Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anaaa22

5 tygodni na schudnięcie

Polecane posty

Gość Suny88
Witajcie! Wczoraj u mnie 45min na orbim, 20 przysiadow. Dzisiaj na wadze 51,5kg a było już 50,8kg. W centymetrach bez zmian buu, cellulit nadal jest, fakt mniejszy ale nadal jest widoczny. Zastanawiam się co jeszcze mogę zrobic help ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola ale nie z przedszkola
U mnie tak samo w tygodniu już widziałam 61,5 a dziś na wadze 61,9 ale to i tak o 0,8 kg mniej niż w tamtym tygodniu także ok !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka90
Cześć :) Mogę się przyłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka90 no jasne że tak!:) Będzie nam bardzo miło. Im nas więcej tym lepiej;) Napisz coś o sobie. Co chciałabyś osiągnąć;) Ja dziewczyny właśnie wróciłam z brzuchomanii;) czuję się o niebo lepiej po niż przed...;)) zobaczymy co waga pokaże w piątek;) cel to 69 ;)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dziś -50%! www.otien.com - 50%%%% rabaty! promocje! w sklepie otien tylko dzisiaj 15.06.15 - od 18:00 do 23:59 ! www.otien.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok . Przystępuje do działania. Miałam juz zacząć sie odchudzać w marcu ale nie było po drodze :) Kupiłam nawet sobie multicookera, tak żeby zacząć zdrowiej jeść ale pudełko przytachane z Panasonica stoi dalej nie rozpakowany. Może razem będzie łatwiej zgubić zbędne kilogramy i w końcu coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
Witajcie! W grupie siła! :) Wczoraj nie dałam rady iść na ćwiczenia. Wysyłam z domu o 6 wróciłam ok 20. Mam nadzieję że dziś będzie lepiej. Dietetycznie ok :) jem regularnie ok 1600kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka90
Napisze coś więcej popołudniu albo wieczorem jak wrócę z pracy i będę miała chwilkę wolnego :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam trening interwalowy, jest lepszy niz typowe cardio czy fitness. Szybciej spala tkanke tluszczowa. Wystarczy cwiczyc 3 razy w tygodniu. Chyba ze macie dobra kondycje to tabata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same ćwiczenia czy zmiana diety również ? Kupiłam sobie takie urządzenie do gotowana na parze z panasonica i zastanawiam się czy można to wykorzystać i podłączyć do ćwiczeń żeby szybciej schudnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertrudaa
Nooo urządzenie do gotowania na parze jest świente uzywam takiego od jakiegoś roku! a co do diet itd to fatkycznie czasem ciężko powstrzymać się od jedzenia dlatego ja biorę tabletki iqgreen by zmniejszyły moje łaknienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też się przyłącze.Ja już mam niedużo do zrzucenia bo 2-3kg.Do tej pory pozbyłam się 5 kg.kg.3 i pol mies temu urodziłam córeczke a od dwóch mies walcze o wymarzoną sylwetke:)Moja obecna waga to 57 kg. Ja w zasadzie stosuje diete mż.J wszystko ale z umiarem.Mi to pasuje.Przerobiłam woele diet i to mi najbardziej odpowiada.Nie jem już nic po 18.Ograniczam słodkie ale gdy mam na coš ochote to sobie pozwalam na ma)e co nieco aby potem nie rzucać się na słodkie.Codziennie jem owsianke z płatków górskich otrębów owsianych, żytnich i śliwki suszonej.Staram się pić dużo wody.Jestem z siebie dumna bo moja waga jest już mniejsza niż przed ciążą.Myślałam,że będzie ciężko ale dałam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka gratulacje :-) Pewnie ze mozesz dolaczyc :-) Cwiczysz cos czy tylko dietka? Masz jednego malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
Ooo ale nas już dużo :) Marlenka2206 świetny wynik! :) Dziś znowu późno wróciłam ale udało mi się ćwiczyć 45min na orbitreku + 20 przysiadów ;) Kalorycznie ok 1600kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam jedno długo wyczekiwane dziecko.Dzięki dziewczyny.Ja jednak na laurach nie spoczywam i walcze dalej:)Dziś biore się ostro za siebie.Nie ćwicze na razie nic.Niestety mój organizm jest zbyt wyczerpany i nie daje rady.Próbowałam ćwiczyć ale potem zaczeło mnie słabić.Jestem niewyspana bo wstaje w nocy i to przez to.Jak tylko do)oże jakiś wysiłek fizyczny tak tyle:(Pewnie zaczne ćwiczyć dopiero gdy mała zacznie przesypiać noce.Teraz jeszcze jestem sama bo mój m jest w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niolka
