Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
No właśnie pas mam ścigany w sobotę, a przyjęcie w niedzielę, ale bardzo stresuje się tym jak będę się czuła po zabiegu czy będę już w stanie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda z tego co kojarzę Ty miałaś zabieg w sobotę, jak się dziś czujesz? Możesz sama wstać? Duże masz implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Tak, miałam zabieg w sobote. Zabieg trwał 3.5 godziny. Dlatego, ze było podnoszenie, niestety nie miałam w prawej piersi kieszonki, wiec musiał zrobic miejsce na implant. implanty okrągłe firmy Nagor, średni profil, 330 ml. Po przebudzeniu doktorka zapytała czy chce przeciwbólowe, ale nie chciałam bo ból byl do zniesienia. Powiedziała, ze jestem pierwsza pacjentka, która nie chciała przeciwbólowych po tym typie operacji. Pózniej mi dali oczywiście. Operacja skończyła sie o 17:30. Na sali byłam o 18. Zwymiotowałam po narkozie i odrazu zrobiło mi sie lepiej. Wstałam pierwszy raz o północy. Następnego dnia czyli wczoraj normalnie chodziłam i wstawałam bez problemu, oczywiście odczuwam ból i dyskomfort ale to wszystko jest do ogarnięcia. Nawet w drodze ze szpitala skoczyliśmy do restauracji na obiad. Noc przespałam w miarę ok. Kilka razy przeszył mnie ból w łopatkach. Ale dziewczyny to tak jak mowię- ja spodziewałam sie gorszego bólu. Ogólnie pielęgniarki mnie bardzo chwaliły, ze dobrze radzę sobie z bólem. Dodam jeszcze, ze miałam powiększanie piersi przez ciecie wokół brodawki. Miałam być bardziej pocięta ale na szczęście obyło sie bez tego. Martwi mnie dzis jedynie to ze Spuchłam trochę pod pachami dzis, ale to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że tak dobrze znosisz ten stan :-) ja mam równe dwa tygodnie do zabiegu, trochę się teraz stresuje jak dziewczyny tu piszą, że nie są zadowolone z efektu, szczególnie zastanawiam się czy dobrze rozmiar dobrany będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasienka_luczak ja wsze 54 kilo mam 73 pod biustem i też 170 cm i mam w jednej 390 ml a w drugiej 360 bo lewa większa od prawej była wyjściowe mocne A małe B i mam duże Ć małe D pod mięsień implant profil wysoki więc każdej tutaj dziewczynie radzę brać większe bo ja np nst razem chce aż mieć 430-460 i wtedy będę miała moje wymarzone D teraz nikt nie zczail się ze mam powiekszane wyglądają jak w biustonoszu z push apem więc nie ma szału :) jestem postury drobnej i wcale Noe wyglądają jak sztuczne jak to mówią tutaj niektóre dziewczyny co mnie śmieszy jak to słyszę gadki typu "wybrałam 330 ml bo większe by wyglądały sztucznie " czy wybierzesz 200 ml czy 400 ml i tak będą wyglądać sztucznie bo są sztuczne a to zależy od postury możesz zrobić 100 ml i będą wyglądały sztuczniej niż 400 ml u innej kobiety więc musisz Ty zadecydować ja tylko radzę nie brać mniej niż 350 ml chodź powiem szczerze że tam gdzie miałam 360 ml bolało o wiele mniej niż w prawej 390 ml. A bolała okropnie .. po 2 tygodniach wszystko robiłam dziecko nosiłam itp itd więc nie róbcie kalek też z siebie tak mi doktor powiedział jak mogę to mam robić wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy też tak macie ze jak napinacie mięsień to ruszają się całe cycki i robi się szpara duża po napięciu ostro mięśni ?? Pytanie do dziewczyn co mają pod mięsień powiekszane. To jest jedyny minus ze jak podnoszę coś albo celowo napinam to bez stanika ogromna szpada mi się robi w staniku jeszcze okej :(( I jak z macaniem piersi ale np przez partnera tak już ostrzej np podczas stosunku ? 