Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Scena na dziś.

Polecane posty

Gość gość
Brak odbioru....znikam cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli blokował ktoś, to widocznie animozjami kierował, bo Tygrysica przecież nie łamie regulaminu. W ogóle jest tu regulamin?:D Jeden filmik ze starą pumą...smutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Ja nigdy nie byłam za prawicą..a prezydenta staram się z tą partią nie identyfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawiam tęskniącego tulaska :) :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robi..skacze. .jak zawsze.Biexna małupa tak ją załatwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie byłam za prawicą..a prezydenta staram się z tą partią nie identyfikować. x ten prezydent jest z partii raczej lewicowej przefarbowanej na prawo x tulasek od Mordki:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko łapą pacnąłem,małpka nawet nie poczuła. Tygrysico, miałem Ci trochę zostawić, ale lewackie lwy zabrały. No dobra, wypadło mi, znalezione nie kradzione.😭 Ale przynajmniej miałem ubaw jak się wspinały.:P x Sisi, ja jestem za sprawiedliwością, wolnością, własnością prywatną. A pis, po i tym podobni czyli ogólnie lewo tego nie zapewni, wręcz zagrabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to już zaczyna być sprawiedliwie.:P A co z głodem? Czy proporcjonalnie do głodu? Bo przecież jeden lwak może być głodniejszy od drugiego. No i co wtedy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Deviant xlaczego przekręcasz moją wypowiedz.Wgmnie Xuda to xobry wybor pomimo tego że startował z ramienia skrajnej prawicy.Jeszcze chwila i będz i e bezpartyjny.W czym problem.?Ja biorę pod uwagę jego charakter ..poglądy. ..oraz stosunek do obywateli.O to chyba w tej bajce chodzi no nie?aha i nie mylić ze smerfami bo tych nie wybierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Sorry..Duda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Tygrysico. :D Ale ten najrówniejszy z równych może chyba bardziej równo? :( Sisi, wybierając Dudę popierasz kierunek na lewo, czyli kajdany na szyję. Taaa, bezpartyjny.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Nie rozumiem..kuzwa po raz pierwszy Cię nie rozumiem .Jakie kajdany?.Idę rozpalić grila.Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozumiesz za kilka lat. Być może przyzwyczaiłaś się do niewolnictwa, polubiłaś i nie uwiera Cię nawet to gdy dorzucają łańcuchy na szyję, albo ręce Ci związują. 😭 Na przykład taki Duda chce nakazać wspomaganie zasiłkami. Czy to jest prawicowe, Sisi? Nie uważasz że to każdy z nas powinien decydować czy komuś pomóc? Smacznego.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Myslę że to niejest ani prawicowe ani lewicowe ,tylko po prostu humanitarne i chrzescijańskie.Duda publicznie przyznaje się do wiary i to mi się w nim podoba.Jumanitaryzm to pomaganie...humanitaryzm..to ustawa antyaborcyjna...humanitaryzm to ochrona życia.Dzięki .Smacznej małupy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry humanitaryzm.nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jumanitaryzm, właśnie dobrze napisałaś. Jumają bogatszym i rozdają biednym.:D Tak, to nie jest śmieszne. Właśnie pan jumanitaryzm kazał podzielić się małpką, tyle że tak podzielił po równo, że najmniej dostałem. Tak, wiem.:( powiniem cieszyć się że w ogóle dostałem. Dostałem co upolowałem. Dziękuję. :(Dziękuję. 😭 :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviantt
Chce seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Czego?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Deviant dlacze go nie zaprzeczasz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×