Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

syrenko, bardzo prosze bez wiekszego zaangazowania. oczywiscie wierze jacentemu.. ale nie mierzy sil na zamiary, dlatego nalezy wziac poprawke na przeczytane wyzej deklaracje :) albo wykupic mu karnet na silownie :P poza tym, nie robcie ze mnie nieuzyczliwej.. ale jak moge sie dzielic czyms, czego nie mam. nie pijam sokow, tylko wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tutaj się przyczepięz ideami przyklejonymi pod napletkiemz flagą lepszego światapod pachą podeprę stropy Waszych erotycznych myślizaczynam już czuć słowiankę po wypiciu kodu pin.:DAle najpierw musicie mi powiedzieć. w którą stronę patrzy krowa na znaku drogowym? Dzień dobry. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w strone drogi przenosi ciezkie mysli na druga strone przezuwajac po raz kolejny ich tresc nie mogac wysrac autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
... byłeś mi naprawdę bliski ;) :D :D buziak 👄 na kolejny tydzień zostawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) jak widze, lubicie zaczynac tydzien od wizyty w kawiarni i wlaczenia szafy grajacej ;) syrenko, ojjjj.. ciebie jeszcze wisnie nie opuscily ;) chodzilo mi zdrowie jacentego.. a jak dostanie przepukliny? to co?.. kto bedzie wysluchiwal pretensji?.. przeciez nie ty, tylko ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestałam liczyć dzisiejsze kawy;) u mnie burza ale przecież która z nas nie lubi się troszkę bać:-P lubię taki lęk:) i lubię te piosenkę :) pasuje do mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty, rozczuliles mnie tym oswiadczeniem.. wprawiles w zdumienie... i zdezorientowales. myslalam, ze jestem nie do zniesienia... a jednak. znalazl sie na ziemi ktos, kto uwaza inaczej. do tej chwili myslalam, ze cie kocham bez powodu. teraz juz wiem ze z powodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem taki zły na jakiego wyglądam,ale to trzeba wejść głęboko,aż po samą głębie:)Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam powiedziec, ze nie trzeba wchodzic az po sama glebie i bez tego pieknie wygladasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido podkładać się nie musiałaś,bo dawno wiedziałem,że i bez tego jesteś grzechu warta:)Nie wystawiaj sie bo miłość,seks i td.Cie dopadnie...aaa,nawet może Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dobry wieczór :) Mam 👄 Słodka 👄 dzięki gościu i wzajemnie miłego wieczoru :) A kim Ty jesteś jeśli mogę zapytać ? Dottore :) to Ty żyjesz ? ;) Jacenty ? pokaż ten w głąb ;) 🌻 Dzisiaj piszę pierdoły, bo mam poniedziałkowego dola i muszę to z siebie wyrzucić :P p.s. Nie życzę sobie uwag, że zawsze wpiszę pierdoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
W odpowiedzi na Gintrowskiego, powiem .... Michał Łanuszko. :) Byłam, chwilę temu na koncercie, żeby sprawdzić jak smakuje i chyba jeszcze nie dojrzałam. ;) Marillion mi smakuje zawsze https://youtu.be/gaBjdLQ0LJ0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Wiem, też bardziej cenię jednak objętość. Długość jest jakby drugorzędna :P Jak dzień ? Dobrze ? Jakbyś go zilustrowała muzycznie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
No i teraz to mnie wkurzyłaś :P Chociaż w sumie ? Po południu miałam dwa, więc faktycznie lepiej idź spać, co się będziesz denerwować ;) :D Spokojnej nocy :) Też zaraz idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Świnia :D Co Ty porównujesz w ogóle ? Moje robótki ręczne, do Twojego starego ? Czekaj jak Was odwiedzę, to mu opowiem co wypisujesz na forach hahah :) Spokojnej nocy :) 🌻 https://youtu.be/GFBq0AHJnLE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×