5 tygodni po zabiegu jestem i nadal boli jak facet maca mocniej i są nie naturalne czyli twarde miękkie ale czuć ze cos tam siedzi twardszego :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosl a jak wyglądał u Ciebie ten moment tuż przed operacją? Przecież dr.Cię rysował chyba? Nie omawiałaś z nim jak to ma wyglądać?Jakie implanty? itd.Jejku jak mogło dojść do takiej pomyłki. Ja wszystko jeszcze tuż przed omówiłam,bardzo dokladnie mi wytłumaczył co będzie robił, gdzie cięcie,kazałam pokazać sobie implanty(były w pudełkach,ale rozmiar był wydrukowany na boku)dr. narysował sobie na moim ciele 375ml mimo,że operacja była dosłownie za kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Wiktoria zalecila mi masowac od miesiaca po zabiegu ale jak zapytala jak sie czuje i czy jeszcze bola przy dotyku i powiedzialam ze nie bardzo to stwierdzila ze moge juz zaczac zaraz po zdjeciu szwow no i masuje juz ponad tydzien ... ze szwow zeszly strupki a dodatkowo masuje sie szew ... co do twardosci to miekknac moga do roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
MagdaMW opuchlizna schodzi ok dwoch tygodni ... spuchniesz wszedzie :) nawet brzuch puchnie :) takze pod pachami to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
gość masz idealne wymiary jak ja:) tak naprawdę to chodzi o projekcję moje allergan tsx 340 mają 5,5 cm projekcję to jest sporo jak patrzy się na inne rozmiary dlatego zastanawiam sie jak będą wyglądamy te 370ml które mają wyższą projekcję bo 5,7. Chciałabym takie ładne D tylko, który rozmiar da mi to marzenie :)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
Witajcie, Jestem po wizycie u dra. Generalnie dr sie poczuwa i powiedział, ze poprawi. Tłumaczył sie, co moim zdaniem nie jest prawda, ze w czasie operacji wydawało mu sie, ze sam implant załatwi sprawę, ale okażalo sie, ze implant nie dał rady. Ściema moim zdaniem. Twierdzi, ze nie mógł wstawić mi mniejszego implantu ze względu na szerokość klatki piersiowej, bo ja drobna raczej nie jestem. Podobno implant 200 ml ma za mała średnice i byłby za mały, nie wypełniłby góry piersi. Czy tak jest nie wiem, muszę to sprawdzić. W każdym razie kolejna operacje mam 1 sierpnia - podniesienie piersi i redukcja mojej tkanki, żeby zmniejszyć piersi. Musi minąć 3 mce, żeby implant sie ułożył i było wiadomo jak podnieść. Tyle z dzisiejszej wizyty. Zamierzam sie umówić na konsultacje do kogoś innego, żeby potwierdzić wersje doktorka mojego. MagdaMW85- jaki miałaś rozmiar piersi przed operacja? Zuza - właśnie dobre pytanie. Niestety zachowałam sie przed zabiegiem jak jakaś ograniczona. Od samego początku powinnam sie kapnąc, ze cos jest nie tak. Po pierwsze umawiałam sie z dr na 14 tys, a po przyjściu do kliniki skasowano mnie mńiej. I tu powinno mi sie zapalić światełko, a nie zapaliło. Potem dr mnie niewiele obrysowal- nie na tyle, żeby moc przesunąć sutki. A ja jak jakaś ociemniała, nie zapytałam. Teraz wszystko składa mi sie w jedna całość, dlatego nie wierze mu, ze w trakcie operacji uznał, ze sam implant będzie ok. No teraz to już po balu. Bez kolejnej operacji sie nie obędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
