Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćjol
Zuza mi któraś z dziewczyn poradziła żeby nie skupiać uwagi na piersiach. Przyznaje że kiedy szukałam czy coś się nie dzieje odczuwałam tak samo że są wysoko że ciągnie. Potem głęboko do serca wzięłam słowa dziewczyn że trzeba czekać. Uciekałam myślami do innych kwestii oglądałam staniki i takie tam. Bądź cierpliwa to lepsze niż leki i bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Dziękuję EVI za odpowiedz doła miałam w 4 dobie z temperatura pomału jest lepiej 36.9 wiec może tak mój organizm reaguje ale miałam chwile załamania nawet myśli żeby wyjąć na szczęście już minęło .jestem w 7 dobie po przeciwbólowych nie biorę od 3 doby tylko to spanie i rano jak wstaje to czuje ból w klatce i ból brzucha który szybko mija może to kwestia mięśni.ale juz jest ok dziś ściąganie szwów.mysle ze można się tylko sugerować spostrzeżeniami innych a każdy przechodzi to indywidualnie .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewa89
Witam, Czy sa tu jakies dziewczyny z wiekszym stazem, ktore po kilku miesiacach- jak nie po roku dopiero są zadowolone ze kształtu swoich piersi? Podobno one mogą "dochodzic" do siebie ponad rok ? To prawda? Z góry dziekuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
po 2 miesiącach od pierwszego terminu jestem po wszystkich zaleconych badaniach przez anestezjologa :) właśnie wróciłam od lekarzy ___ jupiiiii jest wszystko GIT _ jutro , jak się zgadam z dr. to jadę i umawiam termin na 21.06___ jestem zdrowa , żadnych zastrzeżeń od kardiologa , diabetyka , internisty i endokrynologa .... kurcze , gdybym mogła to jutro poszłabym na stół , ale niestety w maju Grecja już opłacona , a początkiem czerwca wielkie wesele w rodzinie :) jestem mega szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, poczekaj do jesieni! latem blizny podobno gorzej się goją :( Tak tylko rzucam, ale może ktoś ma jakieś doświadczenia i podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Bomba Beti48 a w lato czy jesien co to za różnica, chyba i tak jedno maja predyspozycje tegeberacyjne wyższe. I tendencje np do bliznowców a inni nie;) ale to zdanie moje czyli laika Pidgyn Heeja! Czas szycko leci ! Słuchaj mówisz ze piersi miękkie? Kiedy? Ja jestem 2,5 tyg temu a piersi na w pol miękkie jak nie na 25%.. Chciakabym kuz miec je miekksze zeby moc z nich "korzystać" :) Mi tez brakuje porannego przeciągnięcia :) baaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
pidgyn ja pracuję w szkole i uderzam w terminy naszego wolnego _ pierwszy miałam na 2.02 { ferie } _ nie wyszło , teraz uderzam w wakacje , aby spokojnie dojść do siebie __ lecę w maju na Korfu , więc opalenizna będzie mnie trzymać i nie odczuję braku słońca :) jak dojdę do siebie to we wrześniu wezmę bezpłatny i polecę na Kretę , wtedy wywalę swoje nowe cycuchy :) ale mam radochę , że ze mną wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wywalę swoje nowe cycuchy"napisałaś to tak jakbyś była krową. Dobrze ze nie wymiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
tak gość krową-królową , a Ciebie szlag będzie trafiał nadal , bo wszystkie mamy tylko nie TY !!!! HAHAHAHA składaj kasę zakompleksiona babko , może wtedy Ci ulży i ktoś Cię w końcu zauważy , bo Ty chyba samotna bardzo jesteś , skoro masz czas na wypisywanie takich bzdetów na forach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Krową królową" jak widać mózgu zero hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTalka
