Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćangela
Dziewczynki ja juz wstałam i pierwsze co to poszłam umyć zeby i wziąć lekki prysznic od pasa w dół , wytarłam sie ubrałam nadal w piżamkę bo bede jeść śniadanko pani puściła mi wlasnie ketonal w kroplowce i bede niedługo ruszać do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Robiłam w linea corporis doktor łon obecnie jestem bardzo zadowolona a lekarz kochany na prawde ale nie sugeruj sie jeszcze moja opinia bo 17 mam kontrole gdzie bedzie zdjecie szwów i gipsu z noska wiec wtedy Ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Angela no to elegancko ;-) czyli jak widać każda ma inny organizm i inaczej wszystko znosi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
gośćangela czyli nie jest tak źle jeżeli chodzi o ból ? Mi jeszcze trochę zostało i zaczynam najbardziej bać się bólu, zwykłe pobranie krwi dla mnie to już wyczyn. Za 17 dni i ja będę się kłaść na stół :) Dziewczyny czy po 10 dniach dam radę wrócić do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Ja robiłam u dr Śliwińskiego w Szczecinie. .Klinika AMC Art Medical Center Miałam. go z polecenia u widziałam kilka jego efektów operacji . Bez wątpliwości oddałam swoje piersi w jego ręce :) Angela super ze tak dobrze znosisz :) Będzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Ja robiłam w AMC Art Medical Center Dr. Artur Śliwiński w Szczecinie Poszłam z polecenia kilku osób , widziałam. tez wiele.efektow pracy doktora . Także bez wątpliwości wybrałam. tego lekarza . Zaraz jadę na zdjęcie szwów to zrobię zdjęcie :) Angela dobrze słyszeć ze tak dobrze sobie radzisz po operacji :) Myśl. pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSabina
Mam do Was pytanie odnośnie alkoholu teraz w niedzielę mam wesele( jako gość) a w następny czwartek operacje i nie wiem czy powinnam pić, całkiem wyleciało mi to z głowy i zapomniałam się zapytać lekarza niby blahostka, ale ciekawi mnie czy mogę więcej wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Ja robiłam w AMC Art Media Center w Szczecinie u dr Śliwińskiego Poszłam z polecenia , poza tym widziałam sporo efektów pracy doktora . Także bez wątpliwości od razu wiedziałam. do kogo pójdę . Angela super ze tak dobrze się czujesz Ja jadę na zdjęciu szwów i niestety w domu zaliczyłam upadek z sofy . Mam nadzieję że nic się nie stało . Spadłam na plecy i uderzyłam oo podłogę i kanapę plecami i rękoma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matulu Justyna uważaj na siebie kobieto, ale nic z pewnością się nie stało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Justyna mamy nadzieje ze wszystko ok , Sabina ja na książeczce która przygotowywała do pakowania do kliniki etc miałam zeby nie pic alkoholu 24 h przed wiec w niedziele raczej spokojnie mozesz jak to 4 dni do zabiegu tylko papierosów nie mozna jakos 2 tyg przed juz palić .. ( na szczęście nie pale ) dziewczyny póki co praktycznie nie boli mam nadzieje ze to nie jest tak ze dzięki kroplowkom a w domu ze zacznie sie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Wszystko dobrze :) Nic się nie stało . Szwy zdjęte ale w piątek mam jeszcze przyjść :) Faktycznie jak patrze na zdjęcia z dziś i dzień po operacji to są bliżej siebie i maja ładny kształt . Bardzo ładnie się goja. Ja miałam przez sutka cięcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Angela, super, ze tak dobrze znosisz jak na razie. Są dziewczyny co po dwoch dniach same sie ogarniają i wygląda, że możesz być jedną z nich :-) Dołączam się do prośby o fotki, bo też startuję z małego b, tylko planuję allegran wysoki profil 345, więc o ciut większe. iwona@iwist.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Iwona juz wysyłam zdjęcia daj znac co myślisz ja mam 325 wiec to jest niewielka różnica wazę 48 kg 165 cm no i wlasnie te 325 wyszło mysle takie większe C ? Sama nie wiem .. Zdjęcia które wysyłam sa robione w dniu operacji to prosze to wziąć pod uwagę Miałam możliwośc włożyć tez 350 ale lekarz mi włożył implanty o wysokim profilu przez co piersi tez sa większe , a te 350 to mogłyby mi na boki wychodzić zrobiłam tez nosek razem , czubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Dziewczyny jestem w domku ciezko mi otwierać drzwi klamki to sprawia problem i np zapinanie spodni etc ogólnie ruchy rekami nie sa przyjemne ale jak leze bez ruchu ból to 1 na 10 jak sie ruszę to juz takie 4 a przy ruszaniu rekami to boli no nie powiem ale jezeli tak bym to przeszła i jakby nic złego sie nie działo to serio nie boli .. Oby sie tylko nie zaczęło na wieczór czy cos.. Mam bardzo niski próg bolu wiec jak ja bym tak to przeszła to każdy