Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Scena na dziś.

Polecane posty

Gość gość
Jesteś istotą w maskach. Uważaj jak ich za dużo na zakładasz trudno będzie Ci je pozdejmować mogą pozostać na całe życie. W niektórych Ci nawet nie do twarzy. Nawet Twój szeroki uśmiech się zniekształca. Widziałeś jak wygląda człowiek w krzywym zwierciadle? Przypominasz mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wszedłem i akurat Basia odpisała, ale nie mogłem od razu odpisać, bo zasięg straciłem. Teraz też wszedłem, ale zło próbuje więź zerwać.😭 Zło. Mrok zła nadciąga.:( Ale Kwiatek gdzie?!Nie widać. Kwiatku!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś złem. A zło trzeba tępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, trochę jak opis szatana. X x Heja Tygrysico, walczę ze złem które wtargnęło.:D Nie wiem, czy to jednej osobie pomyliłem się z kimś, czy kilku? Albo to trole najazd robią? Niewytłumaczalne sytuacje dzieją się.:P W sam wir wydarzeń wkroczyłaś Brok. Uważaj, schyl się, coś leci.:D Asz Ty trolu, a kysz, ciach, rach! Bęc, grrrrr.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fajnie, że zamęt, zawsze pożeram najagresywniejszych przywódców zamieszek:) co z sisi?:( pokłóciliście się, nie możecie się dogadać, albo ona myśli, że Cię zna?:( a może Deviant wie, ze zna sisi w realu i się droczy?:( co tu się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na potęgę posępnego czerepu!":D Chyba w he-manie był tygrys, który pomagał mu?:D Kurna, ile ja mam lat?:O hm😴 Broken, z Sisi nie pokłóciłem się. Po prostu Sisi uznała mnie za kogoś kim nie jestem, tyle że za każdym razem jak tłumaczyłem to Sisilli, to wręcz utwierdzała się w przekonaniu, że to ten. Wydawać mogłoby się, że śmieszne, ale na dłuższą metę takie nie jest. Brok, nie znam Sisi w realu, nie znam też "na mailu". Kwiatek nie była pewna, więc zapytała, no i rozkręciła Sisilkę. Teraz Ty pytasz...Nie zdziwię się jeżeli znów kilka postów na temat kim to jestem, nie jestem. Czy wyjaśniłem, czy jeszcze nie jest coś oczywiste?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że Sisi zasiała ziarno niepewności w stosunku do mnie. Bo jest słowo przeciw słowu. Ogólnie dziwna sytuacja, tylko nie wiem dlaczego Sisilla ma absolutną pewność, że mnie zna? Jak to możliwe kogoś rozpoznać, gdy nie ma istotnych faktów o osobie. Poza tym gdy mówię, że jestem taki i taki, to Sisi zaprzecza i wmawia że to nie jest prawda. Sisi wie lepiej jak mam na imię, jaki kolor owłosienia. Kurde, Ludziska, koniec.:P A widzisz Brok😴chciałaś dobrze, a jak wyszło?:P I żeby nie było, nie wypieram się Sisi, nie kłócę się, każdy może się pomylić.Chcę po prostu wyjaśnić. Sisilka, bez urazy. :) Sam ostatnio mam śmieszną serię zbiegów okoliczności, co nie spojrzę na godzinę, to zawsze regularna np 12:12 ;20:20; 00:00 i tak od kilku dni:D czuję się jak wybraniec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwróć uwagę na przedmioty, żarówki, telewizor, zegar...dobrze obserwuj z uwagą. Mogą się dziać dziwne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno...jutro pełnia...nic nie rób i nie wychodź z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co?.gosciu o czym Ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, podczas psychozy chory może mieć wrażenie, być nawet pewny, że przedmioty mówią do niego, albo zniekształcają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona kocha jakiegoś V?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te godziny to podobno jak ktoś o kimś myśli.Pewnie sisilla myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Devianta nie pytajcie.To nie On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróć uwagę na przedmioty, żarówki, telewizor, zegar...dobrze obserwuj z uwagą. Mogą się dziać dziwne rzeczy. x nie ćpaj więcej, dziecino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviant
Cześć🖐️ Brokena, sama widzisz o co chodzi. :( Kwiatek, już prawie odpisałem na dłuższe posty, także na pewno do niedzieli wkleję. Ale za jedną wypowiedź jestem Ci wdzięczny, bo zainspirowałaś! Trochę tajemniczo, ale Dzięki!!! :) Hej, miłego. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
A co to?.temat umarł śmiercią naturalną ..o jakże mi przykro.zProszę. przyjąć wyrazy współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem :) pozdrawiam Sisi,Kwiatuszka i Broken ;) /Gości Tajemniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Hej Tajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
Co Sisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviant
Witam Sisi, możemy porozmawiać chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Nie ma mnie do 19 tej.zresztą o czym tu rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviant
Cześć. Chciałbym ostatecznie sprawę wyjaśnić. Czy dalej masz mnie za osobę którą znasz poza forum? Jeżeli tak, to po czym to stwierdzasz, konkretnie gdybyś napisała? Bo widzę to tak: Albo rzeczywiście zbieg okoliczności spowodował, że odebrałaś mnie za znajomego- co chciałbym uświadomić Ci, że tak nie jest. Przecież gdybyś była moją znajomą, to dlaczego miałbym się nie przyznać, wręcz ucieszyłbym się, nie ukrywam się przed ludźmi. Albo jesteś trolem, bo mam wrażenie, że jako gość też piszesz. Jeżeli nie, to najmocniej przepraszam. Czy możesz napisać, że piszesz tylko jako sisi? Albo masz zaburzenie psychiczne i wtedy daję Ci spokój i pisz co chcesz. Choroba psychiczna, to nie jest powód do wstydu, zaznaczę. Po prostu dziwnie tak sprawę zostawić bez konkretnego wyjaśnienia. Ogólnie w dobrej wierze i bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×