Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Po mału odchodze stąd,bo tutaj nied można pisać co sie mysli....tylko farmazony jakieś....pozdrawiam Cię bo lubie a nie,że tak wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty, ze mna mozesz nawet o prezerwatywach rozmawiac.. i nei jestem madroscia. wrecz przeciwnie. dzien dobry on :) z tego wszystkiego nawet sie nie przywitalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty, nie zrobisz mi chyba tego.. dokad odchodzisz? moge zapytac? .. w takim razie pojde z toba... dla gulaszu i sernika zrobie wszystko ;) tylko przypadkiem nie bierz sobie do serca mojej informacji. nie jestes tym panem do ktorego sie zwrocilam.. przeciez tu piszesz.. a nie tylko czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Jest jakaś pani chętna popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore tutaj do siebie tylko jedną panią,chociaż wolne łóżka są trzy.....musze bo Babcia wazniejsza:)paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie.. rozumiem.. lec jak na skrzydlach. babcia jest najwazniejsza osoba w zyciu kazdego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem on czy dobrze trafiles. jak widzisz oprocz mnie, nie ma tu zadnej pani. moze spytaj w innych tematach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kazdego,ale mmnie tu macie na codzień a ją mam raz na pół roku...Jakies priorytety musza być zachowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty, wielka szkoda, ze tylko ironie... ale jak mawiaja, "lepszy rydz, niz przemarsz wojska" 😴 chociaz nie wiem, czy jednak nie wolalabym tego drugiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie przegonie stado wojska,baranów i nie zabronisz mi Ciebie nie lubic....gulasz jutro zjemy,ale co na kolacje?hmmmm ja to jaja w majonezie i styka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsumie to możesz na forume wszystko.....kurwa za szczery jestem na tutaj....ale po mału znikne...krok po kroku.Cel juz mam teraz wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee... to moze ja, jaja w majonezie. rano rogalika z maselkiem ;) a ty pozostan przy jakims soczku 😴... utrzymuj forme jacenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waze jedynie 86 kilo....przy 190 to formy trzymac nie musze zwłaszcza,ze kocham pływać w sokach kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Frida olej tego nudziarza i umów się ze mną na ruuchanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za propozycja panie on?!?! pan wybaczy, ale nie skorzystam. jacentego kocham miloscia pierwsza i na dodatek dziewicza ;) nie wiem co prawda jak przezyje wiadomosc o jego wadze i wzroscie, ktore maja sie nijak do mojej.. zaraz wpadne w dol z kompleksami i nikt mnie z niego zywcem nie wyciagnie :O i po co jacenty mowiles ile wazysz.. po co.. pytam sie po co???? nie wchodze na wage, bo nei lubie plakac.. a ty co mi zrobiles na ciemna noc? sprowokowales mnie do placzu.. 😭😭 😭 😭.. i juz niczego nie zjem tylko utone we lzach 😭 😭 😭 cieszysz sie? bedziesz mial topielca zamiast przyjaciolki 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×