Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

no to prawdziwa trauma :D Ja raczej wyparłam te wspomnienia. Zostały zabawne sytuacje i te może mniej miłe ale dające jakieś dreszczyk. Kiedyś nie otworzyły mi się drzwi pociągu. Wizja jazdy po nocy i powrotu pewnie rano z kolejnej stacji była tak nieciekawa, że mężczyzna, który jechał ze mną pociągnął za dźwignę otwierania awaryjnego. I wyskoczył :D Długo się nie zastanawiałam... Jak teraz patrzę na wysokość nasypu z tamtej strony to stukam się w czoło, że zrobiłam coś takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och jak ładnie to zrobiliście :D Ale chyba czasy jakiegoś innego ciacha zbliżają się wielkimi krokami. x Byłam. U masażystek i masażysty. Nieee, nie był to masaż erotyczny :D Chociaż śmiem twierdzić, że Panie nie mają barier przed masowaniem bardziej... dokładnym. Pan był profesjonalny i skrzętnie omijał strefy erogenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo pan bałby się że oskarżysz o molestowanie zaraz. A kobieta kobiecie to przecież normalka ;) I nic takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nie było tak źle widzisz :D Będziesz miał co wnukom opowiadać :P :D x Też tak myślę. Całkiem przystojny i sympatyczny więc pewnie miał propozycje różne i dmuchał... na zimne :P W końcu pełen profesjonalizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuki nie uwierzą, wtedy już PKP będzie jeżdziła z punktu A do B nie w 6 ale w 4 godziny. A w wagonach będzie Wifi wreszcie ;) I pepsi zmieni się w colę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WiFi będzie już lada chwila ;) A ja wolę pepsi :P Niech się nie zmienia! x Cześć Kotko :) Nie śpisz? Przejmiesz wartę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ich nie odróżniam ;) No chyba że postawiliby obok siebie dwie szklanki to może... Pepsi Max lubię w sumie najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sterczał ci ch/u/j/ w gaciach debilny gospodarzu. Fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od pepsi się tylko pieprzy a od coli się p******i :D A Ty w dodatku na maxa? :D Hehehe ładna reklama :P :D x Ja też niby nie śpię ale czuję, że to już za moment wiec uciekam zanim odbije mi się klawiatura na policzku. Tutaj zawsze śpię spokojnie... jakoś tak oddycham inaczej. Zapach dzieciństwa daje poczucie bezpieczeństwa? :) To niewytłumaczalne chyba. Do tego to masowanie. Mam ochotę na taki delikatny masaż i delikatny seks. Finał w środeczku i niech nikt nie biegnie do łazienki. Zostanie do rana. No nic, może im się przyśni. Słodkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicie spust do środka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurgot z domu
Dzień Dobry Ptysie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurgot z domu
Pani Kotko Muzykę poproszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurgot z domu
Zazdroszczę Tobie LK tego poranka X Kawa dla wszystkich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×