Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
Obciagnac to ty mozesz sobie Smof guzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>Czternastolatek, który powiesił się, bo na hejterów, którzy zatruwali mu życie, nie było mocnych. Matka interweniowała w szkole, szkoła nic nie zrobiła. Szkalowali go bo nosił rurki, uczył się i dbał o siebie>>>> A ty niestała jak zwykle coś przeczytasz ale nie do końca a potem sadzisz kalafiory zamiast napisać coś sensownego. Chłopak miał problemy nie tylko z "hejterami" ale w równym stopniu z nauczycielami, którrzy nie tylko nie reagowali ale nawet utrudniali mu życie. Po drugie ja się pytam gdzie byli wtedy rodzice? Matka do szkoły poszła ale do psychologa już nie, to chyba miała nienajlepszy kontakt z dzieckiem skoro nie zauważyła jak zły jest jego stan, ojca nie było w ogóle bo matka zamotnie wychowywała dziecko. Kiedyś za komuny na blokach i w widnach wisiały takie tabliczki: za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice. Za szkodę wyrządzoną przez tego chłopaka na swoim życiu odpowiadają dorośli, a nie żadni hejterzy, zawsze tak było jest i będzie że gówniarze się prześladują, podziękuj rudemu za reformę edukacji i wymyślenie gimnazjów, które wszyscy nauczyciele uważają za ogromny błąd, a takich patologii jakie są teraz w gimnazjum nie było za czasów podstawówek 8 letnich i liceów. Jak giertych chciał dyscypliny w szkołach to było "giertych do wora, wór do jeziora". Rudy wymyślił gimnazja to i macie gimbazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Pewnie, coś tam doczytałam po łebkach, ale fakt pozostaje faktem. Nie napisałam niczego niezgodnego z prawdą, a, że nie rozwinęłam tematu i wyciągnęłam go w kontekście bezkarności anonimowych ataków w sieci i konsekwencji dla tego chłopaka? A tak poza tym, to wiesz co ? Tobie też współczuję. Ciskasz się jak zwykle, jakby to, że napisałam coś nie tak jak Ty byś to widział, miało zagrozić niepodległości. Rozwinąłeś temat, wyraziłeś swoje zdanie, przy okazji okazałeś wyższość pusząc się i pęczniejąc z dumy, nad swoją wiedzą i elokwencją. Dziękuję bardzo. Lepiej Ci ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>>>>>>>>>.Nie napisałam niczego niezgodnego z prawdą, a, że nie rozwinęłam tematu i wyciągnęłam go w kontekście bezkarności anonimowych ataków w sieci>>>>>>>>>> Zupełnie jak radio erewań,na placu czerwonym rozdają samochody. Tu nie trzeba wiedzy i elokwencji tylko czytania ze zrozumieniem i myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smof wiesz jaka jest różnica? Ja wpadam na to forum raz na tydzień i klepnę kilka wpisów,ty masz tych wpisów 4 tysiące,fridy,niestałe i inni stali bywalcy mają pewnie z 15 tysięcy. Jeśli ktoś z nas żyję tym forum to napewno nie ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Fakt. Czytanie ze zrozumieniem i myślenie, nie są moją najmocniejszą stroną. :O Żyję dosyć bezmyślnie, to fakt. :( Dziękuję, że mi to uświadomiłeś. ;) Odwdzięczyłabym się karkówką i zimnym piwem, ale z racji tego, że mimo szczerych chęci, taka forma okazania wdzięczności, nie wchodzi w grę, pozostaje mi jedynie życzyć Ci udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzisz na forum przez 24h i twierdzisz ze nim nie zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie siedzę na forum 24h,ale zdradzę c***ewną tajemnicę tłuku. Pod pomarańczowym nickiem gość pisze wieeeeeeeele osób :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Mefko ? Gdybym była złośliwa, jak nie jestem :P to bym Cię zacytowała w tym momencie :) ;) Tak, tak gościu. Siedzę tu non stop, a Ty zaglądasz raz w tygodniu :) Tak po raz enty udowodniłeś swoją wyższość nad przeciętnym użytkownikiem ;) Ok. Koniec. Mefko udanego weekendu Tobie również :) Czas rozpalać grilla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalem do smofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestała nie jest taka zła:),ale komplement jebnołem:)...ale w ironi Fridy nie przebije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ścianę chlupnij ciulu głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie...nie ten czas i miejsce na strzelanie gościu bez swojego Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie są rozgarnięte jak kupa gów/na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak facet