Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Estella35

Nowoczesne meble Adriana Furniture

Polecane posty

Gość Piszaretka
Super mebelki i nawet spodobały się mojemu chłopakowi a to już duże wyzwanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akejla
Koleżanka ma kanapę tej firmy. Jest zadowolona i z jej użytkowania i czyszczenia ( ma 2 małych dzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariila
Widziałam ofertę tego sklepu na stronie internetowej. Słyszałam też o tym sklepie od znajomych. Oni kupowali tam narożnik. Podoba mi się i jest naprawdę duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astredesa
Najładniejsze to te meble, które są niespotykane. Jeśli takie w tym sklepie są to już mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femina99
Zaciekawił mnie ten sklep i musiałam w nim być. Dużo w nim kanap i narożników większych i mniejszych. Ogólnie mi się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martczkaeczka
Podobają mi się meble Adriana Furniture. Szkoda że w sklepie są tylko meble do siedzenia bo stylistykę mają ekstra i chętnie kupiłabym też inne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karensisi
Widziałam te meble w sklepie. Owszem, są nowoczesne ale bez przesady. Mają swój styl i klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temenaania
Nie znam się za bardzo na meblach tzn. na ich jakości ale tej firmy bardzo mi się podobają. Może się skuszę chociaż na fotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szemrawa
Meble Adriana Furniture są jak wypisz wymaluj z katalogu. Są śliczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namostka
A kupował ktoś fotele tej firmy? Dobra jakość? Mam zamiar kupić 2 ale jeszcze się waham. Na razie czytam opinie o tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szantala81
Jeden narożnik tej firmy bardzo mi się spodobał. Czekam aż będzie na niego promocja.W sumie mogłaby być niedługo bo chcę trochę odświeżyć pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarnobrzeska
Miałam okazję zobaczyć tylko kilka kanap na zdjęciach tej firmy. Ładne i elegancko wyglądają. Nawet te nowoczesne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karizesa
W wyborze kanapy chyba najważniejsza jest jej jakość dlatego na to zwracałabym szczególną uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZielarkazNysy
Powiedziałabym, że meble Adriana Furniture są i nowoczesne i klasyczne. Do wyboru do koloru. Oglądałam je i zgodzę się z opinią, że są ładne i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet ładne są meble tej firmy. Widziałam je tylko w sklepie. Może jeszcze kiedyś do niego się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokasta42
Czy ja wiem, czy takie nowoczesne meble są w sklepie tej firmy? No niektóre tak ale dużo jest też klasycznych kanap i foteli. Ładnych zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja789
Słyszałam o tej firmie od znajomej, która właśnie skończyła meblować mieszkanie. Podobno super wygodne kanapy i fotele produkują. Jak będę w Warszawie, z ciekawości odwiedzę ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszkowska
Jeśli ktoś szuka mebli do siedzenia w domu to warto ten sklep odwiedzić. Wiadomo, że duży wybór mebli jest ważny, ceny i jakość też, dlatego mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomidorka78
Jakość tych mebli extra. Muszę zadzwonić do tej firmy i zapytać czy zrobią mi komplet wypoczynkowy w wybranym przezemnie kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netowakobietka
Najładniejsze kanapy jakie widziałam. Dosłownie i myślę, że nie przesadzam. Szezlongi też mi się bardzo podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKsińska
Tak się zapytam bo planuję kupić szezlong tej firmy.Czy według Was, można postawić taki mebel w przedpokoju?Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maridaa
Koleżanka kupiła sofę Adriana Furniture i bardzo sobie ją chwali. Też zamierzam wymienić swoją kanapę na nową, tylko ja zastanawiam się nad narożnikiem. Muszę zajrzeć do tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaMakłowska
Nowoczesne i fajne:) Mi się b. podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKraszyce
Podoba mi się jakość wykonania tych mebli. Oglądałam je niedawno. Warto je kupić... serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Porszyńska
Przyjemne i ładne meble. Byłam w sklepie Adriana Furniture tydzień temu. Duży wybór kanap i mebli tapicerowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie najpiękniejsze meble maja w http://mebleramadan.pl/ - świetnie się sprawdzsają sa bardzo solidne. Jestem z nich bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka789
Kanapa i fotel są w cudownym kolorze i wcale ten kolor nie jest za odważny. Znam i cenię meble firmy Adriana Furniture. Porządna firma i sprzedaje wysokiej jakości meble. Będziesz zadowolona. Co do koloru ścian, jasnoszare ściany będą pasować, albo nawet takie lekko ciemniejsze- grafitowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina77
Po wizycie w sklepie Adriana Furniture, zakochałam się w szezlongach. Mało spotykane meble ale jakie ładne ! Ma ktoś w domu taki mebel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam szezlong Adriana Furniture. Fajny mebel i super wygląda w salonie. Znajomi się zachwycają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×