Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

feniksik

Wiadomość dla Widma

Polecane posty

Jesteście niby różni ale jedno Was, z całym szacunkiem, łączy: Nie chcę go zdyskredytować, ale on... Nic więcej nie napiszę, oprócz tego..... Nie wchodzę więcej w utarczkę z nim ale jeszcze jedno dodam.... Ja jestem krystaliczny ale on..... Gdyby nie on to ...... :D Myslę, że macie ciekawsze tematy do rozmów. Umówmy się, że nie na jednym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ten sam typ człowieka co Wilk i czeski siurek. Zgadzasz się ze mną i jesteś przyjacielem,albo nie zgadzasz się i jesteś śmiertelnym wrogiem którego wyzywam od najgorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie pipy oboje i matu i widmo, albo umiecie jak faceci rozwiazac miedzy soba albo skarzycie sie panienkom:-D Ojj muszko matu mnie oplul:-D Giaaa a widmo go wyzwal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmo_ dziś Mi by nigdy nie przyszło do głowy,( nawet jeśli jakaś osoba jest mi nie życzliwa), żeby odnosić się do człowieka mówiąc na niego/na nią "to coś", mogę określić przymiotnikiem np on/ona jest wredny/na- "jesteś wredny" itp. Po prostu nie mieści mi się takie coś w głowie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wychodzi na to,ze to tez baby tylko nicki przybraly meskie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem jedno, widmo jak ze mna pisal to udawal przyjaciela a jak co do czego doszlo to okazalo sie jaki jest. Matu jest zawsze w porzadku kolegą i nie szuka boków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kto woli, ja na przykład wolę jak mi ktoś bez ogródek pociśnie, niż pod płaszczykiem uśmiechu miło się do mnie zwraca po to by mi wbić nóż w plecy. Kwestia gustu- bez analogii do powyższego sporu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...cały problem w tym, że ja jaki jestem to widać, piszę co myślę z niebieskiego, nie mam tutaj żadnych pomocnic (w końcu nikt mnie tu nie lubi i nie mam z kim pisać:) - zaś nikt o zdrowych zmysłach posiadający tu temat nie odważy się kreski skrytykować bo by miał jazdy na własnym temacie :) Ja nie piszę że mam kasy jak lodu, mam wrzeźbione ciało (tu akurat wierzę), dziewczyn na każde skinienie i całe mnóstwo ciekawszych zajęć które jakby tak zliczyć nie pozwalałyby ni na 1/10 czasu tutaj spędzanego ... Jestem starszym facetem, który już swoje w życiu zrobił, pracuję nadal aby się w domu nie nudzić a przy okazji zarobić na może banalne ale miłe narty w dolomitach czy nurkowanie w Hurgacie. Mający swoje zainteresowania realizowane popołudniami i w weekendy. Tutaj zaglądam tak jak powiedziałem najczęściej z pracy która ściśle wiąże się z byciem online i nie muszę jej zaniedbywać aby tych parę postów napisać. Niczym co tutaj pisze nikomu nie uwłaczam i dziwi mnie zajadłość kreski ... ...tak, że kresko mnie nie trzeba jak to napisałeś ? "Malymi krokami frajera obnaze i ludzie w koncu przejrza na oczy o ile wczesniej nie zdechnie hipokryta." ...mnie nie trzeba, a ty sam obnażasz siebie tym co i w jaki sposób piszesz i każdy rozsądny człowiek widzi co wyziera z każdego Twojego postu. ...Mam nadzieję że znajdzie się tu znowu jakaś kobieta, która spowoduje że "tego kreskę" zamkniesz w sejfie ja PIS zamknęło Jarka i Maciarewicza na czas kampanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaloguje sie bo będziesz mi jątrzył na temacie,ale matu po co ty piszesz tam gdzie nie chcą cie ? masz swój temat ciumciaku,wiec po co ta cała szopka? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreski sie nie denerwuje? Ktora to,gdzie jakis temat? Zobaczymy co sie stanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos nic o zadnej kresce nie znalazlem. Moze polozono juz na niej kreske? Albo Ona tak wziela na kreche,ze przyjsc nie mogla?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie chciałabym matu na swoim temacie bo upierdliwy. sorry matu ale niewielu przepada za tobą tylko nie piszemy jako niebiescy. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lalalla. To ile tutaj jest tych tematów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:34 cuddy albo słodka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba chorzy. Matu nie wierz w to,pewnie to laseczka widmo pisze:-D Ja akurat jestem przekonany,ze matu jest lubiany a przede wszystkim UMIE dyskutowac, czego Wam durnie brakuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobra, wymiękam :) ....spróbuję jak kiedyś, niech sobie kreska pisze co i jak chce. Widzę że niczego się nie nauczył ostatnim razem to i teraz się nie nauczy. Mam nadzieję że nie będzie się odnosił do moich postów tym bardziej do mnie osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jesteście śmieszni :classic_cool: Nie macie swoje realnego życia tylko żyjecie tym wirtualnym? Nie szkoda wam czasu na czcze rozmowy, na wkładanie tyle energii w bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno Widmo, bo chyba tego nie zauważyłeś, bo tak bardzo skupiłeś się na tym, że wszyscy stosują wobec Ciebie socjotechniki. Otóż jakbyś chciał zauważyć, Muszce zrobiło się przykro, że raz ją lubisz, raz nienawidzisz w zależności od tego co i w jakiej formie ona powie. Po drugie Giaa dziś ma rację. Ty i Matu nie potraficie bez siebie żyć, a raczej bez kłótni ze sobą, miłego żarcia siebie nawzajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyy a wolisz pracowac czy sie obijac w godzinach pracy? ...no wlasnie Oni tez wola:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:49 mylisz sie, a z niebieskiego nie wypada nam uświadomić matu bo czeka ten sam los co widmo i ja nie gustuje w starszych panach jak ty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam fote widmo szkoda że zaburzony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmuś a dlaczego ty na privie jesteś inny normalny,miły? zgadnij kim jestem :P pzdr. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to juz w ogole nie gustuje:-D. A zdjecie jakbym mial to bym wystawil:-D Daj? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczycie jak wyglada jak dasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:03 pedancik muskularna budowa,ładny ryjek,wysoki ale blizna na twarzy i rekach sznyty,ciemnozielone oczy i ciemne wlosy. zaburzenia pomijam ale chłopak ma kilka twarzy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko pisał na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×