Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Gość lucyfer z wystawionym paluchem
Nie cierpię gdy ktoś dotyka tego czego ruszać nie może. Mam w d***e uprzejmości. Friduś pozdrowienia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek z palcem
Frii maleńka jeśli idziesz na wojenkę zabierz mnie ze sobą. I żeby nie było paluch oczywiście nie jest do Frii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczami wyobraźni tak go właśnie spożyłam.No właśnie oczami,a głód nadal czuję,tylko tam,gdzie czuję nie mam raczej żołądka.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i dla ciebie szczęście.Ja tam nie jestem zadowolona,kiedy tu wpadam i tylko coś takiego czytam.:-p To już frida bardziej podniebienie połaskotała.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie mi rowniez sie wlaczylo.. wolalabym zobaczyc na wlasne oczy wywalony jezyk i cieknaca z ust sline :P .. banan dwie kulki lodow smietankowych (nie waniliowych) i utrzepana smietanka... mmmmmmm hhhhhhhmmmmmmmm ;) lucek, o ktorej wojence mowisz? nie wybieram sie na zadna.. jestem pacyfistka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już bardzo dawno temu,że PSuju z niedowierzaniem o tej środzie prawisz,a może to strach jest?:-D Luiza dieta antyproteinowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu_cyfer
Szkoda. Ale jakby co to jestem gdzieś tam :) jestes moją ulubioną pacyfistka a ja lubię kiedy sie dzieje. no nic idę nawracac na złą drogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mam innego wyjścia tylko jeden banan i dwie kulki, w dodatku lodowe ..no ile z nas może się nacieszyć takim deserem Haja smacznego ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no jak pięknie wyjaśnione.Pokazałabym nawet,udowadniając,że owszem można,ale sam widzisz.Paluszki mi chodzą tylko po literkach.:-p Lucyfer,a ty nawet cześć nie możesz napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak,przypominam sobie,że twój zegar biologiczny chodzi inaczej.A tak serio,to nie ma znaczenia,który dzień,ważne,żeby przynajmniej raz w tygodniu opić się do syta.Środa się zrymowała tylko.:-D Luiza,myślisz?Nasz słoniu?:-DJemu raczej trzeba pomóc wosk z uszu wyciągnąć.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeeee....i ja taka jestem cała pochłonięta białkiem,że aż ślepota mi na oczy siadła? frida ty ty niedobra.:-p i ty lucek też.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju ty jesteś prawdziwy detektyw.:-D Dobrze,że już nie jesteś taki prymitywny,bo by ci nikt nie uwierzył.:-D Luiza,co robisz?Myjesz może okna?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×