Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

gosc 20:09 naprawde zalezy co sie chce, od czego sie wychodzi i jaka sie ma budowe ... widzialam duuuuzo zdjec i jedna 225 z wysoka projekcja ma D a inna z 350 z mniejsza projekcja ma C najwyzej ... ja sie obawiam zeby nie bylo u mnie wiecej niz C bo po prostu NIE CHCE ... u mnie jest 260 z wysoka projekcja a ze wychodze niemal od 0 to mam nadzieje ze wyjdzie takie duuuze B max zwykle C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję zdrowego podejścia do sprawy. Mój lekarz też powiedział że mniejszy implant to mniejsze ryzyko powikłań i bardzo długo zachowa swój kształt. Te które mają duże mogą cieszyć się ale nie na długo, bo polecą w dół a co za tym idzie kolejna operacja. Wiem że wiele osób nie zgodzi się z tym co pisze bo mają duży implant i trudno pogodzić się że będzie kolejna operacja. Słucham lekarza i wyznaje zasadę małe jest piękne. Wolę mniejsze piękne piersi niż duże do pępka. Mój mąż też tak uważa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny masakra jakaś, wczoraj obudziłam się z bólem gardła, a zabieg mam w najbliższy czwartek. Nie czuje się jakoś specjalnie zle, oprócz tego gardła. Anestezjolog już mnie badał w ubiegłym tygodniu i nie widział zadnych przeciwskazan do zabiegu. Jezeli poszlabym na operacje z katarem, albo z lekkim przeziebieniem, czy ktoras z was tak zrobiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 6.24 dlatego ja zrobiłam pod mięsień.. pod miesniem nie opadną mi wcale , moja ciotka z Niemiec ma 420 lub 430 pod mięsień już 7 lat a jej cycki wyglądają lepiej od moich nowych :D fakt moje się nie ulozyly jeszcze lekko spuchniete ale zazdroszczę jej i żałuję że większych nie wzięłam Mojscion przepraszam za pomylenie ksywki ale nie chce wracać o czytać nicku. Kochana ja mam wysoki profil 350 a w drugiej 390 i w tej lewej był cyc było za co złapać a w prawej już prawie deska miałam straszną różnicę to powiem Ci i tak prawa piers mimo większego implantu jest mniejsza ale już nie widać gołym okiem . Mam 170 cm i pod piersIami 73 cm wyjściowe miałam jakieś 83 a teraz mam 93 więc nie ma szału :) jedynie co mnie cieszy ze mam idealne wymiary 90 60 90 :D Jeszcze był profil bardzo wysoki ale już taki mi się nie podoba. Więc wysoki był okej :) I na pewno po operacji będziesz żałować ze nie zrobiłaś większych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość izi
do 9:47 Mam identyczne wymiary jak Ty i jestem zdziwiona ze takie implanty 390 czy 350wyszly male...Nie chce wlasnie sytuacji ze zrobie operacje i z mojego A zrobi sie raptem B a chcialabym porzadne C. I tak wszystko wyjdzie na konsultacji a tę mam dopiero za 1,5m-ca, ale juz teraz czytam i chcialam malej orientacji w temacie. Jakie implanty sa duzymi waszym zdaniem?Im mniejszy implant tym mniejsza szansa komplikacji i ladny biust na dluzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile placilyscie za całość zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30wiktoria u mnie katar ... na gardło polecam laktoangin działa miejscowo ... Gość ja place łącznie 14000 netto VAT nie musze Jeśli chodzi o wielkość implantów to zależy ogrom od budowy szerokości klatki piersiowej nie obwodu!! Rosa1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wszystkie jesteście zorientowane w temacie profili waszych implantów ? Ja byłam u swojego lekarza na jednej wizycie na której po wymierzeniu zaproponował mi 325 okrągłe mentory, potem tylko anestezjolog i nie miałam już dodatkowych wizyt. Lekarz ma bardzo dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14000 to jeszxze przystępna cena, ale anatomiczne chyba droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoperowana
