Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Podaje mój e-mail katii1111@o2.pl . Ja już zaluje ze chociaz troszke większych nie wybrałam ale cóż teraz za poźno . Wyszło mam nadzieje B :) podajcie e-mail chetnie wysle swoje zdjęcia i oczekuje opini bo sama nie wiem czy jest ok i te moje blizny.... Obawiam sie że są duże. Jak z dotykiem piersi? Moje sa jeszcze bardzo twarde czy to z czasem mija? a co do ceny do ja zapłaciła 17 tys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 10 tysięcy trzeba liczyć jak nie więcej za powiększanie piersi . Trzeba tez pamiętać o dobore potem odpowiedniego stanika sportowego ;) po zabiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny tak jak piszecie. Katii111 biust musi się przede wszystkim Tobie podobać! :) Bardzo duży biust też nie jest dobrze sobie zrobić, bo ważne żeby nie przesadzić i przegiąć z wielkością :) Wszystko sie zagoi i będziesz zadowolona, zobaczysz sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
dokładnie, przede wszystkim Tobie powinno sie podobać! a ceny są mniej więcej wszędzie takie same!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondziamoo
Moja koles we wtorek dziewusie !!! 400 cc wg planu ale bede negocjowac 445/450 :-) zobaczymy co z tego wyjdzie! 1dzien 16h do operacji Jutro krew :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem umówiona na konsultacje u dr. Ireneusza Łątkowskiego na operację powiększenia piersi, czy któraś z was była operowana w Polanicy? Proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem 3 tygodnie po zabiegu powiększania piersi. Zabieg miałam wykonywany we Wrocławiu, w renomowanej klinice. Niestety jestem teraz bardzo zawiedziona. Piersi jakie zrobił mi doktor są za małe!!! Marzyłam o pięknym pełniejszym biuście w rozmiarze D, wyszło pełne B, małe C . Lekarz dobrał mi implanty firmy mentor 270cc, chociaż początkowo upierał się przy 240cc. :O Twierdził, że jako jestem niska (155) i szczupła (40) nie da rady wsadzić większych implantów. Mój początkowy rozmiar to płaskie A, po karmieniu dziecka niestety zanikły. Skórę miałam rozciągniętą bo przy karmieniu rozmiar był C. Teraz mierząc miarą biust wychodzi 81 cm ;/ Najlepsze, że już po operacji wiedziałam, że będą małe mimo opuchlizny i rozmawiałam z doktorem to śmiał się ze mnie, że nie mogę mieć większych bo bym śmiesznie wyglądała. Teraz przy noszeniu stanika sportowego ledwo je widać, w rodzinie nawet nikt się nie domyślił, bo nadal wyglądam jak płaska. Bardzo żałuję, że zaufałam temu lekarzowi, bo czas rekonwalescencji nie był tego warty. Wierzyłam mu, że z tego rozmiaru wyjdą ładne piersi D, a zawiodłam się bardzo. Operacja również nie należała do najtańszych, bo płaciłam 17 tys. zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możę musisz się przyzwyczaić? albo może faktycznie byś wyglądała mało atrakcyjnie z większym rozmiarem co? wiesz ja nie bronię lekarza ale jednak oni często wiedzą lepiej od nas co jest dobre, bo najzwyczajniej mają o wiele większe doświadczenie w tym temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Derbinka ja bardzo bym chciała, żeby to była racja, że ten rozmiar jest prawidłowy. Jednak zakładając obcisła bluzeczkę widać sporą dysproporcje między biustem a biodrami. Biustu praktycznie nie widać. Opuchlizna ciągle schodzi a na dzień dzisiejszy w biuście zeszła już do 79cm. Lekarz, który przeprowadzał operację przekonywał mnie, że już przy mniejszym rozmiarze 240ml piersi wyjdą, duże rozmiar d, dlatego jestem zawiedziona bo czuję się najzwyczajniej oszukana. Nawet przy mierzeniu implantu w staniku sportowym i założeniu obcisłej bluzeczki rozmiar jest ewidentnie dwa razy mniejszy od tego, który wyszedł. Mam zdjęcia z przymiarek i maja się nijak do tego co wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja jestem prawie tydzien po. Mialam robione 400cm allergany pod miesien. Chcialam wiekszy ale cp sie Nie zgodzili. W sumie Ja jestem Zadowolona. WcZorAj