Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

warto kupić biżuterie w Rossmanie?

Polecane posty

Gość gość

kupujecie tam biżuterie? podoba wam się i czy jest wytrzymała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie biżuteria, tylko kawałki metalu. Biżuterie kupuję w sklepie jubilerskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
co?! biżuterię?! dobre,równie dobrze możesz kupić na bazarze i będzie taka sama "biżuteria"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli lubisz jedynie biżuterie większej wartości?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupujecie tylko biżuterie od jubilera? złoto czy srebro? a ze sztucznego tworzywa też wam sie nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupujecie biżuterie z cyrkoniami czy z prawdziwymi kamieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak nie raz zdarzyło mi się coś tam ładnego wyhaczyć ALE.. jasna sprawa że za te 10 czy 30 zł nie będziesz mieć czegoś na lata tylko miesiące czy nawet dni. Sprzedawane tam rzeczy są kruche, łańcuszki nie wytrzymałe i NIE polecam osobom uczulonym na nikiel kupowania tam jakiejkolwiek biżu. W dodatku wisiorki i pierścionki często odbarwiają się. Jak chcesz oszczędzić kup sobie coś srebrnego. Teraz srebro jest naprawdę tanie a jak znajdziesz dobry sklep to i wybór jest Ogromny <3 Rossman = bizu na chwilkę czy na wyjazdy gdzie szkoda czegoś lepszego bo się zgubi czy zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto.... Lepiej dołożyć i kupić srebrna biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie warto, osobiście w Rossmanie akurat nie kupiłam, ale kupiłam kiedyś tanie kolczyki w jakimś sklepie w galerii. Ładne były, owszem, ale nosić się je dało tylko przez kilka miesięcy, bo potem to, co niby było "srebrne" zaczęło z nich odłazić. :) Jeśli chcesz coś trwałego i porządnego, to lepiej wydać więcej i kupić w normalnym sklepie jubilerskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam kiedyś kolczyki i bransoletkę. Nie miałam uczulenia, więc dobrze mi się nosi. Drobne kolorowe błyskotki do codziennych stylizacji za przystępną cenę myślę, że warto kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a złoto też sobie same kupujecie? czy to żółte lub białe z kamieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na materiał patrzycie, ze sztucznych jak ładne kupie bo ładne i mam w d***e wartości jak wiele innych rzeczy mam w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, patrzę na materiał, bo nie znoszę nietrwałego badziewia. Kupuję wyłącznie srebro, złoto albo miedź z naturalnymi kamieniami bądź szkłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jak ktoś zrobi z nietrwałego materiału coś pięknego to biorę bo mam poczucie piękna ,nie muszę świrować bo nie brakuje mi drogich błyskotek i jestem wolną jednostką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam poczucie piękna, bo mam zawód artystyczny i do tego tworzę biżuterię. Zwracam jednak uwagę na jakość. Nie cierpię plastiku, malowanych metali i podróbek kamieni i nie cierpię, jak mi biżuteria obłazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest straszne, niestety bizuteria musi spelniac swoja funkcje i upiekszac kobiete a nie oszpecać. ja mam bardzo ladna bizuterie z jubilea pl wszystko mam ze srebrna, próba 925 jest bardzo dobra, udalo mi sie znalezc dobry sklep przez internet ktory nie robi podróbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pierścionek kupiony u jubilera srebny, próba 925 za cenę 45zl. I też czarnieje. Jak wyczyszcze pastą do zębów i wygląda jak nowa. A mam pierścionki wszystkie w takiej cenie. Mam je 10 lat. I jestem zadowolona. Więc może nie jest źle z tymi pierscionkami. Mi się taki podoba z jednym oczkiem. On kosztuje 63.90 więc nie wiem czy ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Ja mam dużo biżuterii z Rossmana i służy mi od wielu lat, nie czarnieje, nie wygina się. Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michnik

Rossman jest niemiecki, u niemca nie warto kupować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika21

Biżuteria w rossmanie to tylko pomalowany metal i drobinki szkła udające kamienie. Lepiej dołozyć i kupić prawdziwą biżuterię z certyfikatem autentyczności. Apropo jeśli ktoś takiego certyfikatu nie ma, to może wysłać biżuterię do laboratorium gemmologicznego i uzyskać taki dokument. Jest bardzo ważny, szczególnie gdy chcemy ją odsprzedać. Polecam jedyną w Polsce firmę Pollabo.pl
Bez certyfikatu nawet prawdziwy diament jest warty tyle co cyrkonia.... Niestety takie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co kupiłam parę razy w Rossmanie biżuterię, ale jakość to nie jest najwyższa. Jak szukasz niedrogiej i ładnej biżuterii to sprawdź na Elori.pl. Ja tam zamawiam biżuterię ze stali chirurgicznej. Z kolorem nic się nie dzieje, nie uczula i przy tym Elori ma na prawdę fajny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×