Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

PSuju,za to,że muszę się wstrzymywać wytrę ci później również uda i brzuch,oraz sierść przy mordce.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu,naprawdę chciałabym coś odpowiedzieć,ale przez twój upór nie umiem się ustosunkować.:-o Sprawdzam króliczka.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju powiem ci,że się naprawiłam przez to czekanie do sucha.:-p Słoniu,a wiesz ty,że król nafty Ab-Ez-Madatari (np) :-D:-D:-Dto był mój drugi typ?:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu próbuję po chińsko-koreańsku.Może w twoim języku się dogadam z tobą.:-D PSuju ja też niewyjściowo o tej porze,że nie kuś seksem w bramie.:-pPrężę się nad blatem kuchennym.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu usiądź.:-D:-D:-DRozszalała już z nerwów zapytałam wujka o twój nick.Jedynym sensownym połączeniem tych dwóch słów wydaje się nafta z rumiankiem do włosów.Apteka Słonik.:-o PSuju ajlawiu 👄że gdy pisząc z tobą wyraźnie czuję co znaczy twój nick.:-p:-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Chyba naprawdę trzeba zainwestować w większy drogowskaz do naszego motelu,albo jakieś neony zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wyjasnienia zainteresowanym dodam, ze nie jest dla mnie tajemnica znaczenie sloniowego nicku... ani pierwszego, ani kolejnego czlonu :) pierwszego z wiadomego powodu. jestem matka chrzestna. drugiego, bo przeciez pierwszy musi sie czyms napedzac :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawitałam ja ci,zawitała.👄👄👄 frido niech fridom będzie z tobą i moc z gwiezdnych wojen w razie czego.Idź za głosem serca,a trafisz nawet przez pokrzywy.;-) Pozdrowię,pocałuję i lecę na łąki kwiatów na wianek nazbierać!Niech ta najkrótsza noc będzie najpracowiciej wykorzystana!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×