Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Gość gość
Psuju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozumiałam haju, co wcześniej mi zasugerowałaś. Lubię ludzi i moje żarty były żartami... chyba nie zarzucasz mi, że chciałam śniadanie realnie:O Już odchodzę, powodzenia haju.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk czeka, tam dostaniesz jotpega z kawą i śniadaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, otwiera mi się posępny obraz tego przystankuogród mi umyka, woda z ogrodu odpływaStasiu, wyp/ier/dal/aj do gwiazd 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intera jesteś ok. Haja Samansara Awaria w piwnicy to hejterka i spamerka. Burdel nie hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadera szaleje z goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajabuza93 dziś Haju, popełniasz jeden błąd :) Czasem jesteś tak rozwścieczona, że twoja prawdziwa twarz wychynie też zza niebieskiego ;) Opanowania tego jednego jeszcze ci brakuje do mistrzostwa, ale poza tym - dobrze jest :P Także potrenuj jeszcze i będziesz nie do pobicia, czas masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa weź wypiertalaj kretynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intera 🌻 Przykro mi, że z mojego powodu spotkał cię afront ze strony gospodyni. Niestety ja już pewne rzeczy będę tu mówiła wprost.In, skoro już tu jesteś - uważaj... moje radełko działa także na penisy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, radełko na lśniące czoła penisówosiemnaście kolców do jednej dziurkiufam że się dopasujesz Evka, i świecznik zabłyśnie ukołysany i kąciki Twych ust spłyną nasieniembezboleśnie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In, a jeśli będę chciała, by spłynęły... boleśnie? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie kufra samansara haja denerwuje, jak sie łatwo daje wyprowadzić z równowagi, ten sam język, gówniaro, osobo i wszystko bierze do siebie, musi mieć kompleksy wulgarna szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evka wiem że lubisz drżeć bólem jak liście na wietrze pożądaniai że zaspokajasz głód nasienia z granic swych niebieskich żyłi że trzeba Cię poszarpać i pociągnąćnie tylko za włosy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też tekst Samansary Hajabuzy. Pouczała Fridę na Karuzeli :-D:-D:-D Czekamy Sami na Wiersze. In zaciska penis z Kryptonimem Ćma :-d X gość dziś Frido,tu nie chodzi o to byś stanęła po którejś ze stron Smutne jest to że w ogóle rozmawiasz z tymi ludźmi,legitymizujesz zdziczenie i głupotę dorosłych oosobników,którzy chyba z braków życiowych prowadzą wojnę jak przedszkolaki.Któraś napisała że jest tu zaledwie rok,patrząc na zapał z jakim przerzuca się na głupotę z innymi głupolami osoba ta jest tu rok i o rok za długo.Powinnaś omijać gó(w)(n)o zamiast grzebać w nim kijem,niech się nawzajem potopią w kadzi fekaliow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się wrócę 🌻 a co? Mogę popatrzeć, a w razie czego opatrzeć? :P ustaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drżę nie tylko bólem, ale rzęsami szeroko otwartymi zdumieniem, jak jasno umiesz mnie widzieć i czytać we mnie ... Przyjacielu... 😴xI jak mi idzie, jak moje wprawki? :P Nie nazbyt pretensjonalne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba umieć kręcić tym burdelem jednak.Miszczostwo:-D PSuju fajnie grasz,przyjaciel pędzlem z chooa maluje gwiazdy,co wrażliwi zaginęli a mnie się zaczyna podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intera, dobrze że jesteś 🌻 Tu, jak widzisz, nie ma spamu (teraz pewnie zaraz będzie ;) :P ), więc dobrze się tu zadekować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo in sie tobie podoba, przecież wiemy:D wiedziałam, że teraz tu przylecisz złośliwa szmato, żal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złośliwa szmato hajo samsaro awario jepana, jaką ty masz nienawiść w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samansara 2015.08.18 Pozdrawiam. Najcudowniejsza, najdroższa, najbardziej cnotliwa i kulturalna, najbardziej idealna osobo. Podpisano Sara niedobra gowniara. Pieprz sięusta.gif to do ewy pisała ściera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haju, naprawdę się śmiejesz? Że ktoś jeszcze cię zobaczył, uwierzył... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psuju, jakiś ty ślepy, przecież to złośliwa szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę Haju, że miło nam udostępnisz swoje moteliki. Łakniemy tego ciepła, braku spamu... Nie będziemy rozwalać ci tematów, będziemy miło pisać sobie, przecież chyba nie odmówisz gościny? Skoro to jedyne miejsce, gdzie gąska balbinka pozwala nam żyć... Możemy funkcjonować obok siebie, alternatywne dwa światy w jednym hoteliku 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogę kogoś obsikać bo wypiłem pół jeziora Eyre i juz dłużej nie wytrzymam? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×