zdrabnia moje imię to mi sie dłoń w pięść zamienia....z resztą nieważne jest weekend i można pić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s chlupie strzelam klate wystawiam za siebie...i za bliskich a ze takich tu nie ma to miłego sosu własnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole być głupi,szcześliwy i móc robić co chce niż mądrym smofem....wybacz ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Smof nie wstyd Ci tak znecac sie nad naszym Jacusiem hehe ? Jest jaki jest ale trzeba mu okazać zrozumienie i troske. To nie jego wina przeciez. Kazdy z nas chciałby sie urodzić normalny . Jacenty a ty odpusc troche z tym napinaniem. To przeciez tylko lelum polelum a Ty bierzesz zaraz wszystko na klate . Miłej soboty kazdemu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto rano wstaje...niech mi powie jak to robi:-O chętnego szukam;) co to wydrze się za mnie przez 5 godzin ciągiem:-O daje kanapkę, wodę cytrynowa i możliwość pogapienia się na cudze szczęście:-P może się nawet będą lizać;) ktoś coś czy klepac żółtko? :-P witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utuczona Słowianka i wymądrzała Stała to dwie najbardziej wredne babsztyle. Wygoniły dla Miski wszystkich a Miskiek siedzi i leje z nich. Frida jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Precz z Muchą śmierdziuchą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazać środkowy palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka utuczona? hahaha no to jeszcze lepiej z tego co wiem to ona ma ZEZA!!! sama tu pisała że leci jej oko na maroko:D a to oznacza tylko jedno hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruba jest Słowianka. Kiedyś wypiła i wywaliła tu zdjęcie dla Miśka. Zapuszczona i niedopchnięta mężatka leci na Nowego, a ten ma ją w dóópie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio do podobnej tragedii doszło w Polsce. W miejscowości Bieżuń, położonej 50 kilometrów od Płocka, powiesił się 14-letni Dominik. W liście pożegnalnym do matki wyznał, że był nękany przez kolegów. Wyśmiewali jego wygląd i przezywali "pedziem". Podobno nastolatek miał też problemy w szkole z nauczycielką, która go publicznie poniżała. Być może właśnie to stało sie zachętą dla innych uczniów, którzy zaczęli mu dokuczać. Dręczyli go za jego ubiór, przezywali, zaczęli też rzucać w niego kamieniami. W końcu Dominik nie wytrzymał i targnął się na życie - powiesił się w domu. Odcięłam go i położyłam na wersalkę. Przytuliłam się do niego - powiedziała w wywiadzie dla TVN-u jego matka, Anna. Dominik napisał list pożegnalny zaadresowany do matki. Ujawnił w nim swoje motywy. Chłopiec zostawił list adresowany do matki. Przepraszał ją za to, co zrobił - poinformowała media Iwona Śmigielska-Kowalska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Płocku. Mówił, że ją kocha i na pewno się jeszcze spotkają. Wypisał też nazwiska kolegów, grupując ich "koledzy, przyjaciele, wrogowie". Dyrekcja szkoły zapewnia, że o niczym nie wiedziała. Innego zdania jest jednak płocka prokuratura, prowadząca śledztwo. Chłopiec mówił nauczycielom o tym, że jest zaczepiany, popychany, wyzywany - dodała Śmigielska-Kowalska. Po tym zdarzeniu dwie organizacje przeciwdziałające dyskryminacji i mowie nienawiści - Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej i Kampania Przeciw Homofobii - wezwały Ministerstwo Edukacji do wprowadzenia rozwiązań systemowych, które pomogłyby uczniom padającym ofiarą przemocy. Organizacje pozarządowe napisały w oświadczeniu: Mama Dominika wprost nazywa cechy, z powodu których Dominik był dręczony i poniżany - to ubiór, wyróżniająca się dbałość o fryzurę i wygląd. Obelgą, która doprowadziła Dominika do samobójczej śmierci, było m.in. słowo "pedzio" - homofobiczne, pogardliwe i nienawistne określenie, powszechnie używane w Polsce jako inwektywa w stosunku do chłopców, hetero- lub homoseksualnych, którzy w jakikolwiek sposób odstają do tradycyjnej, większościowej normy tego, co prawdziwie "męskie" i "normalne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Dominika nie zapewniła dziecku właściwej pomocy oraz wsparcia więc szuka winnych. Czy jeśli porzucona dziewczyna skacze pod pociąg, to należy napiętnować chłopaka, który ją porzucił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×