Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

feniksik

Wiadomość dla Widma

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Kółko do ćwiczeń też polecam, jest świetne. Zabija przy pierwszym kontakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Little -to to kolko zamienia sie w instrument tortur dopiero jak cwiczacy jedzie z wyprostowanej pozycji i pierwszy spacerowicz beztroski z ulicy nawet nie wykona jednego powtorzenia. :) Przemysl kwestie kółka. :P V Feniksik -tak sie zastanawiam i wiesz gdzie trzeba uderzyc ? -w hormon szczescia i motywacji. Opiaty i rozne stymulanty omijam celowo, bo glupota byloby Ci proponowac cos takiego, a zwlaszcza w Twoim stanie i przy przyjmowanych obecnie lekach. Ale z pewnych produktow mozna uzbierac calkiem przyzwoite dawki aby wywolac wyrzuty ow hormonu. (to tak jak palacz tytoniu siega po kolejnego papierosa aby poczuc odrobine szczesia, czy osoba ktora kupuje sobie kolejny ciuch, lub gadzet aby poczuc sie lepiej i wtedy mozg tryska wspomnianym hormonem) i tutaj banany podczas dojrzewania wytwarzaja substancje dopaminową. Male brazowe obszary banana sa wlasnie tymi ktore zawieraja najwiecej hormonu w/w Dodatkowo produkty bogate w przeciwutleniacze tj. czerwona fasola, jagody, zurawina, karczochy, sliwki, truskawki. A wszelkie cukry i tluszcze nasycone najlepiej wywalic z diety jak jeszcze tego nie zrobilas, poniewaz one(tluszcze w/w) zmniejszaja poziom hormonu szczescia, nie wspominajac juz o tym ze zatykaja tetnice i zyly co prowadzi do chorob serca. Uczucie lekkiego szczescia mozesz tez uzyskac pijac esencje z ZIELONEJ herbaty tj. 4-5 lyzeczek na 200mg. (szklanka) wrzatku i to trzyma organizm 20 minut do pol godz. A na stres to jedna zen-szen jest niezawodny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Widmo :) Czasami, a nawet często pajacuję na wyrost, żeby zakląć rzeczywistość. Tak jak dziecko, które myśli, że jak zamknie oczy, to potwór pod łóżkiem zniknie. ;) Świętokrzyskie ? Nie. Nie ten kierunek, ale to przecież nie ma znaczenia skąd jesteśmy. I nie wieś. Jeszcze nie, ale kiedyś jak mnie będzie na to stać, to mam w planach fajną chatkę na odludziu pod jakimś lasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zostawię wiadomość dla Widma. Zastanawiałam się, gdzie jesteś, kiedy Cię nie ma ;) Ale dobrze żeś w pionie ;) Dla Ciebie :) :) :) U mnie niekiedy :( (mówię, bo się domyślałeś). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Widmo ? Jestem nudna, przewidywalna i raczej niczego ciekawego do obserwowania nie znajdziesz. Od dawna się powtarzam jak zdarta płyta. Ale Twoja wola. Skoro obserwowanie i analizowanie jest tym co Cię tu trzyma, to zabronić Ci przecież nie zabronię, chociaż w sumie prościej byłoby po prostu zapytać o to co Cię interesuje. Miejsce mojego stałego pobytu naprawdę nie ma znaczenia. Nie strzelaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Zgadzam się. Wyjątkowo ;) Luz to dobra rzecz. Wolniej się zużywamy ;) Owocnych obserwacji. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_widmo_ dziś Chyba sie domyslam kim jestes, ale to tylko moje domysly. x Powiedziałeś, że jestem smutna... I byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_widmo_ dziś P.S.Do gosc -to az tak nie w pionie jawilem sie wtedy, ze obecnie wygladam jakbym stanal na nogi ? x Po prostu obawiałam się, czy u Ciebie dobrze, bo zniknąłeś. Więc cieszę się, że o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jestem smutna? Bywam smutna (zdarza się, że częściej niż czasem). Zaskoczyło mnie, że to kiedyś rozpoznałeś, bo nie dałam poznać (tak sądziłam). Cieszę się, że spadasz na cztery łapy jak kot. Koty kocham. O kotach też przyszło nam kiedyś zamienić parę słów :) Dobranoc, pójdę już 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam komu cos mowilem i co rozpoznalem za sprawa tego jak wyprostuje te swoje osobliwe zwoje. Wrazliwosc u kobiety jawi mi sie jako pozytywny atrybut, bo nie doznam raczej obrazen psychicznych w kontaktach z takowa. Zbudowalas wokol siebie solidna bariere aby nie miec niepozadanych gosci w swoim swiecie i to ma sens. Smutek ukrywasz, bo doskonale wiesz ze ludzie z reguly odchodza jak wyczuwaja smutek. Chcesz tez sie jawic jako kobieta silna bo taka tez jestes, a smutek to slabosc i kolo sie zamyka. Spokojnych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
