Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Słowianka uciekasz od odpowiedzialności?....Stała jest normalna inaczej,ty to nie wiem nie wgłębiam się:)Pozdrawwiam Cycatą padniętą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co sie dzieje?.. nie mozna tu pisac? x jak widac juz mozna.. dobry wieczor:) gadam do siebie.. podobno od dawna uprawiam ta sztuke. ma ona specjalna nazwe, ale nie pamietam ;) dla niektorych jest to wieczor kawalerski.. czyli wieczor jak co wieczor :P https://www.youtube.com/watch?v=lt7EGVAOF4E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Chyba można, ale straszne g****a się tu plączą czasami ;) Free ? 👄 Nie miałaś dzisiaj czkawki ? Wyobraź sobie, że pierwszy utwór na koncercie, na którym miałam przyjemność być, nosił tytuł "Perpetuum Mobile". :) Jak myślisz o kim myślałam ? hahah :) Zostawiam https://youtu.be/HBqC2QvQSLs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Ty mi tak ? To ja Ci tak https://youtu.be/PoPL7BExSQU Kurde, jaki alkohol ? Jestem w połowie pierwszego piwa :O ;) I nie mów mi o starości, bo ... nie przyjmuję do wiadomości dzisiaj :) a jutro robię botwinkę w słoiki i dżem agrestowy i rano jestem w robocie niestety :O aaaa jeszcze dwa ciasta obiecałam, ale za to w niedzielę, oooo niedziela będzie dla mnie ;) :D Dlatego informacje dotyczące niezbyt radosnej części naszej egzystencji proszę zostawić na poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Nie chce mi się nigdzie łazić z komentarzami. Free :) a to dziecko u widmo, to było do kuszy, czy do agenta ? Bo w sumie z agentem, to ja bym wolała nie być spokrewniona. Tak na wszelki wypadek ;) hahha :D Dobra, nie rozrabiam. :( Zostawię coś co przeczytałam ostatnio i bardzo mi odpowiada. Lepiej pewnie ujęłabym to tylko po pół litrze nalewki cytrynowej ;) Meryl Streep powiedziała: Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury. Straciłam wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Już nie spędzę ani minuty na tych, którzy chcą manipulować. Postanowiłam już nie współistnieć z udawaniem,hipokryzją, nieuczciwością i bałwochwalstwem. Nie toleruję selektywnej erudycji, ani arogancji akademickiej. Nie pasuję do plotkowania. Nienawidzę konfliktów i porównań. Wierzę w świat przeciwieństw i dlatego unikam ludzi o sztywnych i nieelastycznych osobowościach. W przyjaźni nie lubię braku lojalności i zdrady. Nie rozumiem także tych, którzy nie wiedzą jak chwalić lub choćby dać słowo zachęty. Mam trudności z zaakceptowaniem tych, którzy nie lubią zwierząt. A na domiar wszystkiego nie mam cierpliwości do wszystkich, którzy nie zasługują na moją cierpliwość. Powiedz, że Meryl nie zasługuje na Oscara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Killing Joke ? Zabieram i jutro osłucham w trakcie prac kuchennych. Dzięki MEfko i spokojnych albo nie, bo nie wiem na co tam Twoje ciało będzie miało ochotę. Często fizjologia zwycięża i choćbyśmy się związali, to to i tak będzie po ichniemu :P Idę sobie też. W nosie z zerówkami :) Dobranocka Wszystkim :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasluguje na oscara oscarow.. czesc dziecko 👄 agent nie jest moim dzieckiem, ani erospowinowaconym. dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) po wczorajszym zwariowanym pogodowo dniu, dzisiejszy zapowiada sie slonecznie.... bez piosenki na dzien dobry, bo slucham tych z dobranocy .... dzieki dziecko 👄 .. eden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dzień dobry :) No to sobie poczytałam. Free powiedz mi, czy to ja mam nierówno pod kopułą, czy to świat zwariował ? :O Nic nie piszę, bo za mało wiem, a poza tym co tu komentować ? Prawda jak zawsze daleko w tyle za głupotą, ale prędzej czy później i ona dotrze na metę, więc wystarczy poczekać. Filozofowanie mi się włączyło, bo botwinkę wekuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze tego ustrojstwa nie trzeba popychac bo samo sie napedza wiec wszedlem jedynie pozdrowic perpetowcow I tez nie komentuje niczego to moze szybciej owieje sie to milczeniem czasu;) milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj piekna pogoda .. to moj ulubiony komentarz :) dziecko, swiat nie zwariowal teraz.. od zarania dziejow jest zwariowany. wczesniej tego nie widzielismy, bo zyjemy dopiero teraz... po zastanowieniu nie napisze wiecej, bo nie chce mi sie ewangelizowac przy niedzieli. nie bede robic kiepskiej powtorki z czegos, co byc moze niektorzy slyszeli w godzinach poranno poludniowych... o ile w ogole sluchaja. nie zajmuja sie sprawdzaniem listy obecnosci, badz kopiowaniem wzorow na nowe kreacje. nie chodze do kosciola, bo nie odczuwam potrzeby podpisywania listy obecnosci ( cale zycie o tym zapominalam. przewaznie