Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

...hahaha tu u mnie jednak klasyka :) ja o sprawach aktualnych a druga strona do Narodzenia Chrystusa wraca :) ... a wiecie co jest najgorsze ? ...ze na sprawy sprzed lat patrzy się z dzisiejszego punktu widzenia i z dzisiejszym doświadczeniem co jest po prostu irracjonalne :) ...ale cóż to tylko kobiety :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kasia nosowska to klasyka ;) a tamten nr, to ze wzgledu na bardzo przychylne komentarze recenzentow muzycznych, ktorzy "widza" w nim nowy trend w hip hopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kotka oczywiście ze nie wszystkie ... o indywidualności i podziwia dla otwartości niektórych ju Ci kiedyś napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj tam oj tam ... u mnie zawsze wszystko dotyczy obu stron ...tak się składa że po tych wszystkich latach nie jestem męskim szowinistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja absolutnie nie jestem feministką ale zwrotu "tylko kobieta =mężczyzna =człowiek " raczej nie używam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ciesze się bo uważam ze wojujace feministki robią kobietom więcej szkody niż pożytku :) ...mimo ze jestem za partnerstwo nadal za przywilej uważam całowanie damskich dłoni, puszczanie pan przodem czy odsuwanie krzesła w knajpie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dokładnie fundamentalizm po każdej stronie jest najgorszym z czym można się spotkać ... dojechałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nenufary
Ech wy faceci... żebyście z takim zapałem lecieli do robienia minetki jak ta kobieta z gifa...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nenufary
Kurrrfa , czemu on mnie nie wymasuje, wtedy kiedy ja tego chce?... Będę sobie zadawać to pytanie dzień w dzień, noc w noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość incognito
No ja zawsze jestem chętny, ochoczo biorę się za każdy zakamarek tych magicznych wrót... :-) Jeszcze raz pozdrawiam http://f**k-me-till-the-end.tumblr.com/post/119368339672

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nenufary
Tak swoją drogą, nie lubię ptysiów/ptysi(?), wolę rurki z kremem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nenufary
Okey, są goście lubujący się w minetkach ;) na szczęście tacy są... tylko mnie te masowanie pleców dręczy Dlaczeeeeeego?...Weź mnie pociesz jakoś, bo mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze kiedys zrozumie ze jak Tobie zrobi przyjemnosc to my sie to zwroci;) a dlugo jestescie razem? Moze jeszcze czas na dotarcie takich spraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×