Witajcie, Jestem po wizycie u dra. Generalnie dr sie poczuwa i powiedział, ze poprawi. Tłumaczył sie, co moim zdaniem nie jest prawda, ze w czasie operacji wydawało mu sie, ze sam implant załatwi sprawę, ale okażalo sie, ze implant nie dał rady. Ściema moim zdaniem. Twierdzi, ze nie mógł wstawić mi mniejszego implantu ze względu na szerokość klatki piersiowej, bo ja drobna raczej nie jestem. Podobno implant 200 ml ma za mała średnice i byłby za mały, nie wypełniłby góry piersi. Czy tak jest nie wiem, muszę to sprawdzić. W każdym razie kolejna operacje mam 1 sierpnia - podniesienie piersi i redukcja mojej tkanki, żeby zmniejszyć piersi. Musi minąć 3 mce, żeby implant sie ułożył i było wiadomo jak podnieść. Tyle z dzisiejszej wizyty. Zamierzam sie umówić na konsultacje do kogoś innego, żeby potwierdzić wersje doktorka mojego. MagdaMW85- jaki miałaś rozmiar piersi przed operacja? Zuza - właśnie dobre pytanie. Niestety zachowałam sie przed zabiegiem jak jakaś ograniczona. Od samego początku powinnam sie kapnąc, ze cos jest nie tak. Po pierwsze umawiałam sie z dr na 14 tys, a po przyjściu do kliniki skasowano mnie mńiej. I tu powinno mi sie zapalić światełko, a nie zapaliło. Potem dr mnie niewiele obrysowal- nie na tyle, żeby moc przesunąć sutki. A ja jak jakaś ociemniała, nie zapytałam. Teraz wszystko składa mi sie w jedna całość, dlatego nie wierze mu, ze w trakcie operacji uznał, ze sam implant będzie ok. No teraz to już po balu. Bez kolejnej operacji sie nie obędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
gosl jakiego producenta masz implant ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosl ja myślę,że on Cię pomylił z inną pacjentką ,albo zwyczajnie zapomniał co z Tobą uzgadniał.Aż się wieżyc nie chce,że tak podszedł do sprawy.Szkoda mi Ciebie,bo operacja jest bolesna.Miałby tupet gdyby kazał Ci dopłacić tą brakującą kwotę.Oby do sierpnia. Dziewczyny strupki odpadają :)Wreszcie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosl - Najważniejsze, że doktor się poczuwa, że nie odwraca kota ogonem, bo takich przypadków też jest bardzo dużo. Ja również zachowałam się tak samo przed operacją, powinnam bardziej wnikać w to co lekarz robi. Obrysował mnie tak szybko, a jeszcze szybciej byłam na sali operacyjnej. Myślałam sobie, że skoro lekarz ma tak dobre opinie to chyba wie co robi. Czy mogę wiedzieć ile zapłaciłaś za zabieg ? Ja za zabieg płaciłam 10 000 + implanty okrągłe Mentory 3 600 zł, czyli całość kosztowała mnie 13 600 zł. Czy doktor przeprosił ???? Ja bym była strasznie wściekła, nie miałabym możliwości powtarzać zabiegu, praca mi nie pozwala. Bardzo dobrze robisz, że teraz pójdziesz jeszcze do jakiegoś innego lekarza, też jestem ciekawa opinii innego fachowca na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
gosl mogl Ci spokojnie podniejsc i dac implant z mniejsza projekcja i by wyszly pewnie super ... co za lekarz ... albo pomylil albo ewidentnie poszedl na latwizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćMi mięśnie na piersiach się nie ruszają,czuje napięcie,ale jakby na całych piersiach,nie wiem jak to opisać jakbym miała tam ciasno.Dziwne to co piszesz.brzydko to wygląda? dr.co na to? Jeśli chodzi o dotyk partnera to nie wiem kiedy można mocniej,chyba jak już całkiem przestaną boleć.Ja nawet pancernika ściągać nie mogę,więc jeśli chodzi o te sprawy to w lesie jeszcze jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa ja też swoje trochę masuje.Przynosi mi to ulgę,zwłaszcza po nocy.Niby teksturowanych nie wolno,więc sama nie wiem czy sobie nie zaszkodzę.Nie szarpię,nie gniotę,raczej delikatny dotyk.Są już troszkę miększe i ruszać się zaczęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
