Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Gość Słonik z naftą
Dzień dobry wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze słoń.Osioł z zoo też dobrze mi się kojarzy.:-D Myślę jednak,że osłem nazwał cię ktoś ani ze względu na dar natury,ani ze względu na zainteresowanie takimi kobietami jak wymienione pezez ciebie.:-) Całusy 👄👄👄 bierzcie i z nich pijcie.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju 👄👄👄i👄 Osioł ze shreka?Trafiony-zatopiony.Ideał.:-D A jak pomyślę,jakie dziec***iękne zrobili,to bym zaszalała bez zabepieczenia.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co haha teraz mi już PSuj nawet cześć nie napisze.:-pNie ciągnijcie mnie lepiej za język,bo za spokojni jesteście na moje fantazje. Słoniu ty pisz,jakbyś Monikę brał,gdybyś taką w motelowym fartuszku we własnym pokoju spotkał...ciekawa jestem.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to niewyżyte o psia mać , do konia dawaj może cię zaspokoi.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam słoniu,rzuć okiem na teledysk o ronaldo i tej pani z k***ikami w oczach i sobie was wyobraź.:-)Kobiety krwiste jak ona słabych facetów nie tolerują. PSuju,trochę mnie z tymi dziećmi poniosło.:-Dale widzę,że reagujesz zdrowo,jak na marysię.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
A teraz proszę mnie obsypywać kwiatami, całusami, życzeniami itd. ....urodziny mam !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już mogę wszystkim powiedzieć dzień dobry 🖐️ 👄👄👄 Haja :) 👄 ach, te Twoje fantazje ...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a teraz idziemy na jednego,a teraz idziemy wódkę pić.:-D:-D:-D LUIZA!!!No co tam sobie wymarzysz,prócz zdrowia,szczęścia i pieniędzy!!!!❤️👄🌻Czekaj,szukam muzyki:-D PSuju to na pewno nie twoja zasługa,że ładnw:-p,nie tak jak u mnie:-p Oliver ;-)👄 bierz wielką poprawkę na moje literki,a raczej na literki hajabuzy93 :-D Słoniu marudzisz.:-p a z takim nastawieniem to katar sam sobie będziesz musiał wycierać zwykłą chusteczką.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak,to się słoniu szykuj,żeby za miesiąc zdążyć tych 50 świeczek odpalić i dla mnie.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×