Cześć. Dziś miałam ściagane szwy. Za tydzień mogę zacząc uzywać kremów na blizny i tu mam pytanie do Was. Jakiego kremu wy używałyście i czy bylyście zadowolone? Ja zastanawiam się nad takimi: KELO-COTE, ŻEL SILIKONOWY DO LECZENIA BLIZN ELICINA ORYGINALNY KREM ZE ŚLUZU ŚLIMAKA CHILIJSKIEGO Dermatix żel silikonowy do leczenia blizn Cicatrix Krem redukujący blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość izi mówię poważnie ja mam wobec mnie C nikt nie widzi że zrobiłam cycki wyglądają jak w staniku z push apem na Plaży oczywiście widać bedzie fajne cyce ale nie mogłam większych bo doktor mówił że większe to już ryzyko większe powikłań ze te 390 są bezpieczne . Ale Nat razem chce nawet 450 w tedy będzie już moje D wymarzone :D szkoda że nie wzięłam obydwu 390 ale by u mnie różnica była już duża a jak weźmiesz poniżej 300 ml to B co jedynie będziesz miała ja miałam brać 330 360 tak mi doktor zalecił ale zadzwoniłam i powiedziałam że chce rozmiar większe i dobrze że tak zrobiłam. :) Ja mam pod mięsień właśnie jadę na zdjęcie szwów nic już nie boli 11 dIen po i nawet już dziecko podnoszę sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 13:27 14000 za anatomiczne i bez VAT podkreslam ... czyli brutto to 17220 ... przy normalnych piersiach bez mozliwosc odliczenia VAT jest taka kwota 30wiktoria tak ja niedlugo dwa dni po Tobie :) co do mentrow 325ml z mentora okraglych to jest duzo mozliwosci ... nie mowil Ci lekarz nie mierzyl Cie ? jaka mozesz miec srednice tego implantu ? bo od tego zalezy jaki ma profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i z tych 325 moga Ci wyjsc rozne rozmiary w zaleznosci od srednicy implantu a z jakiego na jaki chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16:33 jesli masz szeroka klatkę piersiową to implant bedzie miec inny wymiar bo musi byc szeroki (srednica w okraglych, i wysokosc i szerokosc w anatomicznych jest bardzo istotna) to projekcja/profil nadaja jaki wychodzi ksztalt, masz okragle czy anatomiczne? i 260 moze dac C przy waskiej klatce piersiowej wysokosci do 10 i napelnieniu implantu 260 przy projekcji 5,3, z B wychodzisz nawet na D/E to zalezy jak umiejscowiony jest implant jakie ma wymiary wypowiedz lek. Kasprzyka "Proszę się więc nie sugerować podpowiedziami „doświadczonych” koleżanek, które często brzmią: „bierz co najmniej 350 ml; ja mam tyle i mam piersi o wielkości małe C”. Mam wiele pacjentek, które mając implanty ok. 200 ml, noszą stanik np. 70 D, a inne mając implanty 375 ml mieszczą się w stanik 80 C."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMika
Rosa, czemu nie masz możliwości odliczyć vatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 75C profil wysoki więc wg 350 ml to mało albo 390 ml więc radze tylko koleżankom aby nie brały mniej niż 350 chyba że to bardzo wysoki profil to w tedy już mniejsze trzeba a klatkę mam wąską jestem szczupłą kobietka więc tylko radzę żeby potem nie było zawodu . A jakie na blizny maści polecacie ?I kiedy można spać na boku ?? Ja już dzisiaj się przekrecalam bo nie mogłam wytrzymać :D Gość14.