odbebnialam na koncu miesiaca). jesli chodzi o ciuchy, jestem obrzydliwa tradycjonalistka i nie mam fijola na punkcie lachow. nie potrzebuje rowniez posrednikow w konkretnych rozmowach, wole wlasna ewangelie i wyznanie wiary. nie szukaj dziecko prawdy, bo jej nie znajdziesz. byc moze prawda jest, ze idzie ona daleko w tyle za glupota.. ale malo kto potrafi sie przyznac do glupoty, a prawde kazdy ma wlasna. przeciez znasz zabawe w "moja prawda jest lepsza od twojej prawdy, bo.. " ja tez mam swoja prawde. swoje widzenie swiata.. i wlasnie tak jest mi dobrze, chociaz niektorym to sie nie podoba.. no coz. nie zamierzam tracic czasu na wyjasnianie swojej prawdy... wyroslam. ej.. nie chcialam tyle pisac... i co mi wyszlo. niemalze spowiedz powszechna ;) u mnie dzisiaj oprocz pieknej pogody muzyczny przeplataniec https://www.youtube.com/watch?v=uZuFrgHAwj4 x ku pamieci niezyjacego, bardzo madrego, mojego ulubionego kocura. powtarzal je codziennie niemalze jak modlitwe.. "hora fugit*carpe diem" ... ide na spacer 🖐️ ps. popatrzylam na to co wyzej i doszlam do wniosku, ze jednak jestem klamczuch.. powiedzialam, ze nie chce mi sie pisac, a ile napisalam.. ekchhhhh.... coooozzzz.. knebla nie uznaje, ani krepowania rak 😴 po prostu straszne w dzisiejszych czasach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacusiu ;) wybacz ze dochodzi do konfrontacji. Nie znam Cie I nie komentuje Twojego zachowania zachowania i powodow ktorymi sie kierowales. A to ze zablysnales Jako ostatni kretyn jest faktem. Nie bierz urazy do siebie plujac tanim komentarzem bo nie mi oceniac Twoje wiedle poczynania.Nie prowokuj mnie wiec chlopcze by Ci powiedziec pare slow bo I tak tego nie pojmiesz, po drugie ze wzgledu na wszystkich innych czytajacych ktorzy maja moze sentyment do Ciebie. Przyjmij tylko do wiadomosci ze od kredka to taki matol wywlekajacy prywatnosc pocieszenia nie dostanie.Twoje nie zrownowazenie emocjonalne moze jest powodem do znajdowania toksycznych zwiazkow ale nie jest pretekstem do tolerowania Twych prostackich I plytkich zagrywek. Nie mialem okazji Cie poznac I ciesze sie ze nie musialem. Mozesz sie zloscic, zalic I mi ublizac, jak innym co nie zmienia faktu ze honoru nie masz zadnego. Pozdrawiam wszystkich wierzac ze czas pomoze i Jacusiowi Kiedys dorosnac. Na koniec Jacku:( wyciagnij wnioski bo to ze ktos zmieni nicka czy uda ze nic sie nie stalo nie zrobi z niego mezczyzny . Pozdrawiam wszystkich innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :).. i wszystkim innym rowniez :) mysle, ze jacenty juz dosyc sie nasluchal.. jesli do tej pory nie wiedzial kim jest, to sie przez ostatnie dwa dni wystarczajaco duzo dowiedzial... nadszedl czas na przemyslenia wlasne :) wierze w ciebie jacenty :) na dzien dobry mesajah i nowy dzien https://www.youtube.com/watch?v=jAAJgyMTCqE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tak dobrze, zeby wszystko obylo sie bez trudu... nawet przejscie na kolejna strone musi byc okupione moja gadka.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obylo sie.. slon nie bedzie mial powodu do narzekania :P .. milcze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nikt nie wie ale wszyscy wszystko wiedzą nagonka przez kretyna zakończyła się tym że Pewna się zakochała w Kojocie mając szansę na miłość której jacula tak życzył i co i chuj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peewna nie kocha kojota....Frida nie wiem czy moge tu pisać po tym wszystkim....więc jedyne jak znikne co mi zabraknie to Fridy,bo jak uwazacie ze zmienie nick aby tu pisac to jesteście w błędzie....i nie pisz Frida,że nic mi nie możesz zabronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzien dobry wszystkim :) .. i pozostalym :) chcialam sprawdzic gdzie dzisiaj jestem... okazalo sie ze jestem nornmalnie. mila niespodzianka. jacenty, tys chyba naprawde na glowe upadl... czy jestes moja wlasnoscia, zebnym cie miala ustawiac i przestawiac.. przestan... ogarnij sie. najwyzszy czas. popelniles najwieksza z mozliwych glupot. co sie stalo, to sie nie odstanie. wszystko jest juz przeszloscia. wystarczajaco duzo nagadalam i nie zamierzam wiecej wracac do tego tematu. wiesz, ze mam licencje na wybaczanie, ale nie nieskonczona. pisz gdzie chcesz i co chcesz... nicku nie zmieniaj, bo i po co. przynajmniej wiadomo kto jest kto. nie zamierzam sie zastanawiac albo zgadywac, czy pod nickiem "ostatni kutafon kafe" kryje sie jacenty czy ptys.. czy moze jakis inny... na przyklad oblozony ekskomunika ksiadz. obejdzie sie bez przeslania muzycznego,bo nie mam czasu... i tak pisze z doskoku. zycze wszystkim pogodnego dnia i pogody ducha 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×