Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Treść i przekaz były pierwsze. Teraz dostrzegam detale. Nie generalizuj. To nie fair :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wniosek jest jeden kobiety nie mają serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ej! Mam. Słyszę jak bije. Teraz wpada w smutną nutę. Napraw to. Nie bądź taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznie... czasem rozum wlacza sie po fakcie. Wygrywa serce albo popedy rozne. Ale staram sie kontrolowac czyny. Obrazek piekny i podniecajacy, jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozum to się akurat sam wyłącza Levvi. Nikt nie musi specjalnie pociągać za wtyczkę. Im jednak człowiek starszy tym się bardziej zapieka w kontakcie. Chyba. Mi się poryw marzy :) Taki do utraty świadomości i kontroli. Ach znowu ten romantyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu widzę fajne oczyska :D Chociaż fakt, pazurki ładne. x Sąsiad, nie bądź wiśnia :) Uśmiechnij się. Przecież jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Levv czasem nie musisz trafiać :D To nie Ty wybierasz. Ciebie trafia jak piorun i się palą wszystkie wtyczki w kontaktach. Trzeba tylko piorunochron rozmontować albo podczas burzy po górach chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lk byłaś dziś w kościele? Ale wygląda na to że nie, że wklejasz bzdety nawet w niedziele. Kobieta głodna sexsu ogarnij się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszac o tym zapiekaniu masz na mysli ze skorupa coraz grubsza? Pewnie tak, ale to tez kwestia charakteru, niestety czasamu naiwnosc zostaje na cale zycie i czlowiek nic sie nie uczy. Albo niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naiwność... Teraz takie czasy, że naiwnością nazywa się uczciwość, czystość intencji, dobre serce. Niech mi ta naiwność zostanie. Nawet kosztem obolałego tyłka ;) x Gościu, nie klikaj w moje linki - nie chcę Twojego zgorszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem mi się zdarza taki poryw, choć bardzo rzadko... czasami aż się tego boję..., bo co będzie jak się przydarzy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja taki naiwny umrę... już nie potrafię być inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, żadnych insynuacji!:) Ciekawila mnie ta stronka, ale absolutnie nie pomyślałam o Tobie Lka..głupio wyszło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy założyć obok klubu kochającego lizanie klub naiwnych :D Jak się przydarzy to istnieje szansa, że z wzajemnością :) Szansa na szybsze bicie serca, dzielenie trosk, mnożenie szczęścia i spełnienie w klubie lizaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa nie wiedziałem, że masz swoją stronę w internecie? :) ładny wianek..., stringi też masz niczego sobie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety odpadam nie widzę się w takim klubie jestem z gruntu monogamiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego głupio? Głupio to powinno być, że nie pomyślałaś :P ;) O istnieniu strony wiedziałam ;) Ktoś mnie już tu kiedyś zapytał czy to moja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×