pierwszy raz udalo mi sie pospac normalnie. Bol plecow byl masakra przez Caly ten czas I nadal pobolewa. Nie wiem jaki roZmiar mi wyjdzie. Kupilam stanik sportowy dobrej firmy z rozmiarem 34e I na chwile obecna Nie dopne sie. Moge juz podnoscic rece do gory umyc sie itp. Nie przemeczam sie I jeszcze obijam do piatku. Jestem u mamy I dzieki temu gojenie prZebiega tak dobrze tak mi sie zdaje. Dobre jedzonko I duzo odpoczybku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny rowniez marze o fajnym biuscie i mam nadzieje że juz niedlugo sie to spełni.. ale mam pytanie...jestem z łódzkiego i może ktoś poleci mi odpowiedniego lekarza właśnie z łodzi ewentualnie z Wrocławia.. już tyle sie naczytalam a w sumie o łódzkich lekarzach za wiele nie ma... a jak na dzień dzisiejszy wyglądają ceny? i jak długo czeka się na zabieg? wiem że pewnie już odpowiedzi sie gdzieś pojawiły na tym forum ale jest tyle stron ze szook :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny rowniez marze o fajnym biuscie i mam nadzieje że juz niedlugo sie to spełni.. ale mam pytanie...jestem z łódzkiego i może ktoś poleci mi odpowiedniego lekarza właśnie z łodzi ewentualnie z Wrocławia.. już tyle sie naczytalam a w sumie o łódzkich lekarzach za wiele nie ma... a jak na dzień dzisiejszy wyglądają ceny? i jak długo czeka się na zabieg? wiem że pewnie już odpowiedzi sie gdzieś pojawiły na tym forum ale jest tyle stron ze szook :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eolka mam wizytę w piątek, także poruszę znowu ten temat, że nie jestem zadowolona, bo jest znacząca różnica w rozmiarze. Jednak na poprzedniej, gdy już wspominałam, że są małe, lekarza dosłownie mnie wyśmiał. Doskonale rozumiem, że wielki implant nie wejdzie, ale po co zapewnienie doktora, że z tego wsadzonego będzie duży rozmiar? Na pewno jeszcze bym się wybrała do innych klinik, aby też mieć pogląd na to co proponują lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena zależy od implantów mentory anatomiczne są droższe od okrągłych a efekt jak kto lubi. ja mam 375 wysoki profil mentora okrągłe są piękne ale bym chciała większe a noszę rozmiar 36/38 i nie dziwię się że jesteś wkurzona że są za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
do lilly24 ,na pocieszenie słyszałam ,ze jak ma sie pod mięsien to na początku ten mięsień mocno trzyma i dopiero potem puszcza i piersi idą ładnie do przodu i są większe,wparawdzie ja nie zauwazyłam czgos takiego u siebie ale nie mierzyłam sie od razu po operacji ,tym bardziej ze na początku były opuchniete a pózniej moze mięsin wybił więc sie wyrównało :).ja mam implant 350 mentory i tez szału nie ma z wlkościa ,chociaz staniki mam 75D a wyjsciówke miałam A.w ubraniu równiez nie widac dlatego zmieniam na 535 ml ultra wysokie i uwazam ze dziewczyny które biorą poniżej 350 niezaleznie od budowy powinny sie zastanowic czy nie wydaja kasy w błoto,bo moim zdaniem i z tego co juz poczytałam na róznych forach 350 ml to wcale nie duzo ,a co dopiero ponizej 350ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może włąsnie poczekaj do konsultacji? Ja tez się radziłam lekarza, jaki wybrac rozmiar. Oczywiście chciałam mieć jak największe, ale lekarz mi poradził trochę mniejsze, żeby pasowały do mojej budowy. No niestety ten zabieg nie należy do najtańszych, ale ja nie żałuję i tak swojej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
witajcie dziewczyny! czy któraś z Was robiła operację u dr Kuny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem ze 200 ml to nie jest duzo no maz 250ml ale problem w tym z ejestem bardzo wąska pod biustem i nie moge miec wiekszych bo mi wejda pod pache, a 290 ml lekarz powiedzial ze mi nie wlozy bo bede wygladac karykaturalnie do mojej sylwetki i ze nawet 200 ml beda ogromne w moim przypadku bo mam jędry biust , inny przypadek jak ktos utracił jędrnosc to te implanty podniosą mu biust, a u mnie wszytsko pojdzie do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2345