Beti48, wakacje juz niedlugo!! Super, ten czas czekania jak wiesz ze to juz niedlugo tez jest fajny :) nie ma co gadac, miec cyca to miec cyca, z******te uczucie!!! A ty gosciu w*********j bo cie tu nikt nie lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania ok :) jeszcze tylko tydzien ... zyje jak oderwana od rzeczywistosci ... teraz byleby sie nie pochorowac !!! Beti jak tam symulacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moje osobiste uczucia po operacji to w pierwszym tygodniu byłam w szoku że przeżyłam że mam piersi i że nie było tak źle jeśli chodzi o ból i ze w zasadzie ta operacja to nie jest nic strasznego z tym że ja nie miałam jak do tej pory powikłań i wszystko jak do tej pory jest super ale jestem niecałe 2 miesiące po więc jeszcze trochę mam obawy przed pełną aktywnością fizyczną i aż mnie nosi. Pamiętam że po tygodniu miałam bzika na punkcie sprawdzania czy wszystko z cycami wporządku czy dobrze się układają czy rozm ok czy mnie coś w nich boli bo jak czytałam że ktoś ma większe wkładki to ja myślałam że mam za małe więc szybki bieg do łazienki i sprawdzanie czy są takie jak wtedy kiedy ostatnio patrzyłam jak czytałam że którąś coś boli to mnie od razu coś bolało a najgorzej jak przeczytałam że anatomy mogą się przekręcić wtedy to co godzinę biegałam sprawdzać czy są na miejscu ale po tygodniu mi przeszło myślę że to było trochę z nudów bo w zasadzie tydz po operacji nic lepszego do roboty nie miałam więc z nudów to szaleństwo teraz tylko czekam żeby móc to wyleniałe dupsko zatargać na siłownię i basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
eh Rosa1987 mało znam angielski , jutro córka wpadnie na weekend ze studiów i obiecała mi to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
Dziewczyny a kiedy mozna byc aktywnym tzn. marszobieg np 4km czy nawet spacery?Czy to jest tak ze aktywnosc fiz. sie porzuca na te 2m-ce? I pytanie kiedy mozna bzyknac sie z mezem tak zeby w pozycji klasycznej normalnie mogl sie na mnie polozyc i tym samym nowym biuscie?Kiedy to realne? Wiem ze troll zaraz sie uaktuwni wyzywajac od pustakow trudno. Beti ja tez pracuje w oswiacie ale u mnie nie tak hop jak u Ciebie..Mam do dyspozycji termin od 20.06-5.07 bo 25.07 mam rezerwacje 2tyg.nad morzem i jakby co musze dojsc w miare do siebie do czasu wyjazdu ..Potem juz w gre wchodzi dopiero grudzien i 2tyg.zwolnienia i sciema,ze mam operacje wszystkiego nawet d...ale nie cyckow...W pracy i tak beda dopytywac co mi o dlaczego i musze cos wymyslic-powiem ze operacja sprawa osobista albo juz nie wiem jaka dolegliwosc wymyslic...A zwolnienia od chir.plastyka nie dam tylko od znajomej ginekolog.Ale cyc sobie zrobie...Dzis z przyjaciolka gadalam ,przyjezdza w sobote i idziemy na ploty i wiecie...juz mialam powieziec ze mam konsultacje i cyc sobie walne w tym roku nowy..Jednak powstrzymalam sie i nadal obstaje przy opcji ze tylko maz wie.Po prostu uwazam ze wiele osob tego nie zrozumie,nie pochwali a wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
monikamimki też jesteś nauczycielem ??? bardzo się cieszę , ze u Ciebie wszytko jest suuuper , też już tak chcę :) ale nie odwołam wypadu do Grecji-naKorfu - oboje z mężem jesteśmy od 12 lat zakochani w każdym kawałeczku Grecji , mamy tam przyjaciół - rodzinę i muszę tam być przez połowę maja :) zaraz po powrocie mam wesele , potem już wakacje i wtedy spełniam swoje marzenie , a lecąc we wrześniu ns Kretę będę MEGA szczęśliwa i wywalę swoje nowe cycuszki , o , których marzę od 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Beti 48. To się cieszę razem z Tobą bo ciągle myślałam żeby Ci się udało. Tylko dbaj o zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gość Jola _ dzięki _ pamiętam o Twoim wsparciu :) wyszło , jak wyszło , zdrowie najważniejsze _ wierzę , że 21.06 to będzie MÓJ DZIEŃ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti Boże broń żadnym nauczycielem wolałabym węgiel gołymi rękami kopać podziwiam i współczuję jestem po prostu matka polka z dwójką dzieci i postanowiłam że nikomu nic nie powiem o operacji i nikogo o pomoc nie poproszę a jedyną osobą która wie że mam cycki to mąż i nikomu nie powiem może tylko córce na stare lata chyba że będzie miała cyc po mamusi i będę widziała że problem jak ja z tym ze jest płaska jak deska to ją wesprę i jeśli będzie chciała to pomogę żeby lat młodości nie