@gertruda a może Ty doradzisz koleżance? Czy Twoje iq green mogły by jej pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam u Was słychać. Jak miną Wam dzień.U mnie dziś super.Tak jak pisałam dziś już się przypilnowałam i nie pozwoliłam sobie na nic niedozwolonego.Musze się wreszcie pozbyć tuch dwóch kg.Oby szybko to poszło ale zdaje sobie sprawe z tego,że tak nie będzie.Póki co ide już spać.Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
Marlenka2206 - ostatnie kilogramy do stracenia to zmora :P ale trzeba walczyć :). U mnie dziś 45min na orbim dietetycznie zjadłam dziś ok 1700kcal: 5:30 musli z mlekiem + łyżka domowego dżemu truskawkowego + truskawki ok 350kcal w pracy przez 9h zjadłam 3 posiłki na które składało się ok 1000kcal :P: kiełbaski drobiowe - 150kcal 4 kawałki chleba razowego 300kcal 2 pomidory - 50kcal 1 szklanka kefiru - 130kcal 300 gram czereśni - 180kcal pasta jajeczna - 120kcal 2 wafle ryżowe - 80kcal obiado-kolacja o 18:00 filet z kurczaka podgotowany z brokułami i marchewką + ryż hmm ok 350kcal Właśnie leżę zawinięta w folię spożywczą :P wcześniej zrobiłam peeling cukrowy i nasmarowałam się balsamem antycell, z avon-u, lekko chłodzi. Zostały mi 24dni do urlopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertruda1
Myślę, ze mogłaby spróbować iq green mają naturalny skład więc na pewno by to nie zaszkodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośkkaaaa
A co jest w składzie tych tabletek iq green i jakiego są one pochodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rangerka
Wszystko jest ładnie rozpisane na stronie www.iqgreen.pl.. wystarczy trochę się wysilić i poszukać.. z tego co widzą to iq green głównie składa się z zielonej kawy i kwasu chlorogenowego więc całkiem całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
hej! Mój jadłospis wyglądał dziś następująco: musli z mlekiem i dżemem + kawa - 375kcal I śniadanie: 2 kiełbaski drobiowe + 2 kromki chleba razowego + 1/2 pomidora - 275kcal II śniadanie: 1 szklanka kefiru + 300gram truskawek, kawka 275kcal III śniadnie ok 120gram galaretki z kurczaka z groszkiem i marchewką ok 100-150kcal, 2 wafle ryżowe - 80kcal obiado-kolacja filet z brokułami i marchewką + makaron ok 350kcal Łącznie wyszło: ok 1500kcal ćwiczenia: 0 mam dziś totalnego lenia Dzisiaj rano weszłam na wagę i w końcu coś ruszyło :) Jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rynku jest kilka suplementów na odchudzanie które warto stosować. Ja ze wględu na bardzo dobry efekt hamowania łaknienia stosuje tabletki slimcea. Schudłam dzięki temu już 10kg po 2 miesiącach stosowania a zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśa
Tabletki, które hamują łakienie są bardzo przydatne przy różnych skomplikowanych dietach ja swoje zamawiam z www.iqgreen.pl Schudłam w przeciągu miesiąca jakieś 7 kg to jest taka realna waga którą w takim czasie można fatkycznie zrzucić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teofileczka
A dlaczego iq green zmniejsza to łaknienie? Jaki jest faktyczny powód ich skład czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśa
Tak chodzi o ich skład o wszystkim można przeczytać na stronie producenta iq green ta zielona kawa wiele daje tak mi się wydaje przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejlaa
Dużo czytałam o iq green, ale nigdzie nie mogę się doczytać jakiego są one pochodzenia? Ktoś ma takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak Wam dziś poszło??Ja dziś spędziłam dzień u mamy i bardzo niewiele wypiłam wody.Dziś pozwoliłam sobie na małe co nie co ale nie za dużo.Rano zaczełam dzień od paska czekolady gorzkiej.Potem owsianka z czereśniami. Na obiad czerwony barszcz z ziemniakami.Na podwieczorek drożdzówka ze serem a na kolacje zjadłam parówki z 2 kromkami chleba odrobiną pomidora i rzodkiewki.Wczoraj zjadłam kolacj***ardzo wcześnie i wieczorem byłam strasznie głodna.Musze pilnować aby ta kolacja była zawsze po 17 a nie tak jak wczoraj o 16.30.to pół godziny dużo daje. Dziś przywiozłam od mamy pierogi z truskawkami:)Wiem,że to mało dietetyczne ale jak zjem niedużo to mi nie zaszkodzi.Jutro miałam sprawdzić wage ale chyba zaczekam do niedzieli bo ze wzgledu na to,że niedużo dziś wypiłam waga bedzie jutro niska a gdy jutro wypije wiecej bedzie normalna waga w niedziele.Zobacze jutro rano:)Ja zawsze sprawdzam to rano a wy???Wieczorem zawsze mam woększą wage niż rano. Różnica jest nawet o 1kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×