Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Estella35

Nowoczesne meble Adriana Furniture

Polecane posty

Gość gość
Dużo klasowego towaru z importu, zwłaszcza takich mebli jak fotele biurowe, krzesła i stoły oferują na portalu www.mebel-partner.pl. Właściciel dba o jakość i sam lata do Chin, żeby na miejscu sprawdzić towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iris098
Jak się szuka kanapy/fotela/sofy/narożnika to rzeczywiście warto w tym sklepie być. Wybór jest olbrzymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaWarszawa1
Zdecydowanie są nowoczesne. I do takich też wnętrz. A czy mi się podobają? Oglądałam tylko na zdjęciach ale raczej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majalili
Dużo dobrego słyszałam o tej firmie ale sama nie mam kanapy Adriana Furniture.Jeszcze nie mam:) Bo kolejną tam właśnie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannasisi
Śliczny ten turkusowy kolor. Taki aż lazurowy. Chciałabym mieć taką sofę u siebie w domu. Pewnie daj***ardzo wakacyjny klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina11111
Oglądałam te meble i powiem, że są rzeczywiście bardzo ładne. Kolorystyka również nietypowa i tu wielki pokłon w stronę producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamerewicz
Moja żonka nie mogła się napatrzeć na większość kanap tej firmy aa to oznacza, że szykuje się kolejny wydatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was kupował meble tu www.dominova.com.pl ? :) jak sprawuja sie te meble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budzikowa1
Mi akurat kanapa się bardzo podoba ale wybrałabym ją w innym kolorze. Widziałam że jest też biała i ją bym wybrała na miejscu założycielki tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maule
Co tu dużo mówić. Byłam w sklepie tej firmy w Warszawie i muszę powiedzieć, że wyszłam z niego zachwycona. Nawet jak nie ma się zamiaru kupować mebli to i tak warto popatrzeć na całe stylizacje zamieszczone w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmarissa
Inspirujące meble o ciekawej, prostej ale urzekającej formie. Widziałabym nawet takie u siebie w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meriza
Oglądałam ofertę tej firmy na stronie internetowej i faktycznie mają nowoczesne meble ale takie z szykiem i klasą. Wiele wzorów mebli pasowałoby do różnych wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinesa51
Nooo… dopisuję się do chętnych osób na turkusową sofę. Ekstra się prezentuje. A kolor ścian? To zależy jakiego koloru masz inne meble w pokoju i od koloru podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczka00
Rzeczywiście trudno dopasować kolor ścian do turkusowej kanapy. Ja chyba bym zrobiła wakacyjny klimat i pomalowała je na delikatnie cytrynową barwę. Do tego sporo zieleni w donicach i będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jetisa
Fajowe te meble. Widziałam je w sklepie Adriana Furniture. Mam kilka typów kanap które spodobały mi się najbardziej. Ta turkusowa też ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziziana
Nie przypuszczałam, że polska firma może produkować takie ładne meble. Rzeczywiście robią wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty39
W dzisiejszych czasach aby kupić dobre meble to trzeba mieć dużo szczęścia. Zwykle produkują masówki na jedno kopyto. Widziałem meble tej firmy w sklepie i są ładne. Wyglądają też na porządne ale jak jest w rzeczywistości… tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellaArina
GatiaMatia, fajna ta kanapa ale czy na pewno wygodna?? Wydaje mi się że ma trochę za niskie oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clemena
Nie mnie oceniać meble których sama nie mam w domu ale ładnie wyglądają i na pewno jak będę kupować kolejną kanapę to zajrzę do sklepu tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria
Każdy ma swój gust odnośnie mebli. Tej firmy mi się akurat podobają chociaż jestem wybredna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SisJ
Kupowałam fotel i sofę tej firmy. Szybki czas realizacji mojego zamówienia i miła obsluga w sklepie. Generalnie polecam za całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haligotka
Jak tu powiedzieć coś złego na temat tych mebli jak są takie ładne? No nie da się a tak bardzo chciałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekis
Raz byłam w sklepie tej firmy. Ogromny wybór mebli do siedzenia w różnych kolorach i w różnych formach. Trudno nie trafić na swój wymarzony mebel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karikarii
Polecam meble tej firmy. Ładne, świetnej jakości no i nie ma absolutnie do czego się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szabita
Widziałam te meble u znajomych. Oni mają narożnik tej firmy. Ja niestety jeszcze nie mam. Piszę jeszcze bo mam w planach kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licija
Właśnie ja też zastanawiam się nad kupnem tylko że narożnika tej firmy. W przyszłym tygodniu chciałabym go zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mebelowa
Fajnie się czyta tyle pozytywnych komentarzy o polskiej firmie. To znaczy, że i nasi producenci robią przedmioty najwyższych „lotów”:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×