Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

No mnie lekarz właśnie oliwkę poradził i myślę że to całkiem nieźle działało. Jak już strupki zeszły to maścią nagietkową smarowałam - serio działa. Spróbuj. Najważniejsze żebyś nie drapała strupków. Czasem kusi, wydaje sie że swędzi ale nie można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia u mnie oliwka też całkiem nieźle działała. Sam doktor mi polecił. Najważniejsze to nie drapać strupków bo wtedy najgorzej zostają blizny. Nie wolno chociaż czasem kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Hej nie orientujecie się czy arnika jedt dobra na blizny.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxyz
Witajcie. Ja miałam operację rok temu. Jestem bardzo zadowolona, najlepsza decyzja w życiu ;) z 70 a wyszło mi 70 c/d, mam implanty Mentor 345 anatomiczne; rozmiar dobrany do sylwetki, piersi wyglądają w miarę naturalnie i praktycznie od pierwszych dni się do nich przyzwyczaiłam i zapomniałam o tym co było :) Polecam, jesli ktoś ma wielkie kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem umówiona w przyszłym tygodniu na wizytę do Elite na Złotą, chcę powiększyć piersi ale tkanką tłuszczową własną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Nie działa już te forum... ja już we wtorek na stół...emocje i oczekiwanie. Najważniejsze że wyniki badań są ok . Jak tu ten czas przyspieszyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka jest fasjną sprawą. U mnie też się sprawdziła, ale jesli mogęc dać radę to najważniejsze jest to żeby nie rozdrapywać strupków, bo wtedy na bank wam zostana blizny. wiem że swędzą itd i ciężko wytrzymać, ale one same muszą odpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie drapanie strupków strasznie korciło, ale zawsze w takim momencie wyobrażałam sobie jakie okropne blizny mogę przez to mieć i o razu chęć przechodziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na strupki stosowałam wazelinę 4 razy dziennie i nic nie siedziało a strupki odpadły po 9 dniach od operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, szukam jakieś kobietki, która miała reoperację. Ja miałam operację pół roku temu, był to straszny stres, i niestety po pół roku jeden implant opadł, piersi różnią się teraz . Można podobno "podszyć" implant , wiąże się to z koleją operacją, która bardzo mnie przeraża i zastanawiam się czy jest sens. Chciałam zapytać jaki jest okres rekonwalescencji po korekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość... szczerze to wszyskie moje znajome nie miały takiej sytacji.. Bardzo opadł ten implant? Szoda by było tego nie naprawić.... A co lekarz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calutea
mówisz o takich niciach które mają za zadanie podtrzymywać biust? nie wiem czy akurat można przy implantach ale wiem ze taki zabieg jest raczej na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłaś skonsultować się z lekarzem jakie są opcje poprawy tego? on chyba najlepiej doradzi, wiadomo, że raczej nie chce się przechodzić rekonwalescencji drugi raz, ale może są jakieś "lżejsze" możliwości, szkoda by było, żeby jedna była tak opadnięta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizytę mam za dwa tygodnie, także dam znać co lekarz powiedział. Na pytanie czy pierś opadła dużo, ciężko mi ocenić, bo ok 1. 5 cm ale stojąc przodem jest to zauważalne. Czytałam na jakimś forum, że to podszycie jest normalna operacją, lekarz szwy zakłada wyżej niż jest obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Jestem po. Przyszłam na 14 ale op miałam dopiero o 18! Nic nie pamiętam. Cała noc się męczyłam bo żadne środki nie pomagają. Masakra. Piersi piękne duże mentor hp 380. Dren mi strasznie przeszkadza i boli zwlaszcza po jednej stronie i się leje z niego. Jestem przerażona że ból mija. Bo jedzeniu chce zwracac. 2 naturalne porody przy tym to pikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_nuśka, a bierzesz jakieś przeciwbólowe doustnie? pamiętaj że jak się bierze przeciwóblowe to koniecznie trzeba coś zjesć, bo żołądek sobie popsujesz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
A_nuśka Poproś o przeciwbólowe w kroplowce, jesli jesteś jeszcze w klinice. Każdy przechodzi to inaczej ale pocieszające jest to, ze naprawde z każdym dniem bedzie coraz lepiej. Nie wiem nic o derbach jak z tym jest ponieważ ja nie miałam włożonych Trzymaj sie mocno, bedzie pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Mam w kroplowce ketonal który nawet jest ok i paracetamol po którym nic. Będę leżeć do piątku rano...dobrze bo w domu sobie nie wyobrażam wstawać z niskiego lozka...byłam przygotowana na ból ale to jest hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Myślałam że będę bardziej rozpieszczana..pielęgniarki różne. Jedna weselsza pomocna inne takie sobie. Dobrze że leżę jeszcze z taką dziewczyna i sobie tu gadamy . Ona też po piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Anuska gratulacje:) ja wczoraj byłam na kontroli to już miesiąc po jest rewelacyjnie!!!! Dasz radę z dnia na dzień będzie lepiej najgorszy jest pierwszy tydzień potem już z górki; ) wczoraj drugi sex po operacji lekarz kazał masować więc mezus był przeszczsliwy; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no masowanie jest ważne ;) A_nuśka , dobrze, że masz miłe towarzystwo na sali. :) z pięlęgniarkami właśnie różnie bywa, zależy od ich nastroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinkaa87
Hej dziewczyny! Obserwuję wątek od jakiegoś czasu, przyznam że jest kopalnią informacji! Planuję zabieg powiększenia piersi. Nie ukrywam, że cena odgrywa znaczącą rolę a ceny operacji wahają się o nawet 4000zł w zależności od kliniki. Stąd moje pytanie do Was - gdzie obecnie można powiększyć piersi najtaniej, pomijając klinikę w Czechach? Będę Wam bardzo wdzięczna za informacje. Trzymajcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Dziewczyny a jak maskujecie piersi? U mnie tez minął miesiąc , niestety nir mieszkam w Polsce i nie byłam na kontroli po miesiącu wiec nic nie wiem o masowaniu... Pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_nuśka, niestety w Polsce nawt prywatnie nie zawsze jest komfort. fajnie że masz wsparcie. Magda, gratuluję i jak się mężowi podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerika, ja nie wiem, czy to najlepsze rozwiązanie - operacja po kosztach, sprawdź polecane kliniki tu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Cześć dziewczyny ja operacje miałam 2 miesiące temu i czynnie się tu wypowiadałam mam pytanie .. minęło już tyle czasu a te piersi dalej bolą ( po operacji nie był to jakiś nieznośny ból dalam radę ) nie boli jakoś mocno chodzi o to ze jednak ten ból występuje szczególnie np rano i zdecydowanie bardziej prawa pierś , jakbym np chciała podciągnąć się na drążku czy coś tez by bolało .. to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×