Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Estella35

Nowoczesne meble Adriana Furniture

Polecane posty

Gość Niebieskaagneska
Ja bym powiedziała, że część mebli tej firmy jest nowoczesnych a część nie. Oczywiście wszystkie mają wyjątkową stylistykę ale wydaje mi się, że bardzo oryginalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kratolella
Szukając mebli do salonu, wpadłam na sklep firmy Adriana Furniture zupełnie przypadkiem bo wracając z pracy. Finał tego był taki że wyszłam z niego z 1. Kupioną kanapą 2. Z telefonem od męża „ Co tak długo?”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKrakow
Jutro jadę oglądać te mebelki. Może uda mi się nawet naciągnąć męża na nową kanapę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbatuszka
Wierzcie mi albo nie ale ze sklepu tejże firmy naprawdę jest trudno wyjść bo tyle jest kanap do obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niczekajka
Bardzo eleganckie meble i w sumie na każdą kieszeń. Na pewno są lepszej jakości niż te w sieciowych sklepach. To widać nawet na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuteczka1
Chętnie usiadłabym na jednej z kanap tej firmy aby wyrazić swoją opinię. Niestety nie miałam okazji więc powiem tylko że na zdjęciach wyglądają przecudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massolina
Lubię nowoczesne meble zatem podobają mii się też tej firmy. Jak ktoś szuka kanapy czy fotela to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietkaletka
Dosłownie jak z katalogu są te meble. Widziałam je i na zdjęciach i w sklepie. Wyglądają fantastycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klepisanna
Jak ktoś szuka kanapy to myślę że powinien ten sklep odwiedzić. Ogromna powierzchnia i cała masa kanap foteli. No do wyboru- do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielnika
Ciekawy styl tych mebli. Niby nowoczesny ale bardzo elegancki. Szczególnie tych mebli skórzanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unamora
Super! Podobają mi się kanapy i narożniki Adriana F. choć oczywiście niektóre bardziej a niektóre mniej. Jednak kupiłabym i pewnie tak zrobię po zakupie mojego pierwszego mieszkanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Childerka
Każdy ma inny gust choć mi akurat podobają się meble tej firmy. Są modele kanap które pasują do mniej lub bardziej nowoczesnych wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpaniaW
Dla mnie mebelki superowe. Z przyjemnością przygarnęłabym sofę i fotel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopadowadziewczynka
Będąc w Warszawie, byłam w sklepie Adriana Furniture. Chodzenia tam jest na pół dnia i oglądania. Wszystko ładne i wszystko chciałoby się mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrejAlicja
Najładniejsze skórzane narożniki jakie widziałam są w tym sklepie. Bardzo duży wybór . Foteli też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plisseczka
Nowoczesne ale mające swój elegancki wygląd. Meble które pasują praktycznie do każdego stylu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszaałka
Fajne :)Mi podobają się wszystkie meble w tym sklepie. Chyba nie ma modelu , który uznałabym za brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Affegamma
Ładne meble są w tym sklepie. Fajnie też jest urządzony. Wcale nie odnosi się wrażenia, że to sklep:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfemoza
Byłam w sklepie Adriana Furniture i przyznaję, że wybór kanap i foteli jest obłędny. Do wyboru, do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aberdena
Meble Adriana Furniture są nowoczesne ale i eleganckie. Turkusowe kanapy mnie zachwyciły i jestem pewna,że sobie taką kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMysloice
Atrakcyjne meble biorąc pod uwagę co jest w innych sklepach meblowych a nie wspomnę już o sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zigzola
Bajecznie ładne kanapy i fotele. Duży wybór. Obicia mebli wyglądają na porządne a to ważne bo przecież mają wpływ na trwałość tych kanap czy foteli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariwa
Na pewno interesujące meble. Widać, że firma Adriana Furniture lubi elegancką nowoczesność i dobry styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winelka
Ładne meble i duży wybór w tym sklepie. Ogolnie cały sklep bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Varietta
Oglądałam zdjęcia kanap Adriana Furniture na stronie internetowej i jeden model spodobał mi się bardzo. Chodzi o kanapę i fotel w kolorze różowym. Mam tylko dylemat jaki kolor ścian by pasował oprócz białego. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesiss
Spoko meble ale jak dla mnie mają ciut za duże narożniki. Kupiłabym gdyby był jakiś mniejszy. Niestety nie miałam czasu aby obejrzeć wszystkie meble i dlatego może tych mniejszych narożników po prostu nie widziałam. Ogólnie meble są o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katriskazblis
Varietta, no białe ściany najładniej by się komponowały z różem. A możesz podać link do strony z tą kanapą? Albo wstawić tu jej zdjęcie jeżeli się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janineczka
Ja właśnie planuję kupić nową kanapę i tak się zastanawiam czy właśnie nie odwiedzić sklepu Adriana Furniture w Warszawie. Też mi się podobają kanapy tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleniacara
Dla mnie nawet fajne meble są tej firmy, szkoda tylko że taki duży sklep a meble tylko siedzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalazmiasta
Aż muszę się wybrać do sklepu tej firmy. Tyle pozytywnych o nim opinii. Może wybiorę tam kanapę do swojego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×