Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
Zobaczylbym was dwie w akcji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irene    Adler
Ja czytam, on czyta... ;) Ale we mnie wszystko Twoje ... Dziękuję Ci. Pierwszy raz słyszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Niech mnie ktoś wykopie do wyrka ? Wstaję o piątej. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Jakby to powiedzieć. Kto nie myśli, temu pod górkę. :D Miałam powiedzie, do widzenia kafeterio i czuję, że ta chwila zbliża się, oj zbliża, ech... :) https://youtu.be/q44C1AzZRWQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
dziękuję bardzo MEfko :) zwłaszcza te trzy szybkie, wiesz ... mrau ;) :D :D haha :) Przepraszam za może zbyt swobodny kierunek jaki obrały moje myśli, ale dzisiaj u krańca dnia, doceniam życie :) szkoda, że znam siebie i wiem, że do rana mi to nie zostanie :( rano znowu wpadnę w kierat i na swawolne galopady nie starczy sł ech ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dok Pro
Pani Czytaczko :D🖐️ Łanuszka, jasne... "kupił mnie" wykonaniem "Koszulki" na "Świat według Nohavicy". Ale na teraz, chodzą za mną afrykańskie transowe bębenki https://youtu.be/P5UrrxHvxxQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim perpetulnym :) aleee sie dziewczynki rozbawily.. prosze, prosze.. po prostu kwitna. od razu widac, ze lato tuz ;) dottore, czy ty przypadkiem nie powinienes wybrac sie do okulisty? albo jakiegos innego specjalisty od widzenia wybiorczego? :P chyba przestane cie kochac.. pani czytaczko i pani czytaczko.. inni tez tu bywaja. zarowno kobiety, jak i mezczyzni. nie zwracam ci uwagi, ale jednak moze przemyslisz to co powiedzialam.. po raz kolejny 😴 .. drugi lub nawet trzeci 😴 nie wiem jak u was, ale u mnie raz pada, raz nie pada.. co na to yt?kobieta zmienna jest jak pogoda.. a wiec krecimy.. iiiiiii.. jest:D no nieeee.. hicior w stylu slodkiej syrenki ;)https://www.youtube.com/watch?v=Dvu7cmBdjL4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frido a wsadził ci ktoś kiedyś do pupy penis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadałem pytanie Fridzie zje‪bany skur‪wysynie więc po co wtrącasz się między wódkę a zakąskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jacenty, nie denerwuj sie. ignoruj tumana. x odpowiedzi poszukaj w moich wypowiedziach. nie zamierzam sie wysilac i mowic tego samego po raz kolejny .. nie jestes dottore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek ty pokur‪wiony cwelu, synu prostytutki i pedała, wal się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź stąd Słowiana, ty ofiaro pedofila 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojojoj,Słowiana tylko się nie popłacz , paszczurze z spalonymi żółtymi włosami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
ojojojo gościu tylko się nie posikaj z radości, że ktoś reaguje na Twoje wpisy :P Co byś zrobił bez tego ? jaki sens miałoby Twoje życie ? ;) Jesteś tak żałosny, jak mały skamlący w deszczu psiak, ale Ciebie bym do domu nie zabrała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
no chyba, że masz zaświadczenie o odbyciu niezbędnych szczepień :P dziewczynki :) 👄 Dottore ? tymi transowymi bębenkami to ja sobie bardzo chętnie wieczorem pobrzęczę, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze trafilas dziecko 👄 przypadkiem slysze po raz pierwszy.. jak zwykle :) syrenko :) mam nadzieje, ze nie przejmujesz sie durnym gadaniem jakiegos glaba. graj, kochaj, gotuj.. i nie przypal garow 👄 x i zeby jeszcze mi sie nie mylily okienka... byloby prawdziwie cool ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×