Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Estella35

Nowoczesne meble Adriana Furniture

Polecane posty

Gość Alibaabka
Świetna myśl Ekspert Dekoral. Super by wyglądały jasno popielate ściany a jedna z nich w delikatnym turkusie. Uwieńczeniem całości byłyby właśnie te kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leorka80
Wyobraziłam sobie wspomniany kolor ścian w połączeniu z tymi kanapami i rzeczywiście całość wyglądałaby cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewexa
Jasny popiel tak, beż śrenio mi pasuje do turkusu. Jako element ozdobny na ścianach na pewno zawiesiłabym lustra w białych ramach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofoklesa54
Czemu beż nie pasuje? Ależ świetnie łączy się z turkusem tylko musi to być jasny odcień beżu. Nie taki wpadający w brąz. Ja bym zaszalała i połączyła ten zestaw kanap z waniliowym kolorem ścian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanecznaiskierka
Sofoklesa a nie wydaje Ci się, że mogłoby być trochę za mdło? Nie wiem tylko czy turkusowy kolor tych kanap jest identyczny jak na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrieleczka
Bardzo oryginalny kolor tych kanap. Na pewno pięknie prezentuje się w domu ale i reszta wnętrz powinna byś utrzymana w nowoczesnym tonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czykadełka
Zgadzam się z Ekspertem Dekoral, nie powinniśmy bać się kolorów. Zwykle jest tak, że jeśli jest moda np. N beże to w każdym mieszkaniu są beże, jeśli moda na biel, to wszędzie na ścianach biel. Bądźmy oryginalni i pomalujmy swoje wnętrza na inne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igreszenka
Z tą modą i kolorami to tak było kiedyś. Może dlatego, że i wyboru farb nie było i dlatego większość ludzi malowała pokoje na biały kolor. Pamiętam też jak swego czasu luksusem było posiadanie w domu boazerii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniccaa
Oooo... boazerię to i ja pamiętam:) Nawet taką miałam w domu. A jeśli chodzi o kanapy to bardzo mi się podobają. I wcale ich kolor nie jest szaleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurytiuska
Kolor tych kanap ok. Taki letni. Ja w ogóle lubię turkus więc****ewnie dlatego przypadły mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xennaa
Meble może białe? Koniecznie o nowoczesnych i prostych formach. Lustra i szkło też pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kancurelia
Estella35, jeśli chcesz mieć nowoczesne wnętrze dodatki ze szkła i właśnie np. obrazki w odcieniach turkusu. Też jestem za białymi meblami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszamerka
Estella35 wszystkie jasne meble będą pasować. Odnośnie dodatków to turkusowe i białe. Nad komodą zamiast obrazu możesz zawiesić duże lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamitamii
Peresonka fajna ta kanapa. Ładnie wygląda. Nie wiem jak Wy ale ja uważam że, w domu powinna być kanapa rozkładana np. na wypadek gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaKatowice
Rzeczywiście ładna ta kanapa Peresonka. Niestety nie mam takiej choć bym chciała. A można zapytać jaka jest jej cena bo nie dopatrzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yenterola
Właśnie jestem na etapie wyboru kanapy i mebelków. Ciekawe pomysły tu dajecie. Nabrałam też ochoty na ten jasny popiel na ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafinka1
Według mnie obie kanapy tu przedstawione są warte zainteresowania. Chociaż mnie osobiście bardziej podoba się ta druga kanapa ( nie turkusowa). A rozkładana kanapa tak na wszelki wypadek powinna w domu być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassaandraa
Rozkładana kanapa szczególnie w blokach to bardzo przydatna rzecz. Wiadomo, nie każdy dysponuje sypialnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guciana
Ja bym bardziej powiedziała, że rozkładana kanapa w mieszkaniu w bloku to konieczność. Nawet jak ma się kącik sypialniany to taka kanapa się przydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepiękna turkusowa sofa!!! Ściany białe lub coś z szarości. Meble białe, ale dobrze też będą wyglądały z naturalnego drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataMiszowiak
Ja mam w domu dwie rozkładane kanapy. Jedna w salonie a druga w pokoju dziecinnym. Obie sprawują się świetnie zarówno jako łóżko i jako codzienne siedzisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaulaa1
Jestem szczęśliwą posiadaczką sypialni jednak kanapę która się rozkłada posiadam również. To takie awaryjne spanie na które można np. wygonić męża jak się pokłócimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emanuella12
Nie słyszałam o kanapach tej firmy Adriana Furniture choć patrząc na zdjęcia faktycznie są bardzo ładne. A rozkładaną kanapę w domu też mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nansonadia
Zawsze lubiłam i lubię oglądać ładne meble. O firmie Adriana Furniture czytałam bodajże w Dobrych Wnętrzach i jest chwalona. Z całą pewnością odwiedzę sklep z tymi meblami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melaniazet
Mi się podoba w kanapach głównie ich prosty wygląd i wygoda. W sumie to kanapa musi być przede wszystkim wygodna a potem cała reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaa12345
Dołączam do Melanizet. Każda kanapa musi być wygodna zarówno do siedzenia jak i ewentualnego spania na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januaria
W porządku meble. Ja raczej grymaszę podczas zakupów wyposażenia mieszkania ale te akurat mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taszeriada
Byłam raz w tym sklepie. Na pewno jeszcze się do niego wybiorę bo upatrzyłam sobie jeden fotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×