Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anaaa22

5 tygodni na schudnięcie

Polecane posty

Gość gość
Suny ile cm w udzie lacznie zgubilas? I w jakim czasie? Zaczynam od jutra swoja przygode z orbim i jestem ciekawa czy na uda tez dziala? Odp prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
Hej! Jak wam idzie? Sprawdziłam i ubyło mi 2 cm z udka. Było 56cm jest 54cm :) Wskoczyłam dziś na wagę i zgubiłam łącznie 3kg :P jeszcze 2kg brakują mi do pełni szczęścia :) Z powodu okresu nie ćwiczyłam od niedzieli... dziś wracam do treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc. jakie macie diety? nie wiem jaka wybrac aby schudnac troszke choc ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
U mnie nie ma żadnej specjalnej diety. Staram się jeść jak najmniej słodyczy, pustych kcal, a więcej warzyw i owoców, Staram się nie przekraczać 1600kcal. Nie głodzę się bo to nie ma najmniejszego sensu. Mój dzisiejszy jadłospis ;) wypiłam kawę + 1 kulka rafaello ;) suma jakieś 120kcal śniadanie: 2 kromki razowca + odrobina lekkiego serka śmietankowego + szczypiorek i 1 pomidor + herbata bez cukru łącznie max 300kcal obiad filet z kurczaka z owocami egzotycznymi z puszki + sos + makaron suma max 400kcal przekąska truskawki w galaretce jakieś 250kcal przekąska 2 wafle ryżowe paprykowe + 1 puszka coli słodzonej stewią suma 200kcal kolacja 3 kromki pieczywa chrupkiego + serek + wędlina + pomidor + kawa zbożowa z mlekiem suma max 250kcal łącznie wyszło ok 1550kcal w ramach aktywności wybrałam się dziś na 1h spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
hej! Jakieś choróbsko mi się przyplątało. Gardło mnie boli, kicham i nic mi się nie chce ;(. Jedyny plus taki, że nie chce mi się jeść. zjadłam dziś: śniadanie płatki z mlekiem i bananem + kawka - 400kcal przez 9h w pracy zjadłam: 2 bułki pełnoziarniste + pasta jajeczna 1 ogórek, pomidor, z 200gram truskawek + kawka łącznie jakieś 700kcal obiado-kolacja - trochę jajecznicy + gotowana marchewka + surówka myślę, że nie przekroczyłam 400kcal łącznie wyszło ok 1500kcal. Coś czuję, że szybko dziś zasnę Jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola ale nie z przedszkola
hej. ja też po chorobie, teraz weekend z mężem i dziś pofolgowałam sobie, ale od poniedziałku wracam do ćwiczeń.. co do wagi to mam obecnie 62,5 kg czyli do pierwszego celu brakuje mi 2,5 kg. jednak już czuje się o niebo lepiej po schudnięciu tych 3,3 kg :-) też schudłam w udach i o nie najbardziej mi chodziło i mam obecnie 53 cm , -3 cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasik
Wow Pola w jakim czasie Ci te 3cm spadly z ud.? Co cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola ale nie z przedszkola
w ciągu 5 tygodni , ćwiczę 5 razy w tygodniu finetness w siłowni. chodzę na różne odmiany arerobiku :-) no i chodze na spacery z córeczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
Od dziś zostało mi równe 5 tygodni do urlopu! Jak ten czas ucieka! Faszeruję się lekami i już jest mi lepiej. Mam nadzieję, że do poniedziałku mi przejdzie. Dzisiaj zjadłam sporo warzyw i białka, mało pieczywa zaledwie 2 chrupkie. Łącznie wyszło mi: I śniadanie 120kcal II śniadanie 325kcal przekąska 150kcal obiad 400kcal przekąska 100kcal kolacja 300kcal Myślę, że nie przekroczyłam 1400kcal ;) nie ruszam się za dużo to i nie chce mi się jeść. Jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
