Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

feniksik

Wiadomość dla Widma

Polecane posty

Gość gość
Czytaczka jest tu rzadko?hahahaha:D Wpiertala się na każdy możliwy temat i odpowiada jak jej nikt nie pyta.Takie babsko nudne jak ch/u/j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no slowianka mi sie chwalila ze ma staly i dobry kontakt z widmem,wiec albo mitomani albo chce wszystkim udowodnic jaki to ma dobry kontakt z wszystkimi.niestala to juz osobna bajka,podalem tu kiedys maila to ta raszpla codziennie do mnie pisala i jeszcze posylala piosenki ,na dzien dobry,na drugie sniadanie ,obiad ,kolacje i dobranoc.wszystkie o milosci itp.obrzydliwa stara baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Widać Niestała szuka kochanka,tylko czemu na kafe i młodego? Ładna to ona nie jest z tym fryzem na garnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego zlikwidowalem maila bo mi takie pierdymenty pisala i nudzila ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka , zaloguj się, co ty tak niestałej nienawidzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała została kiedyś muzą Koke Pózniej okazała sie jego siostrą :D:D:D:D:D:D Zamiotła ósemka brata pod dywan :D:D:D:D:D Słowianka sie kiedyś schlała Wstawiła swoje foty :O Tragedia to malo powiedziane Źólte jak kurczak wlosy Nalany kark gęba i nadwaga Ale jakby ci to seksbomba :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zszokowało to, że pisała że była ofiarą pe/do/fi/la, wszystko rozumiem, ale to przegięcie :( na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Widmo :) Wczoraj po napisaniu do Ciebie, wyłączyłam komputer, często internet rozłącza a mi brak nerwów. Byłam w szpitalu, badali, konsultowali mnie neurolodzy i puścili do domu... Mogą tylko operować, ze wskazań życiowych, zbadali zmianę, to nie nowotwór, więc jeszcze będziemy razem. Co pewien czas mam się badać kontrolnie, na razie leki i nadzieja ,że nie będzie gorzej... Pozdrawiam, miłego dnia :) ps. mogę tu wkleić link na mój facebook, tylko skąd poznam, że piszę z Tobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fenikski?a kogo obchodzą tu twoje choróbska co?Nie pisze Widmo na priva znaczy olewa cię,na litość liczysz??? Wypierttalaj już z tymi żalami i gadaniem o chorobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie czasem czy Slowianka ma lustro w domu?Jak ja zobaczylem na focie to mi szczena opadla,a tak opisywala siebie super,ze biust och i ach.W rzeczywistosci zwaly tluszczu i te wlosy:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest,jak jeden się bawi,a drugi bierze poważnie rozmowy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne..........ofiarą pedofila:D Już nie wiedziała co wymyśleć żeby ją zacząć żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz,jeżeli te zabawy na forum przenoszą się na maila i ktoś ci zawala całymi dniami skrzynkę piosenkami pościelówami to wybacz.Są luźne tematy by pogadać a nie słanie muzy ociekającej sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona eliminowała dziewczyny z karuzeli, Robercie ani razu chyba nie odpowidziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednak ta zmięta kobitka w jeansowej mini,topie i z pasemkami to Słodka Słowianka ? A taką seksbombę zgrywa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka jest po prostu niesympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet bardzo. Na mnie bluzgała za opis fantazji o gwałcie. Fantazji na Ero !!! Dziwna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos pisał że Slowianka zakladała tematy o Nowym Bo jej nie chce. Jak ma ją chcieć jak Słowianka Klaudia ma męża? Który uciekł do Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest jakby wiecznie obrażona, nie wiem co jej daje pisanie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też odbieram Czytaczkę bardzo pozytywnie. Taka na luzie Nie lubie Słowianka Zawsze mam wrażenie jak To ma wychlane Bo tak pertttoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma takie fobie bo była ofiarą pe/do, to po co siedzi na forum erotycznym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto eliminował dziewczyny z Karuzeli? To cos co zwie się Słowianka?:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Niech się maszkara rodziną zajmie. Mąż wie, że w stopce profilu ma adres @? Wie że goni za Nowym? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty myślałaś,że na priv to już na poważnie?I że jedynie z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę któraś myśli,że facet,który tu ma tysiące postów na koncie jest tu,bo szuka czegoś na serio?:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna privująca mężatka:O???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke I Nowy mają po kilka tysięcy :D:D:D X Ale Leviatana nie przebije nikt Ponad 43 tysiace wyje/banych/ postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo :) Jak piszę z Tobą i wiem, że jesteś życzliwy w stosunku do mnie to ignoruję wpisy gości, ponieważ się dla mnie nie liczą :) Po przemyśleniu facebook to zły pomysł, masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Widmo :) skąd pomysł, że jestem z centralnej Polszy ? Akurat nie trafiłeś ja jestem zaściankowe zad***e. Jesienią Sołtys asfalt zwija i mam godzinę policyjną, wymuszoną zamknięciem wszelkich publicznych przybytków w których można by się z kimś potkać ;) Co do mojego denerwującego poczucia humoru. No ok. Przyznaję, sama siebie wkurzam, więc nie mogę mieć pretensji do tego, że drażnię też innych. Takie życie, co zrobisz. Wszystkim nie dogodzisz, a na kafe to już cud mniemany, patrząc na to co potrafią tu zrobić z człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Przeczytałam dzisiejsze dywagacje gościowe i ....zdumiona to pewnie bym była kiedyś, teraz mi się po prostu robi smutno. Gościu jeden z drugim, chociaż podejrzewam, że jeden. Ja nie wiem kim jesteś, ale Ty musisz patrzeć na siebie w lustrze. Potrafisz ? Wypisujesz te obrzydliwe kłamliwe teksty licząc na co ? Że sprowokujesz obrażanych do jakiejś reakcji ? Napisałam raz. Skąd Ci się nagle Słodka wzięła ? Co do uwag o mnie :) Odpowiem jak zawsze. Macaj, macaj może kiedyś na coś trafisz. Rybka mi to. Wobec wszystkich na tym forum stosujesz tę samą taktykę dezinformacji i manipulacji. Przyzwyczajenie Ci chyba w krew weszło, chociaż wiesz, że to bezcelowe na dłuższą metę, bo nabierzesz i tak tylko całkowite świeżynki, jeśli je w ogóle zainteresuje, kim jest pisząca raz na kilka dni Słowianka, czy jakaś tam Niestała. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×