Hey dziewczyny! Jestem 3 tydzień po operacji piersi i jestem załamana ich kształtem . Myślałam ze wyjada okrągłe ładne piłeczki osadzone blisko siebie wyszedł koszmar, mógłby ktoś je ocenić dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubawiłam się tym artykułem powyżej że niby tabletki i krem powiększa piersi tony tego zjadłam dopóki nie zrobiłam operacji powiększenia implanty mentor 375 hp okrągłe najlepsza decyzja w życiu. a tabletki po 3 stowki kupowałam może trochę były pełniejsze piersi ale nie większe o 2 rozmiary ale wszystkiego trzeba spróbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oczekuje : Ja równiez jestemz Łodzi i zabieg miałam wykonywany przez dr Piserę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie tabletki mogą kusić, ale wiadomo, że cudów nie zdziałają. Na pewno tańsze niż zabieg, ale super, że się zdecydowałaś - teraz masz raz a dobrze powiększony biust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy jest jakaś dziewczyna ktora jest już dłużej po zabiegu. Np. Tak z rok.chcialabym wymiany doświadczeń. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
Witajcie Wszystkie szczęśliwe po i czekające z niecierpliwością (tak jak ja)! Dołączam :) Konsultację mam 9 lutego, dr Marek Muraszko-Kuźma. I od razu pytanie - jest ktoś po operacji piersi u tego lekarza? Tak jak większość z Was przed operacją - myślę o doborze idealnych implantów. Dużo czytam i dużo oglądam zdjęć przed i po i mniej wiecej wiem czego chcę. Mam 170 cm wzrostu, pod biustem (którego praktycznie nie ma) 72 cm, 53 kg wagi. Rodziłam już. Nie chcę mieć dużych piersi, raczej takie jak mam w staniku super push-up. I myślę że maks 300 ml i chyba okrągłe (bo anatomiczne są raczej dla kobietek ktore cos tam swojego mają) Chciałam Was zapytać czy podczas konsultacji mialyście możliwość poprzymierzania różnych implantów i czy długość cięcia zależy od wielkości implantu? Czytałam, że niektórzy lekarze stosują mniejsze ciecia, a inni większe. Pozdrawiam Was wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
Dzięki Eolka za odp :-* Mam nadzieję, że własnie bedzie u lekarza taka mozliwosc by poprzymierzac do figury rozne wkladki. Ile trwała Twoja pierwsza konsultacja i czy cos podczas niej Ciebie szczegolnie zaskoczylo/zdziwilo? Wiem ze bylo to juz jakis czas temu ale moze pamietasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscaneta79 nie zgodzę się z twoją opinią co do wyboru wielkości implantów. Moja wyjściowa była miseczka b, lekarz dobral mi implanty 300 okrągłe mentory. Chciałam osiągnąć rozmiar duże C a wiesz jaki teraz rozmiar kupuje? 70 H!!! Ja nie wiem gdzie bym biustonosz kupiła gdybym włożyła implanty ponad 500, nie wspominając o ubraniu. Już teraz mam problem z kupnem odzieży bo w biuście pasuje a w pasie z dwa rozmiary za duże. Muszę kombinować i przerabiać to trochę uciążliwe. Moim zdaniem najlepiej słuchać swojego lekarza a nie dziewczyn z forum. Każda jest inna i czasem macie te same wymiary ale budowa jest inna i efekt u każdej będzie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
Też tak mysle. Kazda z nas ma/miała inne oczekiwania. I co z tego, ze pokaze lekarzowi zdjecia i powiem - o, takie chce miec jak efekt u mnie moze byc calkiem inny bo inna budowa, wymiary itd. Nie chce miec wlasnie tego problemu z ubraniami. Chce miec symetryczna budowe i nie musze miec miseczki C. I nie jest to dla mnie wyrzucanie kasy w bloto bo efekt bedzie i tak o niebo lepszy od tego co mam teraz :-) Ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia i gdy ktos mial duze b a wyszlo c to faktycznie mozna byc niezadowoloną :-/ Wiele tez jest opinii ze mogly byc wieksze a ja chyba wole miec troche za male niz za duze :-) Licze dni do konsultacji i ciagle mysle o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
nie musze miec miseczki D mialo byc :) C moge miec jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×