Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Estella35

Nowoczesne meble Adriana Furniture

Polecane posty

Gość gość
Słyszałam o tej firmie pozytywne opinie. Meble też mają bardzo ładne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meturia78
Moim zdaniem meble tapicerowane Adriana Furniture są bardzo eleganckie i ładnie wyglądają. Chętnie kupiłaby kanapę i fotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinowska66
Adriana Furniture to dobra firma. Mówię to jako klientka gdyż już od kilku lat kupuję meble tej firmy. Jak dla mnie, są niezawodne i bardzo ładne. Duży wybór a to przecież też ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andalluzja
Swego czasu miałam kanapę Adriana Furniture i nie mogłam na nią narzekać. Po przeprowadzce do innego miasta, zmieniałam meble ale na pewno jeszcze kanapę tej firmy kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnaa amba
Byłam w sklepie tej firmy. Duży wybór kanap i foteli. Fajne meble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaWawa11
Byłam w zeszłym tygodniu w sklepie Adriana Furniture. Mają mnóstwo mebli i w końcu wybrałam narożnik do salonu jakiego szukałam. Ładne meble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elusiawalbrzych
Jest dużo mebli na rynku ale w sklepie Adriana Furniture podobają mi się bardzo. Super kanapy i z tego co czytałam to też dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJusztowska
Meble są rzeczywiście nowoczesne i ładne. Widać, że firma Adriana Furniture dba o szczegóły i jakość mebli które produkuje. Jak dla mnie mebelki są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma sofę tej firmy i jest zadowolona. Ma też trzyletnie dziecko więc wybrała model sofy ze zdejmowaną tapicerką. Wiadomo, w przypadku małego dziecka często zdarzają się zabrudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakuskaaa
Estella, bardzo fajna ta kanapa. Fotel zresztą też. A jest więcej podobnych mebli w tym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam kilka kanap firmy Adriana Furniture w sklepie we Wrocku. Podobały mi się. Widać już na pierwszy rzut oka, że meble doskonale wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia9104
Zdecydowanie nowoczesne i fajne meble są tej firmy. Widziałam, czytałam opinie i nawet kupiłam sofę Adriana Furniture. Jestem mega zadowolona,Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam fajnej sofy i zajrzałam do sklepu Adriana Furniture. Wybór kanap ogromny i przyznam, że miałam problem aby wybrać sofę. Podobały mi się wszystkie a przecież wszystkich nie mogłam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinaZarena
Moja teściowa ma komplet wypoczynkowy Adriana Furniture. Bardzo ładnie wygląda . Z tego co wiem, to cenowo też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaKołakowska
Widziałam meble Adriana Furniture w Centrum meblowym. Pięknie wyglądają i marzy mi się taka jedna kanapa do salonu czy szezlong.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paduszewska
To prawda że nowoczesne są meble firmy Adriana Furniture ale też i ładne. Jak dla mnie to nowoczesna elegancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Architektt
Rzeczywiście meble firmy Adriana Furniture są nowoczesne ale i też najzwyczajniej w świecie ładne. Dobre też jest ich wykonanie. Mam komplet wypoczynkowy tej firny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaria
Super Kanapy sofy są tej firmy. Kuzynka kupowała i widziałam u niej w domu. Kanapa jak z ekskluzywnego salonu mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaKasprowo
Też jestem na etapie szukania kanapy do salonu. Z czystej ciekawości zajrzałam na stronę Adriana Furniture i rzeczywiście mają bardzo eleganckie ale równocześnie nowoczesne sofy i kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarka77
Adriana Furniture ma w ogóle ładne meble tapicerowane. Osobiście miałam problem z wyborem sofy bo aż taki wybór mebli. 2 razy byłam w tym sklepie aż udało mi się podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirellaO
Kanapa bardzo fajna a kolor super. Słyszałam dobre opinie o firmie Adriana Furniture więc śmiało możesz kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralettka
Meble Adriana Furniture kojarzą mi się z luksusem. A przynajmniej na takie wyglądają. Nie mam mebli tej firmy w domu (niestety) ale mam nadzieję że w najbliższej przyszłości kupię narożnik Adriana Furniture. Bardzo podobają mi się meble tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinkaMatuszewska
Ktoś mi kiedyś mówił o meblach tej firmy i zupełnie o tym zapomniałam do momentu aż nie zaczęłam poszukiwać nowej kanapy do salonu. Sklep ekstra, duży wybór mebli tapicerowanych i obsługa przemiła.Adriana Furniture to firma zdecydowanie godna polecenia:)Tak tylko piszę jakby ktoś również chciał kupić kanapę czy sofę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludanka
Lux mebelki:) Widziałam na stronie meble Adriana Furniture i bardzo mi się podobają. Już wiem co sobie zażyczę na gwiazdkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armanaa

a widzieliście już meble z Caya Design ? Moja znajoma meblowała ostatnio nowy dom i kupiła właśnie u nich sofę do salonu. O matko robi wrażenie! Taki nowoczesny styl z nutką elegancji, Meble stylizowane na styl włoski, czyli tak jak lubie najbardziej 🙂 Super jest to, że klient może sam zadecydować od podstaw jak duża będzie sofa czy narożnik czy też jakim materiałem będzie pokryta ( można nawet łączyć różne rodzaje). Większość sof posiada też funkcję spania co sprawia, że mebel poza tym, że fajnie wygląda jest też bardzo funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz nowych mebli do salonu? Warto zacząć od nowej sofy! To mebel, na którym będziesz relaksować się po całym dniu pracy, warto zatem zadbać o to, aby był wygodny. Niezależnie od tego, czy preferujesz tradycyjne, czy nowoczesne modele, w naszym sklepie www.super-sofa.pl z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wszystkie oferowane przez nas sofy łączy najwyższa jakość i staranne wykonanie.

Pozdrawiamy

Super-Sofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenza

Estlla, kanapa/sofa kupiona? A możesz wkleić jeszcze raz ten link do tej sofy? Zaciekawił mnie jej kolor a nie słyszałam nigdy o firmie Adriana Furniture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×