zuza a co z kapaniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko :) nie moczę ich w wannie bo mi jeszcze wszystkie strupki nie odpadły.Myję płynem do higieny intymnej spłukuję prysznicem i po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Hej Dziewczyny! Czy zagląda tu jeszcze ktoś ze "starej gwardii"?? Tj. gosia, Mójcion itp. kobietki, które miały operacje minimum 3 mce temu?? U mnie mija 3 i pół mca po, ostatnio trochę narzekałam na pobolewanie w piersiach, a teraz boli mnie tlyko jedna..co ciekawsze ta, która jest bardziej 'miękka' i *****iwa. Chciałam w zasadzie tylko porównać i tradycyjnie zasięgnąć języka czy też tak macie? :) HEEEEELP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
gosl miałam miseczkę A i do tego dwie rożne piersi"tube breast" i do tego zwisały. Myśle, ze będę miała pełne C może malutkie D. Większych implantów nie mogłam miec, ze względu na moje predyspozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Karolina miałam taką sytuację że mnie bolała jedną pierś jakoś pół roku po operacji. Przeszlo. Nie wiem czy t miało związek z miesiączką, być może. Na razie się nie przejmuj. 3 miesiące to jeszcze masz swierzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Karolina. Ja też czasem mam sytuacje bólowe. A przed okresem to szczególnie. Miałam też kilka dni strasznego ciągnięcia ale to jeszcze wszystko świeże więc niech dochodzą do siebie. Są fajne mięciutkie operacje miałam 2 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza kiedy Ty miałaś operacje? Mam pytanie do tych co już troszkę dłużej są po, po jakim czasie można biegać, jeździć na rowerze, swobodnie uprawiać seks :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
30Wiktoria zapłaciłam 8600 za operacje + 3600 za implanty. W sumie 12200 wiec wyszło, a miało byc 14000. Dr nie przeprosił, ściemniał, ze myślał, ze będzie ok, a implant nie dał rady sprawy załatwić. Nie wierze w to, ale już nie zmienię nic, wiec przestałam sie wściekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
Rosa87 mam mentory 375 i 350cc z najmniejsza projekcja. Wyszły cyce jak balony, jak na mój gust. Magda85 taka miseczka to koje marzenie, chociaż dr twierdzi, ze do mojej budowy za małe. Z tym, ze ja nie lubię dużych piersi, dlatego chce, żeby je zmniejszył. Teraz jak mierzyłem biustonosze, to w triumfie 80e był za mały :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosl
Zuza ja tez myśle, ze zapomniał, co uzgadnialiśmy. Z tym, ze powinien mieć zapisane. Wczoraj jak mnie zobaczył, to myślał, ze przyszłam na zdjęcie szwów . Chyba za dużo facet ma na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Dziewczyny, a ja dzis mam kolejny problem i sie martwię. Otóż w lewej piersi czuje mrowienie, jak jej dotykam to inaczej ją czuję od prawej. Z prawa wydaje mi sie wszystko ok. Z opuchlizna juz ogarniam. Teraz martwię sie o lewa pierś- napewno jest bardziej spuchnięta od prawej. Pewnie panikuje, ale jeśli możecie to dajcie znać czy tez tak mialyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Dziewczyny, a ja dzis mam kolejny problem i sie martwię. Otóż w lewej piersi czuje mrowienie, jak jej dotykam to inaczej ją czuję od prawej. Z prawa wydaje mi sie wszystko ok. Z opuchlizna juz ogarniam. Teraz martwię sie o lewa pierś- napewno jest bardziej spuchnięta od prawej. Pewnie panikuje, ale jeśli możecie to dajcie znać czy tez tak mialyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×