Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Oli38
Hej dziewczyny czytam was od jakiegos czasu , mam konsultacje 25 stycznia juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli - pierwsza konsultacja? pomyśl o co chciałabyś zapytać lekarza. Warto pomyśleć bo to czas kiedy najwięcej się dowiesz! kiedy operację masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmalwina
Ja się umówiłam do dr Osucha. Myślę o powiększeniu własnym tłuszczem. Zobaczę jakie opcje mi przedstawią, czy się w ogóle tak u mnie da zrobić i jakie będą koszty. Czy któraś z Was miała taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Hej to moja pierwsza konsultacja I pewnie nie jedyna , zamierzam isc jeszcze do jednego lekarza . Pytania przygotowane , chcialabym duze c lub male d , jestem dosyc drobna , piersi po karmieniu dwojki dzieci poste skarpety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Zapomnialam dodac ze zabieg bede miec w USA , rozwazalam przyjechac do polski zrobic operacje ale jednak to za duze ryzyko , musialabym przynajmniej na miesiac zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Eolka mozesz podac mi swoje wymiary przed operacja? Widze w opisie ze masz pokazne 70E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
cześć ;) Ja mam wysoki profil i to ten extra , 480 cc ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasztanka
Hej dziewczyny jestem tu nowa:-) We wtorek 16.01 mam operacje 75 pod biustem 85 w biuście lekarka dobrala mi 400ml okrągłe wysoki profil.ja zas5anawiam się nad 450...ide Jeszce na konsultacje w pon powiedzcie proszę o co jeszczec pytac ?o co chodzi z ta projekcja?stresuje się...boje sie narkozy Ale i bolu po....mam małego synka ile po można już zacząć nosić dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasztanka
Dziewczyny a macie może foto lub link jaki powinien być stanik pooperacyjne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dobrej kliniki zajmującej się m.in. powiększaniem piersi, polecam z całego serca www.drchecinski.pl. Wyczarowali dla mnie nowy wygląd, z którego jestem niesamowicie dumna. Jedyne czego żałuje to jest to, że zdecydowałam się na ten zabieg tak późno… :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
gosckasztanka mi lekarz powiedzial ze 6 tyg nie mozna nic podnoscic ciezkiego , I musze wziasc wolne 2 tyg w pracy . Mam synka 2,5 I tez bedzie ciezko . Mi starsza cora pomoze I maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Ja zastanawiam sie miedzy 275 a 300cc okragle , mam 72 pod biustem i 85 w biuscie, doswiadczone cycolinki doradzcie czy nie beda za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Dziewczyny kiedy mialyscie pierwsza wizyte po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Możecie powiedzieć jakie są w dotyku Allergany jak już piersi się uloza? Wyjściowo mam A, zależy mi na mega miękkich cyckach, słyszałam że sebbin są także b miękkie, ale nie wiem czy mój lekarz w Trójmieście ma je w swojej ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a lekarz coś Ci polecił. Wiesz ja mam eurosilikony i uważam że moje piersi są miękkie :) polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Moja wyjsciowka to puste B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Moja wyjsciowka to puste B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. 29.01 mam konsultację u cyckologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. 23.01 mam konsultację u cyckologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane kobiety ... moja waga 70 kg 165 cm wysoka .... za kilka dni idę na zabieg podniesienie i powiększenie piersi i mam ogromny dylemat ...Chciałabym naturalnie wyglądające piersi rozmiar D lekarz proponuje implanty 300 ml okrągłe mentor ja chcę 330 ml ....doktorek sugeruje że nie będą wyglądały naturalnie tylko monstrualnie .Dziewczyny pomocy posłuchać lekarza czy swojej intuicji?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Już trzeci raz usiłuję dodać komentarz, może teraz się uda... Jestem tu nowa. Za tydzień mam konsultację z cyckologiem. Po przeanalizowaniu różnych metod, tj. Przeszczepu tłuszczu, aquafilling i silikonu zdecydowałam się na silikon. Może podpowiecie o co pytać i na co zwrócić uwagę podczas konsultacji? J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reinka_w
jesli chodzi o implanty to najbardziej skłaniam sie ku tym z mentora. Jakos przekonuje mnie ich niski odsetek powiklan i ogolnie uchodzą na rynku za bardzo bezpieczne, podobno nawet chodakowska ma te implanty i wizualnie tez super to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinka to zalezy od tego co ci lekarz zaproponuje. Ale jeżeli Ci daje mentory to bierz je. ja też mam eurosilicone i jest git bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Hej juz po konsultacji , decyzja zapadla ide pod noz 5 lutego . Implanty okragle mentor moderate 325 lub 350 do poniedzielku musze sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, ja jakoś nie mogę się przekonać do tych okrągłych. Boję się, że będę miała dwie piłki zamiast ładnych piersi. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
A ja bym sie bala anatomicznych 30 % szans ze moga sie przekrecic , ja duzo cwicze I wole nie ryzykowac. Tutaj bardzo duzo lekarzy odradza je a w polsce znowu bardzo Teraz popularne sa . Dobry chirurg zrobi pieknie I nie beda jak pilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×