Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

no akurat na adoracje nog to nie moge narzekac ;) wrecz perfidnie wykorzystuje slabosc facetow w tej materii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie ja z chęcią stanę w obronie cycków :) nie z litości, a z przekonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn z zajęć
cześć oblechy :classic_cool: podczytując Was mam rogala na ustach, a za bardzo nie powinnam :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy nazwałbym pocieszaniem obsesję na punkcie kobiecych piersi i tego co można z nimi zrobić i jak posmakować :) też bym sie tak teraz z chęcią zabawił z kobiecymi i spragnionymi krągłościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monstrualny ma ten tyłek, lubie tworzywo sztuczne ale tutaj przesadziła trochę ;) Wpieracie mi niechęć do piersi, a to nieprawda, korzystam, adoruję, masuję, również moim masażerem... Ale i tak nie uwierzycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i skup się człowieku w pracy ….. :-) z tym podgryzaniem to widzę ze większość ma hopla … :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare kremy jepane, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn z zajęć
Kim może i ma sztuczny ale jedno trzeba Jej przyznać: robi dobrą robotę dla nas - kobiet. tyłki i w ogóle kobiece kształty wróciły do łask :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema Gospos i nasza cudowna eLKa :) Znowu mnie katujecie od samego rana,sarca nie macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz całkowitą rację NN. I w ogóle pełne kobiece kształty jakoś powróciły do łask. Ja też sobie rozkochałem te tyłeczki, jakoś to się po prostu udziela, te trendy znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn z zajęć
a ja na tym zdjęciu zwróciłam uwagę na Pana co idzie za Kim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra obsesja 83 :D Gospoś ale dlaczego nie? Uwierzycie, uwierzycie ;) Lubię takie hiszpańskie akcenty :D x Nn, cieszy mnie ten Twój uśmiech niezmiernie ;) Przygryzasz przy tym usta? :classic_cool: x Tylko to, że masz piękne nogi Koci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serca własnie mamy i dzielimy się naszymi fascynacjami ! A co będziemy się sami przy robocie męczyć jak można innych też potorturować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kare bedziesz musiala rozwiazac problem z nadmierna erekcja ktorej sie nabawiam m.in przez ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście. Dobry poślizg być musi. I przy okazji smak i delikatność skóry na języczku obejmowanego przez czerwień warg... Jak jeszcze zostanie na nim odcień pomadki to już całkiem mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn z zajęć
nie za bardzo mogę eleczka ;) x Gospodarzu wielu kobietom z powodu nowego trendu spadł kamień z serca, a z bioder długie i luzne swetry i bluzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chętnie zostawiam uczucie mrowienia na kobiecych sutkach po zachłannym kąsaniu i przygryzaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po wszystkim rozcieranie na piersiach śmietanki aksamitną główką.... bronię się jak mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego my faceci nie mamy piersi z prostego powodu. Cały czas bysmy sie nimi bawili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kotka lubię bardzo, kobieca zachłanność i pociąg w tym kierunku są bardzo pożądane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×