Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

To już nie będę edytować tego wyżej.Nie patrz tam.:-D Tak PSuju,przyjmę cię na naukę.👄Tak chciałeś?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam.. czytam ze psuju tworzy tu kolko graniaste. to jak teraz bedzie.. wszyscy ze wszystkimi.. raz w prawo raz w lewo.. z plynem do mycia czy bez.. ja moge z sama woda.. bez piany.. ale jesli wiekszosc powie ze musi byc pianka, to sie dostosuje. chociaz mydlana pianka szczypie w oczy.. psuju, wez to pod uwage.. bardzo prosze. chyba ze inna pianka.. to akurat nie wiem. bo nie przypominam sobie abym miala w oczach.. albo nie szczypie.. ide na spacer.. chyba jestem zmeczona. zostawie na popoludnie 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju myślę,że podpisów zebralibyśmy całe tony...tylko dokąd z tym poparciem uderzyć?:-D frida tobie dziś przydzielam order najlepszego Jarząbka.Twoje monologi powinny doczekać się montażu w słuchowisko.W jaskini solnej np:-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haju, noooo... dzieki. to znaczy nikt ze mna dzisiaj nie rozmawial? .... gadam sama do siebie? ... pierwszy objaw choroby psychicznej 😭 .. ide... w takim razie ide... i nie wiem kiedy wroce. 🖐️ mimo wszystko dziek iza szczerosc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frido :-D to nie tak jak myślisz,ale nie wyjaśniam,bo znam te twoje prowokacje.:-p👄 PSuj usta ci się popsuły grymasem,który nie wygląda na przyjemność.Niewyspanie spowodowane intensywną produkcją białka?:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do truskawkowych lodów(jeśli wciąż aktualne) najbardziej lubię waniliowy sos na gorąco.:-p A tak serio to nie wiem jaki temat wybrać,by tu można było z przyjemnością,a nie dla zabicia czasu pisać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
👄 Wpadłam do moteliku trochę się uspokoić, bo zaraz eksploduję ..jestem już od rana po kłótniach z 3 facetami :( Frido ja u siebie ostrzegam też pierwsze oznaki choroby psychicznej. Jak mnie będą dalej tak wkur&wiać to motelik w pokój bez klamek będę musiała zamienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiziu lej w mordę i nie patrz na nic.Facetów krótko trzeba trzymać,zwłaszcza tych namacalnych z pracy.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze kochana.Masz rację.A ja właśnie wybieram się do mojej fryzjerki,żeby mi humor poprawiła.👄 Myślcie,myślcie o czym pogadamy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj to ani pokazanie prawie cycka,ani nowa fryzura nic nie zmienią.:-D Luiza,może ty spróbujesz czarów swoich?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję.:-)Tak się dokładnie czuję.👄 Czyżby się już urlopy pozaczynały?Pustostan pierwotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie mam też po kablu wymacać?:-D Byłam.Znów wyszłam inna.:-DNowy look,nowy dzień,nowe szanse.Czy życie nie jest cudowne?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ci się tylko wydaje.:-p Zresztą,określeniem grosze chciałam napisać,że gra jest warta świeczki,skoro za taką adrenalinkę w razie draki tylko 100.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×