Ale tu cisza, jak makiem zasiał. Pewnie korzystacie z pięknej pogody :). Zjadłam dzisiaj ok 1300kcal: I śniadanie 120kcal II śniadanie 230kcal przekąska 150kcal obiad 400kcal przekąska 150kcal kolacja 250kcal trochę mnie ssie zjem chyba małe co nie co bo nie zasnę ;) Nie ruszałam się dziś zbytnio. Zakupiłam folię spożywczą i od dziś zaczęłam stosować domowe "body wrapping" :) nałożyłam na uda, brzuch i pupę serum ziaja z serii multimodeling, obwinęłam się folią i wskoczyłam pod kołderkę na ponad 1h. Skóra w efekcie jest gładka, nawilżona. Zamówiłam 4 saszetki po 10 gram BingoSpa Koncentrat saszetka cynamonowo kofeinowy z papryką. Boję się kupować całego opakowania ze względu na pieczenie, reakcje alergiczne itp. Zobaczę jak na mnie wpłynie. Jak będzie masakra to będę mieszała z jakimś zwykłym balsamem żeby dało się wytrzymać. Stosujecie jakieś kosmetyki wyszczuplające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola ale nie z przedszkola
ja nie stosuje , ani kosmetyków ani suplementów diety. tylko zdrowa dieta i ruch ;-) ja w ten weekend sobie troche pofolgowałam, ale nie aż tak mocno bo waga nie poszła w góre na szczeście:-) dziś w koncu na fitness już nie mogę się doczekać :-) szkoda, że tu taka cisza,, nawet autorka mało się odzywa. Dziewczyny jak wam idzie, piszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny;) Przepraszam, że ostatnio tak rzadko piszę, ale ostatnio cały swój wolny czas poświęcałam pisaniu pracy licencjackiej. Na szczęście mam to już za sobą i teraz będę miała więcej czasu, aby zająć się samą sobą. Muszę się przyznać, że ostatnio mało ćwiczyłam;( ale starałam się stosować do mojego zdrowego odżywiania. Waga pokazała dziś 71kg;) schudłam dopiero 4 kg ale i tak jestem z siebie bardzo dumna;) wymiary też poszły w dół średnio po 2 cm w każdej partii ciała...tylko w udzie 1cm. Dzisiaj o 18 wybieram się na fitness;) moja instruktorka daje niezły wycisk, więc juz się nie mogę doczekać..;) A u Was co tam kochane? pochwalcie się ile już schudłyście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
anaaa22 - super wynik! Pola ale nie z przedszkola - U mnie dziś 5 serii po 10 przysiadów. Zjadłam ok 1600kcal. Z zabiegów SPA zrobiłam dziś masaż szorstką gąbką, serum eveline + folia., w której właśnie przesiaduję :). Dodatkowo jem tabletki na cellulit z apteki... tonący brzytwy się trzyma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
Pola ale nie z przedszkola - czasem jest potrzebne odstępstwo od diety, metabolizm przyspiesza, a na jakiś czas ma się dość niezdrowych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemra
Cześć dziewczyny, 5 tygodni to dobry czas, żeby pozbyc się killku kilogramów :). Ja mam urlop od 10 sierpnia i też musze do tego czasu zawalczyć o siebie. Jak na razie dobrze wychodzi mi trzymanie się postanowień - 5 posiłków dziennie, pół godziny ćwiczeń wieczorami i codziennie branie suplementu Algevera. Oby się udało, trzymajcie za mnie kciuki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) 5 tygodni to niewiele i bez ćwiczeń i diety na pewno się nie obejdzie ale próbowała któraś z Was dodatkowo wspomagać się jęczmień? Polecam bo rozpędza metabolizm i chudnie się szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co tam? Ja dzisiaj ćwiczyłam 30 min na bieżni i 20 min na orbitreku;) jutro rano wybieram się na fitness:) niestety przed chwilą zjadłam bułkę z pomidorem;( ( oczywiscie z ciemnego pieczywa) wiem że nie powinnam o tej porze, ale nie mogłam się powstrzymać. Jak to jest z wieczornymi posiłkami? nie powinno się po 18 czy po prostu 2 godziny przed snem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
