma 14 kwietnia, a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ja jestem jeszcze na urlopie macierzyńskim, ale z kolei opieka nad dzieckiem nie jest lżejsza od pracy. Mąż ma mieć urlop 3 tygodnie i w tym czasie przejmie wszystkie obowiązki, mam nadzieje, że po tym czasie dojdę do siebie :) Ja ma 14 kwietnia, a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Gość izi zależy :) chcesz to weź ta symulacje. Niektóre dziewczyny były z niej zadowolone, ja tak jak mowie - niekoniecznie - śmiało mozna skorzystać z symulatorów w internecie. Tak jak pisałam O wiele lepsze wyobrażenie dały mi te implanty do przymierzenia - ale to jak ze wszystkim- jednemu to pomoże a drugiemu vectra 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Gość Karolina hej i mnie po w CC blizna mimo noszenia plastrów sutricon jest częściowo cieniutka i biala a częściowo brzydka czerwona Obecnie po roku czasu wzięłam się za zabiegi kwasami. Kosmetyczka kładzie mi co 3tyg kwas na Blizne po czym skóra zluszcza się Efekt po 6 zabiegach. 70% ładniejsza i mniej wypukla blizna. Kolejnych zabiegów podobno nie ma sensu już robic. Operacje biustu mam we wrześniu i też boje się ze będę miał brzydko gojace się blizny Lekarz stwierdził że takie mam predyspozycje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Iwona a jakie kwasy? Bo moja blizna po cc tez taka Hmmm pozostawia wiele do zyczenia ;) moze i ja bym poszła do swojej baraki zabieg, z tymże nie wiedziałam ze jest cis takiego jak zabieg kwasami na blizny - napiszesz cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Ja też nie wiedziałam ale mam nową kosmetyczkę od depilacji bikini z Ukrainy. I ona jak zobaczyła moją blizne to pow.ze może mi zrobić kwas naturalny i to powinno spłycić blizne. W PL chyba to nie jest popularny zabieg. Są tylko kwasy na twarz ( ona twierdzi że to te same kwasy) koszt 80zł za jeden zabieg, ale u mnie w domu więc w salonie pewnie więcej będzie. Mogę zapytać o stężenie tego kwasu jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Hej dziewczyny czy któraś w 7 dobie po miała stan podgoraczkowy bez brania leków bo nie miałam potrzeby brać od 4 doby .poza tym wszystko super się goi .lekarz twierdzi ze tak może być choć nie ukrywam jestem troszkę nerwowa.czekam niecierpliwie na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beti 48 gdzie Ty w Lublinie robisz za 10.500 ?? Ja robiłam 9 dni temu u Chrominskiego Dzisiaj upiekłam tort i ciasto zajmowalam się dzieckiem i byłam na spacerze i sprzatalam i czuje się dobrze. Nic nie boli oprucz oczywiście pleców. Plecy NAPIER .. Jak cholera :(( ale cycuszki nie.. Jak coś za ciężkiego złapałam to zabolało lekko i tyle boję się tych komplikacji ale już chyba nic mi się nie stanie co nie ?? Jutro urodIny córki pierwsze od niedzieli znowu odpoczywam :D A i kiedy można na boku zacząć spać ?? I kiedy się smaruje rany maściami na blizny ?? Ps. Jestem kosmetyczka i kwasami zrobicie blizny . Kupcie same i same sobie róbcie po co wydawać kupę kasy na kosmetyczki ?? Wystarczy poczytac.. kwasem 20% krzywdy nie zrobicie a zbiegiem czasu można zwiększać sobie stężenie i jak się eprawicie a blizna zniknie całkiem jestem tego żywym dowodem :) Gosc14.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćK - Ja miałam stan podgorączkowy, dreszcze i bóle mieśni nóg 4 dni po operacji. Bałam się że np sepsa mi się rozwija. Teraz jestem 9 dni po zabiegu i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoperowana
Dziewczyny jak długo utrzymywał się wam ból pleców? U mnie 8 dni po a plecy bolą tragicznie. Co chwilka muszę zmieniać pozycje, bo nawet po 40 min leżenia już boli. I pytanie drugie: z prawej piersi wyjeto mi dren niecałe 24h po operacji, ale z lewej mocniej krwawiło, więc chodziłam z drenem aż 4 dni. I teraz właśnie ta lewa pierś mnie dużo mocniej boli od prawej i to dokładnie wzdłuż piersi jakby od dołu tak jak był ułożony dren. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Iwona83 jak mozesz to zapytaj bo jie wuem czy to kwasy AHA, czy migdałowy :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne rodzaje kwasów . Najlepiej to wejdź na stronkę ziaji i tam coś dobierz . Taki kwas za 200 zł starczy Ci na 2 lata ale można małe sobie też kupić po 40 zł A plecy nie bda Cb bolały jak będziesz chodzić i normalnie funkcjonować. Ja od 6 na nogach wczoraj upiekłam ciasto i tort małej do 12 w nocy robiłam , teraz robię sałatki i przystawki więc nie trzeba też jak mówił mi lekarz kaleki robić z siebie i leżeć jak durnym a dodam że jestem 10 dni po zabiegu pod mięsień i nic już nie boli i nie dokucza piersi mięciutkie opuchlizny nie ma :) Gość14.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×