Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

boze... nie wiem :O.. przewaznie jestem malo spostrzegawcza.. :O spojrze jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekolt na tle kamienistego wybrzeza.. jak jeszcze za malo widze, to wrzuc na ksero :) niczym kupon lotto.. im wiekszy, tym lepiej. szanse skreslenia wygranego okienka wzrastaja proporcjonalnie do wielkosci kuponu.. nie mam ksero i zawsze skresle nie to co potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdejmuj luizka :) dobrze jest, jak jest. slon jesli chce zagladac w glab, niech pojedzie do kopalni.. moze byc nawet wieliczka :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odkopiesz.. ziemia ma ruchy i juz dawno zniknal z miejsca zakopania 😴 poza tym, tak i tak nie pamietasz gdzie to bylo.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kop.. jak sie nie brzydzisz dzdzownic.. brrrr.. okropne.. dlatego nie cierpie kopac w ziemi. .ooooo brrrrrrrrrr.. ale jak wykopiesz cos ladnego, to pokazesz? ;) x aaaaaaa... zaraz popatrze jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.. no ja dziekuje.. nikt.. nikt nie ma pojecia jak mnie ta nowa poczta berdyczowska wkurza 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarby różne oblicza mają ..i zdecydowanie więcej ich "chodzi" po ziemi ;) Powodzenia Słoniku :) Wiem za to co znajdzie Frida w Berdyczowie ;) Na dzień dobry dla Was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bywalcom moteliku :) aaaaa.. dziekuje za caluski :) bardzo mi sie przydadza.. nie pamietam kiedy jadlam ostatni raz ;) lu, odwiedzilam poczte berdyczowska i nawet napisalam odpowiedz. niestety, najwyrazniej poczta zastrajkowala.. albo golebiom sprzykrzylo sie dzwigac ciezary do nikad ;) dlatego odpowiedz lezy w mojej skrzynce.. i byc moze nawet zakwitnie, o ile zapusci korzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.No nie będę pisać przecież,że znów urlop miałam.Miło was zobaczyć.👄:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tzn miło było wasze posty zobaczyć.:-D frida czy ja mogę jakimś cudem też mieć berdyczowską?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajuś a gdzie ten popsuty psuj? posuwa swoją dame :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już się ucieszyłam,że ktoś się odezwał...a to tylko drzwi zaskrzypiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak te drzwi nie_realne,to i smar by się z tej samej serii przydał n_ru:-D:-D:-D Dzień dobry.Czy ktoś na lunch zboczył z drogi może?👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×