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Cepan. Cebulka rozjaśnia blizny. Mi po paru dniach używania cepanu zalecono Contratubex.. Stara maść używana i polecana od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Co do spania na boku to ponoć po 4 tygodniu można zaczynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa, moje wyjściowe do 75 B, jakieś swoje piersi mam, pod biustem 70 cm, a w biuście 75 cm, lekarz podczas mierzenia nie mówił mi nic na temat profilu i średnicy implantu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza napisz mi proszę jak u Ciebie wyglądał dzień operacji w którym nie zrobiono zabiegu, czy sama powiedziałaś o przeziębieniu, czy lekarz Cie poprostu jeszcze raz badał. Podziębiłam się trochę wczoraj, czuje się już prawie dobrze, ale martwię się, że w czwartek mogę mieć jeszcze jakiś katar. Nie będę nic mówić lekarzowi, że byłam przeziębiona. Czy lekarz może w jakiś sposób się domyśleć, jeżeli o tym nie powiem ? Wiem, że pytanie głupie, ale proszę powiedzcie jak było u was ? Nie mam możliwości przełożenia zabiegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
30wiktoria _ ja jestem dzisiaj po konsultacji , mam dobrane identyczne implanty jak Ty 325 mentory okrągłe - wysoki profil __ doktor mnie fajnie wyrysował , więc mniej więcej wiem gdzie będą ułożone .... wcześniej rozważałam 350 ml , ale dr. powiedział , że w moim przypadku będę zbyt duże , a z rozmów ze mną wywnioskował ,że mi najbardziej zależy na wypełnieniu góry , nie na wielkich piersiach , bo swoje piersi mam spore.... wiec się zgodziłam , operacja 21.06 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscMika ja wlasnie Vatu nie place 30Wiktoria ja w piatek ide na badanie crp takie na cito zeby miec pewnosc ze infekcji brak i ze w sobote z czystym sumieniem moge isc ... tutaj tak naprawde rowniez chodzi o zycie ... po zabiegu organizm bedzie mocno obciazony, infekcja jest niebezpieczna ... a co jesli sie rozwinie cos zaraz po ... komplikacją moze byc nawet sepsa Beti gratuluje po konsultacji, czyli projekcje masz 4,8 Gosc z jakiej firmy masz implanty ? anatomiczne czy okrągłe? i jaki wymiar implantu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Rosa1987 tak właśnie i wystarczy taka projekcja , nie chcę aby za bardzo sterczały do przodu , tylko ,żeby były śliczne okrągłe :) zresztą dr. powiedział ,że na 345 się zgodzi , ale projekcję ultra wysoką już nie , bo będzie to sztucznie i brzydko wyglądać :) zgadzam się z nim :) pojechałam dzisiaj do niego w miękkim staniku o rozmiarze , jaki bym chciała _ włożyłam te implanty w ten stanik - lustro i szok - będzie boskooooo :) potem na to włożyłam koszulkę i znowu zachwyt - takie mają być :) dodatkowo mi bardzo zależy na tym , aby przerwa między nimi była jak najmniejsza _ dr. mi wytłumaczył , że to zależy od mięśni , u mnie akurat piersi są blisko , więc odstęp po implantach nie będzie większy niż 1,5-2 cm __ pomierzył , pościskał , wyrysował , włożył implanty w stanik i ja tak właśnie chcę _ nic już nie zmieniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria ja planowaną operację miałam na piątek,ale już w środę zadzwoniłam do dr.że mam stan podgorączkowy.W piątek już w klinice powiedziałam prawdę.Zmierzyli temp.i dr. powiedział,że moje zdrowie jest najważniejsze,i nie podjął się zabiegu.Zlecił CRP i właściwie tylko to badanie mnie uratowało,bo wyszło w normie.Straciłam trzy cenne doby na rekonwalescencję,ale byłam pewna,że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie i proszę o pomoc...jaki implanty są lepsze allergen czy eurosilicone??? Pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza a gdybyś nie zgłosiła tego stanu podgorączkowego to lekarz wykonałby zabieg ? Ja nie miałam żadnej gorączki, czuje się już dobrze, mam lekki katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×