Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Gość Boska z awatarem
Nie wiem kogo popchnę, ale to chyba miłe przywitanie :D ..oczywiście buziole ślę 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Nawet nie patrzyłam,ale to chyba wcześniej napisane posty.Chyba,że z tym ruszeniem się,to o czymś innym myślałeś.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe to najdynamiczniejszy temat. Słoniu się za to postarał o miłą atmosferę i dał po równo w trzech rzędach.Teraz aż strach z pierwszego się poczęstować.:-p:-D Biorę ostatnie.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można o czymś przyjemnym pomyśleć.Szkoda byłoby stracić dzień.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju,to że w motelu wiatr wczoraj dmuchał nie musi znaczyć,że tylko wiatr miał co robić.:-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi PSuj zaznacza,że bałagan mam w tych myślach i składać liter nie umiem.:-p Słoniu,to ty sobie apetytu nie rób,tylko opowiedz co za rewelacja mogłaby odmienić twój czwartek.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Psuj właśnie ze mnie geja zrobił,Awa ratuj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie,że tak sobie słonia w tym okienku wyobraziłam,że nawet nie skojarzyłam,że to gostek z maroon?:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ratować???Pokaż,że się myli i napisz co miałeś na myśli wprost.Uwielbiam jak facet o erotyce pisze.;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju ty masz jeszcze większy bałagan kudłatych myśli niż ja.:-D Słoniu nie zrozumiał.Może ty też opowiesz,co tam kipi?No kto mi poopowiada o przyjemności,jeśli nie znajomi panowie z erotycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuja i tak chciałam zlać ;-) całego :-p teraz mam pozwolenie.Dzięki:-D Lubisz słoniu,gdy kobieta wykonuje twoje polecenia,czy wolisz,jak jest nieposłuszna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu!Słuchaj,jeśli w takim miejscu myślisz i nawet duchem na ero jesteś,to znaczy,że jeszcze cię nie straciliśmy.:-p Wyobraź sobie,że wejdziesz w końcu do środka,a tam pani,sucz z klasą na pierwszy rzut oka... I???:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju nie wątpię w to,że pokazałbyś mi jak prasamiec bierze co chce,ale współczesny świat nas z jednej strony kusi internetem-a z drugiej niestety ogranicza.:-D No bo nie wiem co odpowiedzieć na to,że piszesz,że daru ponoć nie masz do pisania.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz?Przecież to takie ludzkie pisać o potrzebach wprost.Takie myśli co prawda utrudniają funkcjonowanie,ale chęć wzbicia się w chmury też przecież towarzyszy człowiekowi od zawsze.:-D I żeby nie było-też o tym marzę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju oczyszczenia z odlotem dostałeś po tym wylewnym oświadczeniu widzę.:-)Wróć tylko do mnie.👄 Zostawię,jakby ktoś trafił z last minute 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd mi za tak nieatrakcyjnych ludzi po fachu słoniu bardzo.;-)Człowiek przychodząc z nadzieją nie powinien już w drzwiach pomyśleć o porażce.😴 Wpadłam,bo tu prysznic jakby obszerniejszy niż mój.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×