przejdzie bez problemow serio .. Ale okaże sie co to bedzie teraz bez kroplówek i na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Justyna wyślij mi zdjęcia teraz dla porównania justynaszurek94@gmail.com , jak z bólem u Ciebie teraz ? Który to dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Iwona tez mam tej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela super, ze o tym wszystkim piszesz i o klamkach też :P będzie u nas zatem tydzień otwartych drzwi w domu :D no i męża uprzedzam, że będzie mnie musiał karmić :P Super, że tak dobrze to przechodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela moglabym również poprosić o fotki.. :) j.iliaszuk@wp.pl dziękuję Ja jeszcze 22 dni do zabiegu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Angela, powiedzialabym, ze idealne, nie za duze, nie za małe. W staniku wyglądają na odrobinę większe niż bez w lustrze. Jak się ułożą to będzie pięknie :-) Gratulacje. Jak wrazenia z linea corporis? Tez tam będę robiła? Ciekawi mnke czy ta doba w szpitalu to nie za mało, daj znać jak wrażenia. I szybkiego powrotu do funkcjonowania normalnego! Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Jak będzie miał kto Ci zrobić ktoregos dnia zdjecia z boku to ciekawi mnie jak z profilu wyglądają. Ale żaden pospiech. Tymczasem udanego wypoczynku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Daisy spokojnie dasz rade sama jeść nikt nie bedzie musiał Cie karmić ja nawet od brzucha w dół dałam rade wziąć prysznic w klinice ale ja to sie obawiam ze u mnie mega ból to sie wieczorem zacznie i jutro .. Zobaczymy .. Tak czy inaczej zjesc dasz rade sama na pewno :) ja to jakbym nie miała wyjścia to i zrobić bym zrobiła jakies tam kanapki czy cos ale krojenie bułek czy chleba mogłoby byc problematyczne.. Jak ktos Ci zrobi to zjesc spokojnie zjesz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Iwona spokojnie dam rade takie zrobić nawet dzis :) linea corporis obecnie moim zdaniem super , szczerze nie chciałabym zeby ktos sie sugerował moja opinia dopóki nie zdejmę szwów i gipsu z noska ale obecnie uważam ze super , wypowiem sie 17 sierpnia wtedy jest wizyta .. Mam nadzieje ze bedzie ok szczególnie boje sie komplikacji i efektu nosa , zobaczymy Jezeli chodzi o lekarzy to zdecydowanie wybierz lonia jak chodzi o piersi Nawet pielęgniarki z przychodni siostra tez u niego robiła bo mi opowiadała ( wiec pielęgniarka dla siostry chyba lepszego wybrała ? Tak mysle ) Następna kwestia to doba w klinice jedna moim zdaniem starczy ale te jedna warto wykupić bo jak tfu tfu jakies komplikacje to podobno w pierwszej dobie juz to widac wiec beda Ci udzielone informacje co do tego czy wszystko jest w porządku ( kolejna wizyta z lekarzem dopiero po tygodniu na zdjęciu szwów juz ) poza tym opieka dobra i kroplówki dobrze działają 1200 zł to duzo ale moim zdaniem lepiej wykupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Iwona a Ty kiedy masz zabieg i który lekarz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
A i mi lekarz pozwolił spac na boku ale chyba nie bede ryzykować i sobie to odpuszczę chociaz jeszcze z 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela no wiec to spanie na plecach mnie przeraża, ale zwolnienia 2 tygodnie będę miała wiec mogę być niewyspana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Justyna co myślisz o naszym rozmiarze ze zdjeć ? Tak samo wyszły czy moje lekko większe ? Zastanawiam sie bo miałam małe B a Ty A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Daisy no mi lekarz pozwolił na boku spac mowil ze jak tylko czuje sie na siłach sie na bok kłaść to oczywiście ze moge , ale wole nie ryzykować poczekam z tym jeszcze kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela bardzo ładne masz piersi..:) Życzę szybkiego powrotu sił.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Aallee mam watpliwości czy lekko nie za małe zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc angela ile dalas finalnie za biust w Linea Corporis?Czytam o tej klinice,ogladalam filmiki na necie z operacji pow.biustu i sklanialam sie ku Stankiewiczowi...Ile czekalas od konsultacji do operacji i ile jest tych konsultacji bo juz sie pogubilam..Ja mam 169cm i waze roznie ale okolo 55.Konsultacje mam za miesiac.Nie wiem nawet jakie brac wkladki ale z tego co czytam i widze na fotkacj jednak okragle(bohe sie ze anat.sie przekreca).Poza tym mam troche swojego biustu i urodzilam 3dzieci wiec skora nie jest napieta i raczej jest gdzie implant wlozyc.Zobaczymy co mi Stankiewicz powie bo do niego sie umowilam... Moge prosic fotki na maila natasza251@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×