Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Poza tym kazda taka sprawa musi miec swoj indywidualny tok :( bo w grę wchodzi aspekt zdrowia psychicznego, zaburzeń i wrażliwości. Nie nam oceniać lecz dobrze wyjść z tego z wnioskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat na drugiej stronie? matkoooooo ja nie zwykłem tak daleko sie cofać w odmęty kafe:P:D hejka wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć gumowe ucho:) nadal privujesz z paniami czy chwilowy przestój w biznesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasikales juz na nia jacenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Frida. Z tego co mi wiadomo, pytanie nie było skierowane do ciebie. nie chlup niepytana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz.. znowu wywiad. jacenty, chyba chcesz brac kredyt.. no dobra. pomoge ci. x oczywiscie. obsikal mnie. trzymalam go za ku=tasa podczas gdy oddawal mocz i stalo sie.. nie przewidzielismy wiatru od morza. przepraszal mnie potem i obiecal ze juz nigdy nie bedzie sikal pod wiatr. zupelnie niepotrzebnie. wcale tego nie zaluje. to bylo jedno z ciekawszych doswiadczen w moim zyciu. x utarte ziele angielskie ;) https://www.youtube.com/watch?v=LU9akPRODyY x ps. takie starocie jak ja, moga chlupac kiedy chca.. szkole juz dawno skonczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba bylo skladac wniosku o kredyt, a teraz sie obrazac.. musza wiedziec co i jak. x jacenty przed tygodniem zrobil kupe w kolorze janobrazowym. konsystencja dosyc wolna, poniewaz pije duzo wody i zdrowo sie odzywia. codziennie je owoce i warzywa oraz pieczywo pelnoziarniste. codziennie pasie mnie rogalikiem z maselkiem, bo bardzo ceni pulchna damska raczke dotykajaca go miedzy nogami (czyt. lapiaca go za ku=tasa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naje/b/alas sie bo takie glupoty gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez przestan.. nie rob z siebie oswiecimiaka bo kredytu nie dostaniesz.. jacenty jest super. facet w sam raz.. slusznej postury. od razu widac, ze dozyje splaty ostatniej raty kredytu. prosze to zanotowac. x a teraz poprosze czekoladke ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladke z nadzieniem razzzzzz....dla tej zuchwałej przy pierwszym stoliku,która zarzuca nogami i nie wyjdzie puki nie dostanie tego czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s kredyt zaufania to tak wiem co to bi bankowy to już nie.....wiadomi rece działają cuda i bez wsparcia mozna żyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredyt zaufania jest drogi...ale kto jak nie ja może u fridy brać to co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Frida, stara prostytutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc stary grzybie 🖐️ najwyzszy czas przejsc na emeryture. mylisz kobiety i imiona. zauwaz, ze bylam wyjatkowo kulturalna nie wymieniajac twojego imienia, pie=przony alfonsie :) ps. sprawdzilam na wszelki wypadek swoje cv. zgadza sie jedynie "stara". reszty nie znalazlam. x na dobranoc dla wszystkich piernikow, aby dzisiejszy muzyczny wypiek byl bardziej zjadliwy.. polewa ekstra ;) https://www.youtube.com/watch?v=UwMIJV8w5e8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×