Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

feniksik

Wiadomość dla Widma

Polecane posty

Witaj :) Wszystko nie tak jakbym chciała. Lekarze nic nie robią... mam obserwować i czekać :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc chorowitko. :) -nie wolno sie zalamywac, bo jak psychika siadzie to bedzie mogila. Pozniej zajrze, moze zaloguje sie jak nie usuneli mi profilu i pogadamy na bierzaco. P.S. Twoj opis w stopce jest super, nawet dla kogos kto Bo/ga zbubil. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie usuneli - loguj sie smialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo psychol nie wytrzymał. Widmo, pamiętaj, że jakaś desperatka namierzyła Cię z imienia, nazwiska, i już nie możesz tu pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....noc muzeów szlak trafił, za to jest flaszka z zieciem :) ...nie martw się, wszystko będzie ok. Mam to samo w rodzinie ...po 3 tygodniach po usg okazało się ze się wchlonelo ... zawsze trzeba być dobrej myśli. Sądziłem ze wszystko jest ok ..tak sądziłem ze pisałaś ze to coś nieszkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matu
😘 😘 ❤️😘 😘 😘 😘 ❤️😘 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo to Krzysztof Adam z Bierzmowania Piotr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczko wiesz doskonale że Widmo/kreska to Koke Po co te sciemy??? Osemkowy spamer,wpadł jak zaczął ósemkować karuzele Lecz wy udajecie głupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gościu ? Przytuliłabym Cię :) Serio :) Ale troche się boję. :O Weź mi napisz, że udajesz, że wierzysz w te wszystkie dziwne forumowe historie. To nie możliwe przecież, żeby w taki sposób postrzegać rzeczywistość, jakkolwiek dziwna by nie była. Proszę. Napisz, że robisz to po to, żeby coś się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien Widmo
22:25 -deklu, ja nie mam obowiazku z niczego tlumaczyc sie, zreszta i tak nie zrozumiesz sadzac po twoim mysleniu. Jak myslisz jakim cudem wyplynelo moje imie ? -poniewaz kiedys na innym portalu podalem komus adres email gdzie mialem wpisane imie/nazwisko, a pozniej ta osoba przylazla za mna tutaj i trollowala mnie bo nie chcialem z nia kontaktu. Nie wiesz tego jak baby odrzucone sa mstliwe ? -to malo wiesz jeszcze. Zreszta ciebie to nie dotyczy i dziwne ze tego nie rozumiesz i nie zrozumiesz co ja pisze do ciebie, bo masz zj****y mozg, albo paskudny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Kurde. Matu ślepa jestem, kilka rzeczy robiłam na raz i dopiero zauważyłam Twojego posta. :O To czepianie się było do gościa, który się czepiał do Widmo. Później była łapka do Widmo i do Ciebie :) Źle mnie zrozumiałeś, bo ja jak zawsze za dużo zostawiam w domyśle, albo .... flaszka z zięciem ? ;) W sumie ? Teraz to ja się sfocham. Jak Ty w ogóle mogłeś pomyśleć, że ja pomyślałam, że Ty się czepiasz ? Nie no. Na trzeźwo nie rozbierzesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wiem do kogo ten tekst, mnie nigdy nie obchodziło kto jest kim tutaj a tym bardziej w realu, nigdy nie dochodziłam kto jest kim bo po prostu tutaj to jest nieważne. Ważne jest to kto co i jak pisze a jeżeli w oczy szczypie ze pisze bzdury to się do tego odnoszę :) ...co za różnica czy to Marcin, Adam czy Krzysztof ...ważne co pisze na dany temat i jak ... jeżeli pisze bzdury to pisze co o tym myślę i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie stała mnie o trzeźwość teraz trudno posadzić :) ...ale jeszcze jakoś kojarzę :) ... w miarę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karuzela to najbardziej skompromitowany temat. Teraz jej nie ma ale Koke spamował Karuzele i dziwnie wszystko zostało zamiecione pod dywan. Najfajniejsi ludzie odchodzą a stare raszple jak frida , niestała czy wiecznie belkoczaca nieszczęśliwie zakochana w Nowiutkim Słowianka Są!. NIESPODZIANKA. Xxx Przypadek? Pewnie wszystko ustalone na privie Xxx Ale Koke pisze na nowym nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien Widmo
feniksik -pewnie minelismy sie, bo u Ciebie niebawem polnoc i spisz. Lekarzy w PL. nie przeskoczymy, bo jak nie masz kasy to beda przeciagac operacje do ostatniej chwili kiedy beda zmuszeni Cie ratowac pod grozba paragrafow. A gdybys miala kase, to juz dawno byloby po problemie ale w klinice na zachodzie.To co masz nie wchlonie sie samoistnie z tego co zorientowalem sie u kogos kompetentnego i juz o tym rozmawialismy. Ziola moge Ci polecic przeciwbolowe, a nawet na goraczke czy bol psychiczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...lata mnie to kto z kim i co ustala ... to tylko internetowe forum ...żyje się w realu tu spędza się chwilę których nie ma czym wypełnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien Widmo