straciła na rozmyślaniu czy operacja piersi to coś strasznego. I każdej dziewczynie radzę się dobrze zastanowić czy się chwalić komukolwiek chyba że o to właśnie chodzi żeby wszyscy wiedzieli wiem że przyjaźnie są różne ale niczego nie można być pewnym. Uwieżcie mi że jestem gaduła ale tego tematu z nikim nie poruszę a najłatwiej to sprawdzić rzucając temat w swoim towarzystwie co myślą o sztucznych biustach i ich właścicielkach- jakoś nie wyobrażam sobie przyznać się że ja mam sztuczne po tym jak będą robić jazdę takim jak ja obawiam się że moje poczucie humoru by padło. A co do terminu to tylko ferie i wakacje wchodziły w grę i jeśli nie poszło by mi coś z wynikami okresem czy czym kolwiek to nie wiem czy bym się zdecydowała potem. już w tamtym roku w ferie myślałam że się uda ale finanse sprowadziły mnie na ziemię a w wakacje wolałam wyjazd i wtedy myslałam że zwarjuję jak zakładałam górę od stroju jeszcze gorzej przeszkadzał mi brak piersi niż zwykle no i w tym roku udało się ale pewnie jakby znowu coś nie tak było to bym sobie darowała i wmawiała że tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 6 jestem na nogach i dopiero się położyłam. Za dużo dzisiaj sobie pozwoliłam bo to dopiero tydzień po a ja dzisiaj wszystko robiłam jak gdyby nigdy nic :/ jutro muszę upiec 2 ciasta i zrobić sałatki jak myślicie dziewczyny nie będzie to w jakiś sposób niebespieczne ?? Wg mam uczucie ze nie czuje cyckow.. są mięciutkie ale ja czuję w środku galarete .. Gość14.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 6 jestem na nogach i dopiero się położyłam. Za dużo dzisiaj sobie pozwoliłam bo to dopiero tydzień po a ja dzisiaj wszystko robiłam jak gdyby nigdy nic :/ jutro muszę upiec 2 ciasta i zrobić sałatki jak myślicie dziewczyny nie będzie to w jakiś sposób niebespieczne ?? Wg mam uczucie ze nie czuje cyckow.. są mięciutkie ale ja czuję w środku galarete .. Gość14.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem powinnaś troszkę zwolnić, bo moze i czujesz się na siłach ale możesz narobić sobie biedy...a przecież na pewno nie chciałabyś mieć problemów z nowiutkim biustem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po symulacji hehe bo zle popatrzylam i byl dostep 15 godzin a nie 15 dni :D ... teraz trzeba zaplacic pare stow albo tysi dolarow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustak do wzięcia czyli krowa królowa, ale beka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Dziewczyny nie odpisujcie do naszego goscia, nie regaujcoe wogole. Ona/ on ma satysfakcje gdy przez jej/jego prowokacje odpowiadacie i sie przekomarzacie. Poprostu ignorujcie. Nie bedzie miala komu odpisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Rosa, masz 14 kwietnia zabieg? :) Dziewczyny, chciałam Was zapytać jeszcze, czy z kliniki dostanę l4? Jeśli tak to będą mi chcieli dać na konkretby okres czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćMika mam 15 :) jeśli wszystko będzie ok i będę zdrowa ... ja nie wiem jak z l4 ... I nie wiem czy o L4 walczyć czy wypoczynkowy Rosa1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam l4. Lekarz pytał na jak długo.Poprosiłam o dwa tygodnie.Wczoraj zmieniałam opatrunki miałam okazje obejrzeć je dokładnie,wyglądają dziwnie jak dwa indiańskie namioty :)Ale jak opadną i się ułożą,będą piękne.Cieszę się,że wzięłam 375ml ,350 byłyby za małe.Dobrze,że posłuchałam lekarza.Dzisiaj dla odmiany piersi mnie pieką żywym ogniem.Oby przetrwać kolejny dzień,tak teraz to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj byłam u anestezjologa, zapoznał się z wynikami i nie widzi przeciwwskazań :) Zabieg mam w przyszłym tygodniu 14 kwietnia !!!! Znajoma po zabiegu podpowiedziała mi, żeby koniecznie poprosić lekarza o zaświadczenie, że nie muszę zapinać pasów w drodze powrotnej po zabiegu :) bo jest to ponoć nie wykonalne, a w razie kontroli ciężko z tłumaczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×