Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćJustyna
Dziewczyny już się lepiej czuję Nie wiem jak będzie dalej, ale pierwszy raz dużo dużo lepiej We wtorek miałam operacje o 17,30, a dziś już mało co odczuwam od 14 Chyba, że zaraz się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Justyna nic sie nie zacznie wiecznie boleć nie będzie pewnie przełom w leczeniu i tereaz juz będzie coraz sprawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna bo teraz już będzie tylko lepiej i pamiętaj tej wersji się trzymamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
Hej Justyna też mnie ciekawi jakie Ci wyszly, ja mam 160 wzrostu i 53 kg i będę miała prawdopodobnie 310 z Allergan i nie wiem czy nie za duże do mojej budowy ciala bardziej się boję o dobór implantu niż tego bólu po operacji, mozesz mi podesłać zdjęcia asica150@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
Hej Justyna też mnie ciekawi jakie Ci wyszly, ja mam 160 wzrostu i 53 kg i będę miała prawdopodobnie 310 z Allergan i nie wiem czy nie za duże do mojej budowy ciala bardziej się boję o dobór implantu niż tego bólu po operacji, mozesz mi podesłać zdjęcia asica150@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Gość, co bedzesz miała operacje 1.09, daj znac koniecznie jak poszlo i czy 350 czy 375 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Dziewczyny wczoraj cały dzień super Jednak na noc wszystko wróciło. Od 22 ból niesamowity do teraz trzyma Noce są bardzo ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aallee
Iwona 83 jasne,ze dam znac.. juz nie moge się doczekać.. w czwartek bylam u dr z nadaniem usg i jest oki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Aalleee, super :-) to juz niedlugo, Trzy tygodnie i będzie po sprawie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
mi zostało 12 dni do operacji Justyna jak się dzisiaj czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangleaa
Justyna a w klinice ból od 1 do 10? W domu gorzej ? Te 9? Ja juz we wtorek panika Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Cześć dziewczyny U mnie kolejny dzień tak samo ..Od 14 do 20 w miarę ból a reszta masakra ale każdy inaczej przechodzi . Angela w klinice lepiej bo kroplowki itd i maja łóżko z którego łatwiej wstać Jednak nie żałuję i za 2 lata zrobię jeszcze :) Jestem zachwycona nimi :) e klinice przez 8 godz po operacji mało boli bo działają leki z operacji ... :) Pytajcie chętnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
aallee wysłałam fotki mam nadzieje ze pomogę Dziewczyny pamiętajcie to było zdjęcie dzień po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Justyna, Też poproszę fotki: vi_ki@interia.pl Operację mam mieć 31.08 i panikuję! Mam mieć 325 anatomiczne ale jak czytam to będą jednak małe :( Czemu zdecydowałaś się na okrągłe? Może też powinnam zmienić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vi ki wysłałam już Ci zdjęcia przed i po Mi nikt nie chciał wysłać nie byłam w stanie sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało i jaki rozmiar Miałam rozmar typowy A po włożeniu 325ml wysoki profil mam C I żałuję bo jak zejdzie opuchlizna to będą mniejsze Niestety chciałam spore C i kiedyś znowu będę chciała poprawić . A gdybym wiedziała to nie musiałabym kiedyś powtarzać operacji Niesty nie miałam dogadane do końca jaki rozmiar a w dniu op byłam zbyt zestresowana i mówiłam najważniejsze żeby było bezpiecznie a rozmiar chcę C Zobacz Vi ki że okągłę także wyglądają natualnie nawet jeden dzień po zabiegu. Myślę na przyszłość żeby były okrągłe i nie opadały Takie mi się po prostu podobają mi samej w lusteku W tej kwestii nie miałam wątpliwośći Jak będziesz miała pytania to pisz Jęsli chcesz 325 to weź troszkę większe a się nie zawiedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Vi ki, z tego co zrozumiałam, to 325 anatomiczne beda wygladaly wieksze niz 325 okragle. Wiaze sie to z tym, ze okragle sa wypelnione i na dole i na gorze a anatomy glownie na dole i troche na gorze, wiec to czego nie ma na gorze jest dodane do dołu implantu. Nje wiem czy dobrze to wyjasniłam :-) Anatomiczne maja mnostwo wymiarow, wysokosc, szerokosc i projekcje, wiec wielkosc piersi bedzie zalezna tez od tego. I od twoich wymiarow aktualnych. Nie skupialbym sie na samej pojemnosci bo to tylko wypadkowa projekcji wysokosci i szerokosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Cześć dziewczyny Dziś pierwszy dzień lepiej. Nadal bol jest spory ale już nie to co było Czyli u mnie były to 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Justyna to super ;) teraz to już z górki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
vi_ki to jesteśmy razem też mam operacje 31.08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka piersi masz śliczne.. :) Dziekuje za fotki.. Cieszę się że juz lepiej się czujesz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Odliczanie zostało 10 dni Justyna - jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanglea
Ja juz we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Anglea Anna jak Wam zazdroszczę ;) oczywiście odliczam z wami :) ja jeszcze 1,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczynki :) U mnie lepiej, ale nadal mało co mogę sama zrobić Jednak jak je codziennie myję i patrze w lusterko to widzę , że warto było :) Są piękne, jestem szczęśliwa :) Jestem tez zmęczona, bo marzę żeby zasnąć na boku ;) Jutro kolejna wizyta rano w klinice . Czasami mi słabo , ale tak po za tym wszystko dobrze. Chłopak mój kochany cały czas przy mnie jest i nawet nie chce żebym sama coś robiła :) Wiem , że się zastanawiacie jak to jest z myciem i odkazaniem ran Ja po wyjściu miałam od razu zalecenie żeby codziennie myć mydłem antybakteryjnym , psikać octeniseptem szwy i miejsce po drenach . Później wycieram się gazą bawełnianą z apteki . Do tego smaruje maścią tylko szwy. Tzn mój chłopak to wszystko robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Ja po operacji będę sama czy dam radę ? będę musiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Anna każdy inaczej przechodzi ten okres. Ja bym sama.nie. dała rady Zależy też ile. w klinice będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Justyna z kliniki wychodzę na drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Anna może uda Ci się kogoś załatwić żeby chociaż czasami ktoś przyszedł i pomógł Troszkę powiem szczerze nie rozumiem czemu wypuszczają z klinik nanastepny dzień . Ja jak poszłam o 14 we wtorek to puszczali w piątek dopiero. Jednak będziesz miała. ciężko. tylko kilka dni bo ja od wczoraj lepiej się czuje . Ból spoko do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×