Czesc Czytaczko. :) -jak im wytlumaczyc, ze nie jestem Koke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien Widmo
Do tej osoby co lata za mna i wyzywa z goscia -moim celem bylo zlapanie kontaktu z kims z polski i nic wiecej. Czego oczekujesz i o co walczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Matu ? Powiedz, że wierzysz paranoikom, wysuwającym coraz to nowe teorie, aby tylko coś pisać. ;) Żartuję. Czasami zastanawiam się nad fenomenem tego miejsca. Bo jest fenomenalne. Zaglądam z rzadka. Wiele osób ma u mnie czystą kartę, bo ... nie szlajam się po tematach z braku czasu, który mogę na to poświęcić. Ale nigdy nie ośmieliłabym się zarzucić komuś, tego, że ma tego czasu więcej i poświęca go na śledzenie tego co się tu dzieje. Jego prawo w końcu. Szkoda tylko, że często zamiast dołożyć coś dobrego, wylewa tu wiadra pomyj. Czasami smród jest tak obrzydliwy, że czuć go fizycznie. Zastanawiam się, po co ? Czy nie dociera do jednego z drugim, że niszczy mijsce, któremu w końcu poświęca dużo czasu ? Czy może ja czegośnie rozumiem, jak zawsze ? Gościu ? Nie będę z Tobą dyskutować, na temat tego co podnosisz. Powiedzmy, że też jeszcze jarzę :P więc nie będę sobie zawracała głowy, nawracaniem nienawracalnych. Wierz w co chcesz. Tak. Elvis żyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka to jest jakieś niedo/ru/ch/ane babsko:-o W dodatku podała kiedyś komuś swoje namiary na fejsa i weszłem tam.Wygląd starej tłustej baby z tlenioną spaloną fryzurą.Typowa Niemka,żadna Polka nie jest tak zaniedbana,a ta myśli że jest sexowna.Usunęła szybko fejsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Widmo ? :) Nie wytłumaczysz. :) Co więcej. Im więcej będziesz tłumaczył tym będzie gorzej. Czyli wszystko co powiesz, może zostać użyte przeciwko Tobie. :) A poza tym to w tym świecie nie ma żadnych reguł jeśli chodzi o to z której strony i kto Ci będzie chciał coś przypiąć. Nie mówię o konstruktywnej dyskusji, ale o wysuwaniu argumentów, których nie da ise niczym poprzeć, ale jak wiadomo słowa wypowiedziane, już na zawsze pozostaną wypowiedzianymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała ty to dopiero pierttolisz wszędzie trzy po trzy:-owszędzie wetkniesz swoje trzy grosze bie pytana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreska 23.36 Gdyby było tak jak piszesz, to twoje dane już dawno latały by po forum. Szukasz jeleni na swoje teksty?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gościu ? Ja tu przychodzę się wyżyć :P pooglądać fajne gify ;) i pogadać ze znajomymi. Piszę cokolwiek tak rzadko, że to Twoje "wszędzie" brzmi jak: nie rozumiem o czym ona pisze, więc jej po prostu dopieprzę dla niepoznaki. Twój ruch, jeśli masz coś do powiedzenia ;) Od Słodkiej się odpiernicz, gościu bez skazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra zamknij się już Niestała,bo jesteś żałosna. I nie do ciebie pisałem o Słowiance,więc na ch/u/ja robisz za jej adwokata?prosił cię ktoś?zajmij się może swoim chłopem. Napiszę jeszcze raz Słowianka to żałosne stare babsko,coś o tym wiem.Zachwala swój biust,a ma otłuszczone cielsko i dwa zwisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gościu ? Wiesz co ? A nic. :P Maila odbierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cien Widmo
0:08 nie licz na to, ze moje dane beda latac po forum, bo juz mam haka na ta osobe i co mi zrobisz ? Zreszta nie uwazasz, ze to dziwne jak interesujesz sie czyims zyciem ? Czemu nie zajmiesz sie swoimi sprawami ? Mam propozycje dla ciebie -spotkaj sie z kims kto stanie w moim imieniu bo ja nie przebywam w Polsce i porozmawia z toba. Masz odwage podaj priv, albo nie zawracaj mi gitary. V Czytaczko -moje wnioski mowia, ze oni doskonale wiedza jak stosuja intrygi aby pognebic ludzi. To jest niemozliwe aby byli az tak glupi i mylili mnie z Kojotem, czy Koke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...gościu a po chu ... piszesz o Słowianie w tym wątku skoro ani ona ani nikt inny się tu na ten temat nie wypowiada... pomijam sam fakt ze jest to mało sympatyczne i nie na temat ...m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Panowie :) Spokojnej nocy Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×