1:03 wrzucilo mnie z goscia P.S. Mam nadzieje, ze jeszcze pojawisz sie dzisiaj, jutro, po jutrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niestała czytaczka wczoraj Matu ? Powiedz, że wierzysz paranoikom, wysuwającym coraz to nowe teorie, aby tylko coś pisać. oczko.gif" ...niestała - to nie jest kwestia wiary :) wbrew pozorom jakoś nie wciągnąłem się aż na tyle w forum aby dociekać kto jest kim, powtarzałem to wielokrotnie, wpadam tu bo czasem ktoś coś ciekawego napisze czasem można komuś coś podpowiedzieć, a czasem się pośmiać, a czasem posprzeczać o ile ktoś trzyma formę :) ...ale wierz mi nie jest to kwestia wiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Formę czy poziom? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłaszajcie do usunięcia posty hipokryty matu :) bo zniszczy kolejny temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robi na ERO 60 letni matu,może faktycznie gustuje m niepełnoletnich... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy wiedzą,ze podstarzały dziadek szuka seksu ale lojalnie milczą niebiescy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, ty niedy nie zmądrzejesz :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu dlaczego sam sobie ubliżasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
m a t u & o b s m a c z a & k n a k i & n i e l e t n i m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu pisze też jako Gospoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Matu
Matu, nie znam Cię, nie mam opinii na Twój temat i jest ona zbędna i Tobie i mnie. Jedyne, co wiem, to że jesteś od dawna w jakimś konflikcie z Widmem. Spytam więc tak z ciekawości: jaki masz cel w regularnym wchodzeniu na tematy Widma oraz jego dotyczące i pisaniu na nich swoich postów. Lubisz jątrzyć? Chcesz być zauważony? Chwalą Cię tu niektórzy za racjonalność i wyważone sądy, ale przyznam, że zaczynam myśleć, że jednak brakuje Ci uwagi publiki, a Twoje teksty, że wchodzisz tu dla zabawy, by pogadać czasem z fajnymi ludźmi, należy między bajki włożyć. Musisz gadać z fajnymi ludźmi akurat na tematach, gdzie jest Widmo? A może właśnie o to Ci chodzi, by się dochrapać jakiejś uwagi, a czy jest na to lepszy sposób niż uczestnictwo w konflikcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu bez urazy,ale czy to nie jest tak że sam sobie jedziesz aby obciążyć widmo ? Po jaką cholere włazisz tam gdzie widmo pisze skoro jeden za drugim nie przepada i zawsze logujesz sie po hejtowaniu?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latasz chłopie za widmem jak kundelek. po co ta szopka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest.Ja dopiero zauważyłam matu jak popadł w konflikt z widmo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przepraszam ale na ten temat wszedłem kiedy widma nie było i pisałem z kim innym. Poza tym przecież napisał że rezygnuje z pisania w tym szmbie wiec nie bardzo rozumiem skąd nagle się pojawia tutaj.... zresztą odkąd zniknął tam gdzie pisałem "nagle" pojawiają się dziwne wpisy gości na mój temat ... dziwne prawda? Nigdy nie pisałem tutaj z pomaranczy i nie wciskałem ludziom kitu z niebieskiego. Z tego co wiem jest to forum i jeżeli jakieś wpisy uważam z bzdurne to chyba mogę się do nich odnieść ? ...sadzisz ze wpisy pojawiające się na mój temat chociażby tutaj ...czy utożsamiające mnie z Gosposia to jest fair ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmuś jest kontrowersyjną i depresyjną postacią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie z Widma takiego niewiniątka. Rzucił na tym forum tyle oszczerstw i najgorszych obelg bez powodu, że powinien natychmiast być deportowany do Afryki, tam jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×