Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
Stinga nie da się przełożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Lesław Haliński był widocznie innego zdania, skoro przełożył. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ja niestety nie potrafię :O jego pracy, bo mój angielski jest do dupy, ale rozumiem, że chciałeś napisać, że Twoim zdaniem żaden przekład nie jest w stanie wyrazić tego co Sting przekazuje w swoich tekstach. :P Jakby co, to chętnie poznam Twoje zdanie, ale nie kruszę kopii, bo mi się nie chce i za mało wiem. Za oknem żar, sterta do ogarnięcia się nie zmniejsza. Za chwilę zrobię to co mi chodzi po głowie od ósmej. Walnę robotą i pojadę się zanurzyć po uszy w jeziorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Uciekło mi słowo: ocenić. Uciekają mi końcówki. Straszny niechluj ze mnie :D KAfe widzę świruje jak świrowało, ktoś wie co znowu kombinują ? Na popołudnie Kate Bush. Kupiłam jej biografię, więc teraz pewnie będę katować jakiś czas ;) https://youtu.be/-1pMMIe4hb4 Dobrego dnia, jeśli ktoś to przeczyta, w tym kafe chaosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
oooo naprawili ? coś wrzucę przed długim weekendem czy to prawda, że to nasze ostatnie podrygi tutaj ? że za chwilę to będzie płatne forum ? Dla mnie to niemożliwa bzdura, ale nie takie rzeczy się śniły fizjologom ;) :P Czy zapłaciłabym za pisanie głupot ? Raczej na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończy się pisanie z gościa i obrażanie innych :-P Już 20 sierpnia nadejdzie wielkopomna chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.00 :) Ależ ja nie mam nic przeciw. :) Ale płacić za pisanie tutaj nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
O, może tak. :) https://youtu.be/uiCRZLr9oRw Free ? Długie te wakacje sobie zrobiłaś ? Tyłek mnie zaczyna swędzieć :P Wróć i mnie zmień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się podrap :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Niestała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dzięki MEfko :) Też myślę, że odpoczywa, ale mi też się należy urlop. :D Szanowny gościu. Swądzący tyłek, to znak, że czas w drogę. :O Ale dzięki, nie omieszkam jakby co :P I cześć drugi gościu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie awarie powinny być częściej Stare torby typu Frida , Kotka, Słowianka, Niestała siedzą tu od wieków i???? 0 hejtu. Fajne dziewczyny są non stop gnojone. Jak to możliwe że cwaniary trzymają się jak głuchy drzwi a reszta spoko ludzi odeszła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Posłuchaj gościu, przychodzisz tutaj jak kawał chama z dupy wyjętymi tekstami i w dodatku z majtami spuszczonymi do polowy kolan, bo sięnawet podpisać nie masz odwagi pod swoimi słowami i twierdzisz, że ja nie jestem hejtowana ? A Ty to niby co ? :) Co do odchodzenia fajnych dziewczyn. Gdzie jesteś rycerzu, kiedy są w opałach i potrzebują wsparcia ? Co ? Za malutki jesteś do tutejszych trolli ? Lepiej przyjść tutaj i się popłakać. Idź z bogiem i nie zmuszaj mnie żebym Ci wyklaskała rytm, bo mi się nie chce, późno już :) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się podpisałaś? Nie rozplacz się bo zaraz wrzucę blokadę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od klaskania rytmu jest Koke Canis Nowy w Mieście 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Niezły kawałek. :) Mnie gość natchnął tak. pa pa pa pa pa pa pa ;) :D https://youtu.be/O52jAYa4Pm8 Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
No :( a ja nie mogę sobie poklaskać ? hahah Mogę wszystko. Spróbuj mi zabronić gościu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto to mówi Smof? Przypomnij sobie co pisałeś na Słowiankę na starej Karuzeli? Aż Nowiutki zwrócił ci uwagę. Byłeś pod wpływem alkoholu. Forum jest dla każdego a ty sie wszędzie wpiertttttalasz a nikt cie dziadu o zdanie nie pyta. Piszę to co widze. Jedne i te samo osoby są non stop obrażane a wymądrzała Frida, Niestała ktora omal sie nie rozbeczała że forum puste bo nie ma do kogo gęby otworzyć. Bo sa wakacje i zawsze forum jest puste o tej porze. Nic błędnego. Jest pusto bo ludzie odeszli. Ile można znosić wylewanie gnojówki ?? Ale Niestała, Frida, Smof, Kotka, Wilka i wiecznie belukająca Słowianka zostaną do końca świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)..... po wakacjach.... niestety :O Wszystko co dobre , kiedyś się kończy i... rzeczywistość nas dościga- życie. Niestała ależ Woodstockowiczka z Ciebie :). Ja lubię spokojniejsze miejsca ale gusta się nie ocenia:)Podziwiam ludzi z pasjami. Coś pusto tutaj :O, co niektórzy odeszli, zniknęli albo nie chce im się pisać, gdy widzą co się tutaj dzieje. Poczytywałam od czasu do czasu.... Gorący sierpień zafundowało nam to lato, u mnie jutro ma być 38 stopni- masakra jakaś :O I starym karuzelowym zwyczajem zakręcę.... całe lato chodzi za mną :) https://www.youtube.com/watch?v=05Qdu0jkihU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Wołanie na puszczy ? Ależ mi się nie chce nawet wołać. Gość wpadł potrolować, napisał to co zawsze, szkoda energii. Można wyciągnąć dwa wnioski. Albo miał niewiele możliwości w życiu, żeby pomyśleć i nie ma wprawy po prostu, albo jego działania są celowe. Ani jedna ani druga opcja nie jest zachęcająca. :O Szanowny trollu, nie przypisuj mi własnych emocji. :) Chcesz płakać ? Płacz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Roberto :) Miło Cię widzieć. :) Co tu się dzieje ? To co zawsze. Od dawna nie czytam. :O Niestety nie posiedzę, bo mam sporo pracy ostatnio i już powinnam być w innym miejscu. I też ma m z czterdzieści stopni chyba już :O Do następnego razu :) Natalię dokładam https://youtu.be/H0h_EhCnDpI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz... "to , co zawsze" ? Mnie się wydaje, że chamstwo osiągnęło ostatnio apogeum :O A poza tym przykre i rozczarowujące jest to, że co niektórzy mają osobowość doktora Jekyll'a i mr Hyde'a :( x Też już uciekam do rzeczywistości :O x na wesoło i..... nie tylko :) https://www.youtube.com/watch?v=O3k-IsLxJPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roberto 👄, Niestała 👄 tak już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten mr Hyde to rzecz jasna Nowiutki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogryzek
http://m.youtube.com/watch?v=am0GP6CZgLo Coś sennie letniego,wysyblimowanego.U mnie będzie ponad 40 stopni w słońcu. Aj,mamy tropiki w centrum Europy.:) Miłego dnia dla całej Ekipy Karuzeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×