anaaa22 - wg mnie ostatni posiłek zależy od pory kiedy kładziesz się spać. taka długa przerwa między kolacją np. o 18, a śniadaniem o 7-8 może spowolnić metabolizm. Lubię wieczorem zjeść coś z dużą zawartością białka, typu polędwica drobiowa, gotowane/pieczone mięsko bez dodatku pieczywa ;-) u mnie dziś: I śniadanie - musli, mleko, kawka - 380kcal II śniadanie bułka razowa z ziarnami 55gram + pomidor, ogórek + 20 gram wędzonego łososia - 225kcal III śniadanie koktajl jogobella - 150kcal. kawa - 25kcal IV śniadanie :D bułka razowa z ziarnami 55gram + pomidor, ogórek + 1 kiełbaska drobiowa - 225kcal mała brzoskwinia - 60kcal obiado-kolacja zupa warzywna + 1 udko pieczone - 400kcal Łącznie wyszło ok 1500kcal, zrobiłam wieczorem 6 serii po 10 przysiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki- Suny88;) Dzisiaj rano byłam godzinkę na fitnessie i do tego 30 min na bieżni... a u Was jak tam ćwiczenia kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
Witajcie! Zjadłam dziś: I śniadanie musli z mlekiem kawka 350kcal II śniadanie bułka wieloziarnista z serkiem, sałatą, pomidorem, ogórkiem + kiełbaska drobiowa 270kcal II Ikoktajl jogobella + mała brzoskwinia + kawka 230kcal IV śniadanie bułka wieloziarnista z serkiem, sałatą, pomidorem, ogórkiem + kiełbaska drobiowa 270kcal brzoskwinia - 60kcal obiado-kolacja godz. 19... gotowany zielony groszek, ziemniaki gotowane, 2 małe klopsiki z indyka gotowane w lekkim sosie bez mąki hmm jakieś 400kcal Łącznie wyszło ok 1600kcal-1700kcal... rano specjalnie wysiadłam na innym przystanku i zrobiłam sobie dłuższy spacer do pracy ;-) Padam na twarz. W piątek muszę wrócić już do ćwiczeń na orbim. Niestety sprzętu nie mam w domu. Jest w "siłowni" w oddalooonym garażu. Aktualnie wyzdrowiałam ale mój M. jeszcze nie i samej nie chce mi się wracać wieczorem , a kawałek do przejścia jest. Czekam, aż ozdrowieje i ruszam z ćwiczeniami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
jak u was? U mnie dziś ok 1400kcal, 40 przysiadów. Zrobiłam sobie mini SPA, peeling cukrowy, serum antycel. + foliowanie i aktualnie leżakuje pod kołdrą. Czas wskoczyć w sandały więc zaczęłam intensywną pielęgnację stóp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola ale nie z przedszkola
no ja wczoraj byłam na treningu interwałowym zakończo ym tabatą , więc super :-) dziś też się wybieram :-) waga coraz wolniej spada, ale najważniejsze , że spada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola ale nie z przedszkola
suny ile ci zostalo jeszce kg do osiągnięcia celu? tez masz podzielone cele? ja mam 2 najpierw 60 kg a potem 58 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
Pola jestem niska, drobnokoścista :P mam ok 155cm ;) najlepiej się czuję z wagą 48kg, Dobijałam już w kwietniu do 54kg :/, a na takich drobnej budowie każdy kg widać bardzo wyraźnie. Aktualnie mam 51kg, także 3kg i będę zadowolona :) Dzisiaj jeździłam 1h na orbim + 30 przysiadów :) dietetycznie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
Wczoraj zaliczyłam 45min na robim. Kalorycznie myślę, że nie przekroczyłam 1600kcal. Jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suny88
orbim*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola ale nie z przedszkola
jutro ważenia aż się boje :-) dziś narazie dietetycznie, no zobaczymy :-) Suny ja jestem 10 cm wyższa od ciebie.mam nadzieję, że szybko ci pójdą te ostatnie 3 kg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokarskaewa
a może powinnaś spróbować czegoś co zmniejszy też Twoje łaknienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazka
Są różne preparaty, które zawierają zieloną kawę dzięki której zmniejsza się łaknienie. iq green to nowosc na rynku slyszalam ze wlasnie tak dziala na organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola ale nie z przedszkola
bez sensu , zdrowa dieta i ruch wystarczy! nie zamierzam stosować żadnych wynalazków! za spamy dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×