Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość 104daisy
Justyna proszę sprawdź maila ;-) Super, że już dobrze się czujesz teraz tylko cieszyć się nowymi piersiami pozostaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Gość Ania poradzisz sobie. Ja byłam sama i ogarnęłam. Znajomi tylko wpadali przez pierwsze 3 dni zeby sprawdzisz czy wszystko ok. Zrób sobie większe zakupy. Przygotuj wszystko i będzie dobrze. Ja jestem juz 3 miesiące po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Magda dzięki , ktos tam wpadnie do mnie zaglądnąć ale wolę być sama niż z kimś i dzieciakami które mimo że ktos jest do opieki nie oszczędzają mamy , wiem to nieraz przerabiałam przy chorobach Magda gdzie robiłaś zabieg i jakie masz implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Angela jak tam dzisija ? stresujesz sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
dziewczyny mam pytanko dr Mariusz Wysocki, robiła któraś z was u niego piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
Anna dasz radę, to prawda że każdy inaczej znosi ból, ale tak naprawdę największy problem jest z podniesieniem się z łóżka, w szpitalu jest podnoszone oparcie wiec jest łatwiej a w domu warto sobie podłożyć jakies poduchy wtedy łatwiej się podnieść. Kanapke, kawe/herbatę sobie zrobisz tylko trzeba mało wody gotować ;) żeby nie szarpać się z czajnikiem ;P włosy sobie umyjesz np. nad wanną wtedy nie trzeba rąk wysoko podnosić. Trzymam kciuki będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanglea
Dziewczyny ja juz w nocy jade do kliniki zeby na rano tam byc .. Stres ogromny .. Jade prosto z wakacji ! Jestem nad morzem .. Boje sie bolu i narkozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Dziewczyny jak nie bede sie odzywać to znaczy ze jest zle ! Do 15 ma byc po wszystkim wiec wieczorem jak dam rade odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Angela trzymam kciuki będzie dobrze!!! Czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
3mamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Ależ stres powinnam juz spac a ja przeglądam wszystkie fora które czytam setny raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Angela będzie dobrze :) Będziesz zachwycona , ja już się super czuje Czyli tylko 4 dni ciężkie :) Będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Angela odezwij się ja już będziesz po . trzymam kciuki ja ide pod nóż w przyszlym tygodniu i też pewnie nie będę spałą noc przed Będziesz to miała za sobą i bedzie dobrze Justyna jak twoje (.)(.) ? podeślesz mi fotkę ? to juz tydizeń po zabiegu ? nita82@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Justyna a Ty nie byłaś wczoraj na kontroli? i jak tam wszystko dobrze się goi? Angela trzymam kciuki za dziś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Dziewczynki ja juz w klinice operacje mam miec około 12 a po zabiegu 2 h nie moge telefonu i bede musiała odpoczywać czyli o 16 bede mogła sie odezwać ..ciekawe czy dam rade .. Najbardziej sie boje narkozy zeby wszystko było ok zeby sie wybudzić a bolu to chyba w domu najgorzej bo nie bede miała kroplówek a wiadomo one lepiej działają .. I boje sie tez tego słonia na klacie zobaczymy .. Ja robie od razu tez czubek nosa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Angela, powodzenia. Pozazdroscic, ze to już. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Angela nie bój się naprawdę będzie dobrze ..Skoro ja taki cykor dałam. rade to ty tez dasz rade :) Ucisku się nie bój :) ja się bałam a nie czułam. żadnego dyskomfortu tylko.nie dobrze było. przez pierwsze kilka godzin. .. I tez nie dostałam. tabletki na uspokojenie przed operacja i tak poszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Tak Daisy byłam. wczoraj na kontroli i wszystko jest idealnie . Lekarz był pewien ze jak jestem szczupła to będą na początku twarde ale są juz miękkie aż sama jestem w szoku Jutro mam ściągane szwy :) 3 razy byłam na kontroli po operacji , sprawdzali czy wszystko.oki i wyciągał. jeszcze chłonkè która się zbierała . Pewnie jeszcze sporo one się jeszcze zmienia Dzisiaj będzie tydzień po operacji Zrobię zdjęcia bo nie robiłam to wam.wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie zobaczę jak wyglądają Twoje nowe nabytki tydzień po, bo po samej operacji były super ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala ma biust
Cześć dziewczyny, jestem czwarta dobe po operacji. Chciałam zapytac jak długo nosiłyście pas uciskowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Angela trzymamy kciuki Już na pewno po operacji :) Czekamy na wiadomość od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Dziewczynki ja juz po ! W szpitalu nic nie boli co prawda moja klinika ma jakis tam certyfikat szpital bez bolu ale nie wiem .. Działają pewnie jeszcze leki z operacji najbardziej sie teraz boje zeby tfu tfu nie było żadnych powikłań i zeby w domu jakos strasznie nie bolało ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10daisy
No to super, że dobrze się czujesz Angela. Bedzie dobrze zobaczysz. A jak wrażenia z obecności nowych "przyjaciółek"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Angela cieszymy się ... zobaczysz nie będzie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Justyna jaki odczuwałas ból w klinice w dniu zabiegu od 1 do 10? Odpisz prosze to ważne dla mnie :) Dziewczyny ja to chyba w ogole jakos dziwnie przechodzę ja niecała godzine po wybudzeniu poszłam siku bo mi sie strasznie mocno chciało a w basen nie mogłam sie zmusić wysikac .. Nie dało sie .. Wiec wstałam ublagalam chociaz nie bardzo sie chciały zgodzić lekarka z pielęgniarka ale poszły ze mna i sie wysikalam wiec wstaje cały czas co jakis czas .. Ból to takie 3 największy jaki odczuwałam to 5 ale bardzo krótko jak leze bez ruchu to ból moze jakies 2 .. Chwilami sie w głowie kreci przy wstawaniu mocniej .. Dodam ze ja mam bardzo niski próg bolu nigdy nie rodziłam dzieci a implant jak na moja wagę jest spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Angela no to rewelacja! Oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Angela ja miałam operację o 17.30 i do 6 rano mało co czułam ból tak 3 na 10 Dopiero o 6 rano się zaczęło, ale spokojnie dasz radę A jaka pojemność 350 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangla
Boje sie teraz ze w szpitalu ok ok a jak pójdę do domu to nie wytrzymam .. No i tych powikłań oby ich nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Justyna 325 ale ja swoich miałam małe b i sa spore dla mnie rozmiar ok daj @ dam Ci fotki , allergan wysoki profil 325 wiec chyba te co i Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
diamanteshop@wp.pl Ja mam z Mentora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×